Globus Turist, Doboj

Autor lav, Veljača 05, 2008, 14:33:17

aaaaa

Izvini molim te ja i pored najbolje vole ipak više vjerujem svojim očima nego tebi

http://www.sejari.ba/portal/vijesti_sejari/?id=120

;D ;D ;D

elvis

pokusat cu ga sutra uslikat pa cemo vidjeti ;D

mb0404

Citat: aaaaa  u Svibanj 02, 2009, 17:57:06
Citat: mb0404  u Svibanj 02, 2009, 17:36:22
Prodaju kvalitetne buseve koji se daju dotjerat a voze sa busevima iz kamenog doba

možda planiraju obnovu voznog parka. barem što se tiče turističkih vozila. Ipak je tim busevima po 20 godina možda hoće nešto mlađe...
Pa da daju ovog space a Setra sa hromiranom maskom jos goni po brdima oko Doboja,a onaj zeleni Man svaki dan pun djaka po Doboju.Jedan Isuzu im ide za Bihac,obidje cjelu Bosnu,znam da su prije drzali Orasje Sarajevo ne znam jel i sad to drze,po meni daleko trebaju bolje rasporedit autobuse a ne ovako kako sad drze.

elvis

Orasje-Sarajevo voze i sada,na toj liniji sam prije par dana vidio spacelinera,a tu liniju najcesce vozi stariji jetliner

busfan

Citat: elvis  u Svibanj 03, 2009, 21:05:05
Orasje-Sarajevo voze i sada,na toj liniji sam prije par dana vidio spacelinera,a tu liniju najcesce vozi stariji jetliner

Znas li kako radi ta linija, ja sam ih davno vidjao i autobus je uvijek bio prazan ???
Tad je vozio neki bas star Jetliner, mozda cca 80god

doBUS

Redovno vozi stari Jetliner..U Doboju izadje 10tak putnika za Orasje nastave oko 5-10 putnika zavisi kako kad....

busfan

Citat: doBUS  u Svibanj 03, 2009, 21:42:18
Redovno vozi stari Jetliner..U Doboju izadje 10tak putnika za Orasje nastave oko 5-10 putnika zavisi kako kad....

Kroz koja mjesta prolazi od Doboja prema Orasju?

doBUS

Citat: busfan  u Svibanj 03, 2009, 22:31:51
Citat: doBUS  u Svibanj 03, 2009, 21:42:18
Redovno vozi stari Jetliner..U Doboju izadje 10tak putnika za Orasje nastave oko 5-10 putnika zavisi kako kad....

Kroz koja mjesta prolazi od Doboja prema Orasju?

e to neznam...znam da u Doboju neulazi u stanicu nego ispusti putnike pored...

mb0404

Imaju dva Jetlinera.Taj Jetliner je nabavljen 2003-04 ako ne i prije drazo liniju za Orasje i Tesanj-Cajre jedno selo pored Doboja.Posle se za Cajre mjenjao 0303 koji je mislim nekad vozio i Orasje.Inace kod njih raspored linija nema nikakve logike za Bihac salju mali bus koji uvjek bude solidno popunjen a za Orasje salju ovu mrcinu.
Inace ovi Jetlineri znaju drzat liniju Tesanj Cajre i Tesanj Kotorsko,jedan krene iz Tesnja i kupi putnike za Cajre i Kotorsko zatim ga ovaj sto ide za Kotorsko ceka ili u matuzicima na stanici,ili na benzinskoj na Vili,ili na autobuskoj u Doboju pa putnici presjedaju,tako je i kad idu iz Kotorskog,uglavnom ili presjedaju jedni ili drugi mada to oni cesto mjenjau pa nekad voze normalnu liniju.
Inace kolko sam nacuo prije su imali liniju za Split a sta je dalje bilo ne znam.Nekad mi je komsija radio kod njih pa cu morat od njega dozant pojedinosti.

elvis

#39
slikano je pri brzini od 80 km/h,ali mislim da se da zakljuciti da je ovo cityliner,poprilicno jasno se vidi lijevi far,a i duzina sajbe odgovara citylineru,te visina maske koja ni u kom slucaju ne pase spacelineru

mb0404

Ode jos jedna masina,da bi dosla dva stara :-X

elvis

Citat: mb0404  u Svibanj 04, 2009, 21:20:11
Ode jos jedna masina,da bi dosla dva stara :-X
reci mi molim te jel ovo space ili city na slici iznad?

mb0404

Setra 315 UL,Starliner,Cityliner nema sumnje ;D

elvis

Citat: aaaaa  u Svibanj 03, 2009, 07:36:48
Izvini molim te ja i pored najbolje vole ipak više vjerujem svojim očima nego tebi

http://www.sejari.ba/portal/vijesti_sejari/?id=120

;D ;D ;D

eto sad mozes nastavit vjerovat svojim ocima

mb0404

Stani malo pa jel prodat Spaceliner ili se jos prodaje pored ovog Cityija ???