Promjene osoblja

Autor man134, Ožujak 24, 2008, 11:32:21

Lion

Evo, i ja čestitam - za dobre želje nikad nije kasno. ;)
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

stipe15

Kad su svi evo i ja čestitam.DA NEBI KO MISLIO DA SI NABIJAM BROJ POSTOVA. ;D

narancasti

i ja čestitam s još vecim zakašnjenjem ;D

Tomek

Evo malo novosti u svijetu moderatora:

Naime, malo smo osvježili tim, još prije nekih mjesec dana potiho shef je postao moderator i već je obavio hrpu posla te mu ovim putem čestitam na velikom poslu(shef je zalužan za adrese svih naših prijevoznika koje je vrijedno upisao u prvi post svake teme).

Druga novost je da je naš član iz BiH Elvis postao moderatorom za BiH budući da nas je Erobuss odlučio napustiti.

Zato što god imate u vezi BiH javite Elvisu, te će Vam on od danas stajati na raspolaganju.

Tlimfocit

čestitam elvisu i nadan se da će ić erinin stopama
predlažen da usput prominite ispod naziva teme imena moderatora pošto je ero ošta a elvis nadoša :D

tamlover

Evo uklonjeni popisi moderatora za BiH.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

manoplan

Zbog zalaganja, truda i dugotrajnog doprinosa ovom forumu osoblje je odlučilo člana tomekk-a ''nagraditi'' titulom moderatora.
I odmah koristim priliku da mu poželim puno sreće u radu, i što je najbitnije, hladnu glavu.
Dakle sada u osoblju imamo dva tomeka, od kojih ovaj ''novi'' ima dva k  ;D

Marek


kampanjac

tomekk, svaka čast i od mene..samo nastavi tako!! ;) ;)

medo

Tome2k čestitam, sretno!

Winamp

tomekk sretno i čestitke od mene

zlikowszky

Ako nije kasno tomekk...Čestitam...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Novosti u moderatorskom dijelu, moderator Krpan je odlučio malo odmoriti te više nije moderator, ali ostaje normalan član. Ovim putem mu se zahvaljujem na svemu šta je učinio kao moderator na ovom forumu.
S druge strane dobili smo novog moderatora koji se kao član istaknuo svojim zalaganjem i doprinosom te mu isto čestitam na tome ovim putem. On je Avtomontazafan!

josiPLAN1


Servis

Promocije u tijeku.  thumbs

TAM - pored OMSI odsad i ATP Šibenik

ROAD - BiH

actros - međugradski prijevoznici i ostali prijevoz

mate - međugradski prijevoznici i ostali prijevoz

pivkan