ex Krka promet

Autor prljavibluzer, Svibanj 23, 2008, 22:52:25

mansg313


St!pe

#16
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Tomek

Ovaj fenomenalno sređeni TAM 260A119 je ex AP Imotski  :D

St!pe

Kad san iša na bančenje povodom kraja polugodišta jedna brzinska na pijaci:
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Shole

Citat: Tomek  u Prosinac 18, 2009, 20:38:24
Ovaj fenomenalno sređeni TAM 260A119 je ex AP Imotski  :D

Jel moguće da je druga mašina unutra?  Iza s lijeve strane su rešetke od hladnjaka  ???

Tomek

Evo malo fotki od Krka prometa -- kao prvo oduševljen sam TAM-ovima koji su prefarbani u narančasto i koji izgledaju kao novi..
Nažalost ulovio sam samo ovog jednog jer su ostali bili daleko u garaži


Ovo čudo sam prvo mislio da je od Kornatitoursa, ali vidim sad na forumu da je isto njihovo


I za kraj jedan poseban MAN NÜ 263, prijelazni model između 2. i 3. generacije gradskih MAN-ova, karoserija je većinom od 3. generacije, a prednja svjetla su u tadašnjem kućnom stilu MAN-a, ista kao i na Lion's Staru i Comfortu. Mislim da je ovaj 1998. godište.






peron24

Narančasti TAM sa jedne od gornjih fotografija je prije imao reg. ZG 539 KN,kao i ostali TAM-ovi u dosta je dobrom stanju

Tomek

Evo ovog jedinog NU-a xx3 zasada u Hrvatskoj


Tomek

Dva savršeno očuvana Volvača u Krka prometu, treći od tri koliko ih je u Hrvatskoj je u Kornatitoursu





U Hrvatskoj imamo samo 3 MAN-a NL 202, 2 su u Krka prometu, a jedan u Meštroviću iz Bistre


Majstor

Jel Krka promet obnavlja vozni park s Manovima ili rikava u Man Imp. ponuda njihovih rab. vozila ?
Samo mi sudite pošteno !

Thommo

Nekoliko fotografija buseva koji se koriste u Nacionalnom parku Krka. Fotke su od 9. listopada 2010.

Volvo B10R. Nikad prije nisam vidio ovakvog.










dialogos

Danas MAN Lion's City vozi gradsku liniju. Svijetlo plavi, slicna boja ZET-u, jednodjelna prednja sajba, 3 vrata. Nazalost nisam ga uspija slikati.

tramvajac 92

Mislim da ti je to MAN NL xx3..

Tomek

U Krka prometu novost 3 MAN-a, 2 komada NL313 i jedan NÜ 263. Dva autobusa su plave boje, jedan je bijeli.

Tomek

#29
MAN NL 202


MAN NÜ263 koji je ostao bez tablica