Liburnija - povijest

Autor peron24, Travanj 29, 2011, 13:16:54

NP-549

Autotrans je vozio  Metajna-Zadar

Paško

Citat: Zadarsko dite  u Listopad 06, 2017, 17:54:33
Tu nema niti jednog sanosa, originalne rabljene 303-ce kupljene od dubrovackog Atlasa 86-e ili 87-e, ne sjecam se. Mislim kako ih je doslo deset.

S 200 je bilo pet, cetiri u gradskoj konfiguraciji,vozili su Borik, skolske, peti sa turistickim sjedalima kao i s-14, taj je isao za Starigrad. U narodu poznati kao - braca bajic.

U pravu si, ja sam makinalno napisao da je Sanos jer ih je u Liburniji bilo puno. Po vratima se vidi da bi to trebali biti O303 iz TAZ-a. I prvi zglobnjaci u Splitu su bili poznati kao braća Bajić (po poznatim muzičarima). Dokad su S200 vozili?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Zadarsko dite

Pag je u osamdesetima bio spojen medjugradskim linijama koje su odrzavali Autotransport Zadar, mislim dvije linije dnevno, Croatiatrans iz Gospica s nekim linijama i jedna ili dvije linije Autotrasa iz Rijeke. Bilo je nekoliko prolaznih linija koje su isle iz Rijeke za Split trajektom, kao i jedna iz Zagreba. To je kasnije nslijedio ZGT, osim rijeckih linija.
Zbog razlicitog sustava lokalne zajednice gdje je sam otok bio razdijeljen na dvije opcine VAN otoka, linije za Zadar nisu bile tako koncipirane kao danas gdje je pola Paga u Zadarskoj zupaniji a pola u Licko-senjskoj zupaniji (prije devedesetih u Skupstini opcine Rijeka}.
Dio koji je u Zadarskoj zupaniji gravitira Zadru i Antonio vozi uglavnom skolsku djecu u Zadar (srednjoskolce), rijetki su radnici i ostali putnici.

Liburnija je prijevoznik koji vozi na podrucju Zadarske zupanije, uglavnom po opcinama koje slove kao osnivaci i suvlasnici iste (kao slijednici negdasnje SO Zadar)

peron24

Gradski autobus sa prikolicom nekadašnjeg ATP Zadar (današnja Liburnija).
Photo by: Ante Brkan, Narodni list

Tomek

2007.
210

222

slike poslao Zoltan

željko halambek

Citat: Zadarsko dite  u Listopad 06, 2017, 17:54:33
Dubrava 1913 je autobus s 130 ks motorom, isti kao 2313 u Zadru tih godina poznat kao dudek, vozili su Grad, Arbanase, Diklo i Stanove. Jedan je dugo godina stajao uz cestu u Tinju, ne znam je li ili nije tamo i sada. Imali su drvena gradska sjedala.

Dubrava D1913 bi trebala biti gradski/prigradski autobus dok bi Dubrava D2313 trebala biti međugradsko/turistički bus. Kao što si napisao oba imaju isti tip motora i imaju istu šasiju. Međutim nepostiji barem za sad ni jedna slika D1913. Dali možda netko zna kakav je bio raspored vratiju na tim. Ja se sječam nekakvih malih gradskih TAZova ali se ne sjećam detalja.


Zadarsko dite


Tomek

Od 20 minute, Dubrava Liburnije i Sanosi, ima još buseva u cijelom filmu.

Tomek

Jedan iz ne tako daleke prošlosti, al nismo ga dosad uopće imali, gbr811, Steyr SML14H256



A ovako je završio u ljeto 2016. O345 gbr 229 na Dugom Otoku


Izvori: croazia info, mega media




peron24

Liburnijin gradski Sanos S115 (ZD-356-02) iz 1981.
Photo by: Digitalni arhiv Slobodne Dalmacije 13.04.1989.

peron24

Dvije slike sa novog zadarskog kolodvora snimljene tijekom ratne 1992. Prva je snimljena u proljeće a druga u studenom kada se ratna situacija privremeno smirila
Photo by Slobodna Dalmacija
Fotografije objavili članovi foruma "Brodovi i Pomorstvo"

peron24

Tijekom 2014. nekoliko je starijih autobusa povučeno iz prometa i zamjenjeno novijim vozilima. Neki od njih su završili u rashodu ali neki su nakon isteka registracije bili na prodaji. Jedan od njih je i TAM Avtomontaža 331 A 119 VT iz 1990. (#873) kojem je registracija istekla u listopadu 2014. Cijena je bila oko 20 000 kuna, autobus je tada bio tehnički ispravan i prešao je 1 200 000 km.
Osim njega na prodaji su bili i dva Mercedesa O305 iz 1983. (#222 i 223), zatim Sanos S411 iz 1993. (#225) i Dubrava 1426 VT  iz 1988. (#854). Ovi autobusi nisu bili u ispravnom stanju. Postoje sumnje da su dva Mercedesa završila negdje u Africi???

Slike sa Njuškala: