GPP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:26:04

Majstor

Bilo je govora da ce GPP dati Sprintere u MAN  Imp a trebali bi uzeti 8 metarske autobuse MAN
midibus
Mozda je to napokon dogovoreno ?
Samo mi sudite pošteno !

shef

Je, autobus (taj 67) je bijeli midi MAN (OS-799-LB). Vidio sliku, ali nemam odobrenje za objavu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

1142007

Kolko je novih buseva u GPP-U  ? Ja sam se jučer vozio s hybridom citelis.. On je na liniji 1.Ima još ZG tablice... Da li osim tog mana i citelisa ima još koji ?
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

Renault25

Vjerojatno je citelis na probi, kao što su prošle godine ( odnosno krajem 2014) bili Volvo hibrid, zatim MAN hybrid, BOVA i  Mađarski Credo bus. Od novih autobusa još nema ništa, zadnji su kupljeni niskopodni MAN-ovi 2009. Pretpostavljam da planiraju nešto novo kupiti dok su imali toliko buseva na probi

Shole

Probe i kupnje rijetko kad imaju ikakve veze.  Ove hybride su zastupnici slali po svim gradovima, a ne samo u Osijek.  Da su uzimali buseve na probu, onda sigurno nebi kupili NL Manove od 310 konja identične zagrebačkima kad to uopće nije potrebno u ravnom Osijeku.

1142007

#95
Evo hybrida.. Bit će i MAN ali moram pitati gospodina iz GPP-a da li smijem objaviti
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

Ambassador

#96
U utorak (11.4.) sam vidio Otokar Kent C u Osijeku sa naljepnicom GPP-a, pretpostavljam da se radi o probnim vožnjama.
"Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" Ivo Andrić

Mark926

U osijeku su na probi: OTOKAR KENT C i od jučer IVECO CROSSWAY LE (EURO6)  ;D

Ambassador

#98
Iveco Crossway, Vijenac Petrove gore

"Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" Ivo Andrić

Mark926

VDL Ambassador od Presečki grupe već je nekoliko dana u GPP-u i jutros je dobio gbr. 69, jel to znači da su ga prodali GPP-u možda?

MAN truck bus

Možda samo testiranje.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Mark926

I prije je bio na testiranju pa nije dobio gbr.

Tomek


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

ManNLNG

Jel ima sta pomaka uvezi obnove voznog parka u GPP-u?Rekli su navodno da ce biti kompletno novi vozni park sto se tice tramvaja i autobusa....Jel mi netko moze reci trenutacno stanje?
EUROBUS AV120