Cabrio bus

Autor dulib, Studeni 24, 2007, 14:52:00

SARI

Super ideja... ;) Mislim da ću prvom prilikom iskoristiti da odem na jednu vožnju kad sljedeći put dođem u DU... ali su ovi retrovizori i ratkape isto šaka u oko na SU220 :-\

Majstor

Retrovizori su po želji stranke a radkape iz prostoga razloga jer zbog nosivosti po kotaču nisu mogle ostati iste felge / trileks / pa su iste mjenjane u kompletu sa glavčinama i montirane radkape / ipak mislim da je ljepše sa kapama nego bez /
uvijek mi je ružno vidjeti vijke kotača gole / da li su mogle biti drugačije o tom potom
Samo mi sudite pošteno !

SARI

Jasno mi je da je postojao neki razlog... ;) samo kažem da mi je ružno... :)

Shole

Pa i nije baš neki razlog.  Zadnji kotači su mogli ostat kakvi jesu, a na prednje je trebalo samo stavit krunu na felgu i sve lijepo opiturat

stručnjak



MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

MAN SU220

22 i 24

Shole

Svaka čast na limarijskom uređenju (nadam se da su limari dobro uradili posao, a ne da je sve krcato kita ispod boje),  ali nekako bi mi više ovim busevima pasale lijepo srebrno opiturane felge i krune na prednjim kotačima nego ove moderne ratkape.

STIB

Prije 10 godina (2007) sam vodio jednu grupu stranaca u Dubrovnik i vozili smo se jednim od Cabrio buseva, ali je bio oslikan kao stari dubravački tramvaj.
Kad su izgubili tu sliku?
(nisam baš pratio ovu temu...)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Garage

Jako lijepo izgledaju u normalnim bojama Libertasa.
Doslovno kao da je netko kirurški precizno odstranio dijelove s prozorima. Ništa previše, ništa premalo.

MAN SU220

24

Garage

Old heritage bus, Vintage bus fleet - izgleda da su u Libetrasu zaposlili i osobe zadužene za kulturno-povijesnu baštinu. Ne znam zašto, ali zbilja mi je draže Cabrio vidjeti u ovoj shemi nego onoj staroj gdje su bezveze oponašali stari tramvaj, a nalik su na tramvaj ko noć i dan.

5AR

Negdje na autoputu prema Pločama, valjda ide dalje u Dubrovnik.


5AR

Nakon što sam ulovio bus na putu u Dubrovnik malo sam se raspitao i preko veze dobio ovu sliku. Radi se gbr.18


Tomek

Gdje je prerađen?

C2

Zanimljivo da je na drugačiji način prerađen. Odnosno da ima dvoja vrata i da su mu bočni prozori izrezani, a krov i stražnji kraj izvornog izgleda. Dok je na drugim cabrio busevima cijeli krov maknut i sve iznad prozora i postavljen drugačiji krov.