Kvarovi i nesreće autobusa

Autor Servis, Veljača 11, 2014, 19:39:30

podgora

Citat: Teutonic  u Studeni 02, 2016, 16:41:05
Danas se oko 7:10 kod pumpe u Vodicama,iz smjera Kašića pokvario ŠI-458 CM,TAM 260A116 P,ujedno i najstariji bus u voznome parku.Nisam puno vidio osim da je nešto palo ispod stražnjeg dijela busa i nije nastavio vozit (kao da se doslovno raspao na cesti).Putnike su pokupili ostali busevi,a neki drugi su bili primorani nastaviti čekati bus u 8:00.
Mozda mu je to bilo zadnje

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Teutonic

A sve mi se čini da je, iako fali vozila.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk


podgora

Citat: Teutonic  u Studeni 02, 2016, 17:57:01
A sve mi se čini da je, iako fali vozila.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
A one setrice šta su stigle

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Teutonic

Sa setrama dosad koliko znam nije bilo problema, očekuje ih se još par komada, odakle i koje su, ne znam.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk



peron24

Narančasti TAM Avtomontaža ŠI-458-CM je danas vozio po gradu, nisu ga valjda već popravili? Ili se možda sudario TAM Autokaroserija?

Teutonic

#186
Taj sudar je od 29.10,a prije par dana kad sam napisa se pokvarija,i danas je normalno vozija.
Autokaroserija je u rashodu koliko znam,pukla je šasija.

BareVD

Je 458-CM je u pogonu na gradskim linijama. Od prometne ima malo ostecenja. Ostalo vise manje funkcionira, pokrpali su kvar

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


Teutonic

Citat:Busu otkazala elektronika kod Benkovca: Šibenčani sat vremena čuvali svoje kofere na cičoj zimi
Autobus Autotransporta Šibenik jučer se oko 17 sati pokvario dok je vozio na ruti od Šibenika do Zagreba pa je oko 50 putnika više od sat vremena na temperaturi oko ništice čekalo zamjenski bus na prvi dan nove godine, javlja nam ogorčeni čitatelj.
http://www.sibenik.in/sibenik/busu-otkazala-elektronika-kod-benkovca-sibencani-sat-vremena-cuvali-svoje-kofere-na-cicoj-zimi/69860.html

Teutonic

Nije dugo gorilo...
Citat:FOTO Planuo autobus u ulici Stjepana Radića u Šibeniku. Nema ozlijeđenih
Više na linku:
http://sibenskiportal.rtl.hr/2017/05/09/foto-planuo-autobus-u-ulici-stjepana-radica-u-sibeniku-nema-ozlijedenih/

Avtomontaža

Zna li netko koja je ovo kockica gorila?

peron24

#191
Postoje dvije plavo-žute, a mislim da je ovo ŠI-966-FL.
Usput bi prepričao jednu solidarnu gestu jednog  ATP-ovog šofera. Prije desetak godina dok su još vozili austrijski Steyri išao sam se provozati od Šibenika do Tribunja. Bilo je proljetno doba, baš kao sada i linija je bila jutarnja mislim u 8:40 i nije bilo puno putnika. U prvom djelu busa 4-5 ljudi, ja na predzadnjem sicu i još dva srednjoškolca na skroz zadnjem. Shole puši ispred busa i ulazi minutu prije polaska. Kad je vidio da mi sjedimo na kraju busa rekao je: "Ajmo momci sidite vamo naprid,imate mista koliko oćete. Ako se autobus zapali lakše vam je bižat i nevalja sidit blizu motora"  Inače barem dva od ukupno 4 Steyra su karijeru završili u plamenu kao i jedan Steyr Volvo

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sibencan

#193
ŠI 891-FU (Eurobus AV 120, sivo-plavi) koji je u zadnje vrijeme vozio za Piramatovce je rashodovan.
1997 - 2017

Teutonic

Citat:
U blizini Drniša izgorio bus, nasreću nitko nije ozlijeđen

U srijedu u mjestu Trbounje u blizini Drniša se zapalio putnički autobus koji povezuje okolna mjesta, na sreću doznajemo kako nitko nije ozlijeđen. Više informacija znati će se nakon policijskog očevida

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/news/u-blizini-drnisa-izgorio-bus-nasrecu-nitko-nije-ozlije-en-541797 - 24sata.hr