Kvarovi autobusa na riječkim ulicama

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 15:45:54

Boki651

Nije kvar, ali kao da je. U 828 lijevi panel sa svjetlima kod srednjih vrata iskočio iz ležišta i lupa po nosačima rukohvata stvarajući veliku buku, a o očito je iz istog razloga iz ležišta ispala i kamera. Fotka nije nešto, ali se nadam da ćete skužiti opisani problem.

MB Citaro

666 ostao u kvaru kod hitne u smjeru Pehlina

shef

Ova katastrofa je sigurno više od dva sata stajala ovako. Ujutro je vozio sa nevjerojatnom količinom dima iz ispuha. Tehnički pregled hmmm....
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boki651

Jučer dobar dio dana 828 parkiran na zadnjoj stanici 7a u Ćićarijskoj, tek oko 20h TAM ga odšlepao u garažu.

elez

Opet taj 828, pa sto se sa njim događa? Jel neki veliki kvar koji se otkloni pa se vrati ili je svaki put nešto drugo?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Bari

Krajem svibnja, ne sjecam se koji je g.br bio u igri
KREPAT MA NE MOLAT !

LD470

Danas 667 odšlepan u garažu sa Voloskog.

Shole

Po koji već jubilarni put !?

Interesantni su ti zglobni Conecti, stalno neki problemi sa njima, dok solaši nonstop voze skoro pa bez problema.  Nisam nikad vidio da solo šlepaju, a monotrala svako malo

Bocko


mivano


MB Citaro

Danas se na Pehlinu kod plinske stanice zapalio 639 i u akciju je morao doći ljuti TAM gb 12

Bocko

Drenova- vozilo se zapalilo, šteta totalna



Ujutro sam se vozio u istom, cijelo vrijeme je nešto zujalo, pištalo, glasan zvuk iz stražnjeg kraja.

elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

ikar

Gbr je 631. Neki dan je i 639 nagorio - razmjeri štete nepoznati.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza