MAN Lion's City ('09)

Autor kekobus, Veljača 09, 2009, 09:02:12

Ivan

Danas u AH 15 novih Lion's Cityja (dvaput sam brojao :) ), ali samo poneki sa probnom tablicom... Meni nije više jasno, zašto ih ne šalju ZET-u? ??? ???

kekobus

Jutros u prometu 301 -  314!
Prve slike sa Mihaljevca 102 gdje voze 302 303 i 304.
Naravno, na 101 - gb 301.


Polazak prema Britancu


Na Mihaljevcu


Video nadzor i broj putnika


Pogled u vanjsko zrcalo


Oznaka garažnog broja

ipiljek

Znači ipak su počeli sa brojem 301.
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

kriticar

Citat: ipiljek  u Ožujak 11, 2009, 10:47:09
Znači ipak su počeli sa brojem 301.
Da nakon koliko godina. Zadnji 301 u ZETu je bio Man 890 iz APD koji je taj broj nosio u drugoj polovici sedamdesetih tj. od nabavke do renumeracije.  APP iako je imao pravo na taj raspon gbr. od renumeracije 1981 nije ga koristio do sada.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Tomek

Novi Lion's Cityji nisu svi pušteni u promet, u garaži ih stoji 10-ak sa registracijama i garažnim brojevima(vidio sam 310). Valjda će ih onda sutra pustiti.

brunok

Danas sam se provozao sa njim, bus je odličan sve je vrhunski napravljeno jedino kaj mi je ružno to je retrovizor:),al inače paziš kako dodaješ gas jer leti :)

Spiker

imali u malih problema sa ugradnjom atrona (displeya), dali su se vidjeti kraj MANove radione u Sesvetama...
zato su malo kasnili

Ivan

#52
Provozao sam se malo prije na 128 i ne mogu reći ništa manje nego da sam oduševljen ;D, nisam očekivao ništa puno bolje od zadnjih Lion's Cityja iz 2006., ali ovo je predobro... Motor je teško usporediti čak i sa zadnjima koji su bili brutalni i prve dvije brzine odradi u dvije sekunde, na svako brdo na 128 se penjao u trećoj brzini, unutra je tiši od bilo kojeg gradskog busa kojeg sam dosad čuo (osim onog NL 243 CNG sa ne baš prejakim motorom), Detalji iznutra su predobro složeni, i vurica, i crveni displej, ne mogu ničemu naći zamjerku što se tiče vožnje i završne obrade.

Jedina stvar koja je malo iritantna (više vozačima nego putnicima) je pištanje - prednja vrata opet tule kad se zatvaraju (kao da su vozači debili da treba naprijed staviti takvo nešto), i zvučni signal kad se stisne stop, umjesto odmjerenog bipa kakvog su imali niskopodni MAN-ovi od '99, ovo čudo toliko krešti da se čuje preko cijeloga busa, nemoguće ga je uopće ne čuti...

Evo jedne slike iz Lukšića...


I jedne iz AH, došlo ih je još, trenutno je tamo 12 komada, i većina ima ovaj novi kromirani logo. ;D ;D ;D





Samo moram priznati da sam jako razočaran raspoređivanjem, jasno da Podsusedu sad treba malo više novih da pošalju Eurobuse u VG, ali kad se još uzme da je u Dubravu stiglo samo 12 Citara i da ih Podsused uskoro dobiva još tko zna koliko, sa ovima solo odnos 14:0 ipak nije nimalo u redu. >:(
Baš sam se nadao uskoro vožnji MAN-om na nekoj dubravskoj liniji, ali očito ćemo morati pričekati...

maky

Drago mi je da si zadovoljan!
Jedva čekam u ZG da ih isprobam ;-)
Inače i u naših je taj iritantni "biiiiiip" od tipke za stop, koji para uši, ali može se u opcijama smanjiti glasnoća, kao šta su u nas napravili, tako da postane podnošljivo...

Al desni retrovizor je gadan  :-X

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Ivan

Mislim da dosad nije još bilo ovoga, evo dvije slike unutrašnjosti... Hvala gospodinu iz MAN-a koji se zainteresirao za moje vrzmanje po parkiralištu pa mi onda malo pokazao bus. :)




maky

Znam da sam vam već dosadio u ovoj temi, ali ne mogu a da ne upitam, a gdje je ručica od retardera se desne strane volana  ???

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

ZET-ovi niskopodni MAN-ovi odavno imaju retarder sam na pedalu, jedino su Turci imali i na pedalu i na ručicu.

brunok

heh kralj od autobusa turčin

maky

Citat: Tomek  u Ožujak 11, 2009, 22:25:36
ZET-ovi niskopodni MAN-ovi odavno imaju retarder sam na pedalu, jedino su Turci imali i na pedalu i na ručicu.
Aha, hvala  ;)

Naši Lion`s Cityji imaju i na pedalu i na ručicu, a na vrhu te ručice ima gumbić kojeg možeš stisnuti i on odmah aktivira najjači stupanj retardera.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

t4