Delminium travel, Solin [ST]

Autor autobusi.org, Prosinac 12, 2007, 20:00:08

mikseta

Nisu promjenjene tablice, nego su kupili još dva MANA i IVECA :)

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

val

Ne znam kak mogu toliko kupovati,a duga tak puno  o-0

mikseta

A očito nema duga, kad kupuju, a ni leasing nije baš da će dati ako si dužan. Ma pusti sad to tko - kome. Realno gledajući oni su se raširili imaju sad 7-8 solidnih buseva, a po pričama njihovih vozača nije im loše.

shef

Da, znamo da je općenita situacija teška i da je najgora stvar kad radiš, a ne plate te (ovdje nije riječ o konkrektnom prijevozniku, već općenito).
Mi nismo novinari da možemo provjeravati i riječ druge strane (koju na kraju krajeva i konkurencija može lažno optuživati) niti batinaši da možemo od nekog prijevoznika utjerati dug prema vama.
Nas zanimaju autobusi. Za utjerivanje pravde molimo obratite se USKOK-u, DORH-u, Policiji, sindikatima, Poreznoj upravi.
Da,  znamo, Hrvatska nije jednako pravna država, ali to je stvarnost i realna posljedica surovog kapitalizma.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Paško

Mislio sam da je to neki drugi Evadys, ali ne, to je ovaj koji je bio na probama u raznim firmama


Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tlimfocit

Malo osvježenje ove teme sa slikom sa transfera Guns 'n' Rosesa posuđenom od barbe šta vozi ovaj bus :D :

actros


Tomek

Isuzu danas na Mirogoju, Zagreb

damir fido


ROAD

Slikan u Neumu ove godine.

NEOPLAN VIP CLASS

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !