Irisbus Citelis CNG (2)

Autor Spiker, Listopad 06, 2011, 22:55:01

Spiker

Citat: Ivan  u Listopad 06, 2011, 16:53:44
Citat: Scarface  u Listopad 06, 2011, 14:15:35
vjerovati da je interijer pojedinih citelisa tako zašaran-
...
Danas, kao i nikad do sada, nije klima radila
O tome sam pričao kad sam spomenuo održavanje, koje leasing kuća kad-tad mora srediti ako počnu redovito voziti...

Što se tiče klime, kad su bili novi bilo je jako dobro, ja mislim da je kod njih to odlično napravljeno i naštimano, inače mi jako lako počne smetati klima ali kod njih mi je svaki put bila u redu ako je radila, no očito odavno nitko nije punio klime niti sređivao sjedala i ostale slične stvari...

Održavanje postoji.
Problem je što naši vozači ne prijavlju kvarove. Samo treba popuniti primjedbe u knjižicu i predat prometniku pri povratku sa linije. Onda se izda nalog po kojem lizing mora odraditi svoje ili plaća penale.
Problem je što se prijave ne pišu.
Razmijem nepisanje za ZEt-iove buseve.
Ali, ovo su lizingovi i tu samo treba prijaviti kvar.
Ako klima ne radi-to i napisati.
Isto i za sjedala i ostalo.

Berlingo

Mogu ja? Nikad nebi volio sjesti za volan toga cuda. Ne, ne bojim se plina. Ali brate mili, taj motor nije za autobus. Postoji vec Euro 6. Ma sta mu fali? A dobro znam kako citelisi ubrzavaju.

Spiker

Citelisi dizeli ili cng? Voith iliZf?

Berlingo

Mislio sam na vase iz Zagreba. Vozio se oko Sljemena i pisao o tome. I sam je vozac trebao skrenuti ljevo, a auto daleko. Mislio sam da ce proci, on je cekao jer njima ne vjeruje!

tramvajac 92

Solo bus obično ima bolje ubrzanje od zglobnog, pa tako i Citelis CNG..
Nije mi jasno zašto su uopće tražili prozore na otvaranje na tom busu, kad se može otvoriti tek 2-3 komada. Kako god okreneš taj bus ako mu ne radi klima nije dobar (s ovakvim prozorima)

Spiker

Ali, bez ispravne klime smatra se i autobus neispravnim.
Ovi Citelisi su pod ugovorom.
Samo treba napisati neispravna klima u knjižici.

tramvajac 92

I onda samo treba dočekati kad će netko nešto puduzeti u vezi toga.

Spiker

Gle, kad se prijava otvori, mora se popraviti.
Jednostavno.
Ili, nakon 48 sati, idu penali.
Ako se prijavi kvar, mora se popraviti.
Drugačiji je odnos prema vozilima za koje se plaća lizingu nego zetovih vlastitih autobusa.
Dakle, samo treba prijaviti kvar.
Time se autobus smatra neispravnim i nije za promet.
Mora se popraviti.
Ili...
Pa pričali smo o ugovoru...

conecto

Teoretski je tako, u praksi (kao i obično) dosta drugačije. I lizing-kuće u pravilu otklanjaju u servisu samo prijavljene kvarove, ostali ih ne zanimaju baš previše. Tako npr. dođe u bus servis zbog nekog kvara a vidi se da mu npr. ne svijetli far oni to neće otkloniti ako nije prijavljeno. Štede na ZET-ovim autobusima koliko je god moguće iako su isti ti autobusi višestruko preplaćeni. Kad na liniji ZET-ov servisni mehaničar mijenja npr. žarulju mora spremiti i razdužiti staru pregorenu i na završetku službe pisati izviješće o svakoj intervenciji na lizing autobusima (još za svaku marku posebno) pri čemu su znali biti zamoljeni da zažmire na jedno oko i ne pišu baš sve.
Štzo se tiče bivšeg "održavanja Citelisa u APD" treba napomenuti da su isto vršili mehaničari tvrtke Autobus d.o.o., a ne ZET-ovi mehaničari. Toj tvrtki je ustupljen samo dio prostora garaže Dubrava dok nisu izgradili vlastiti servisni centar.
Što se tiče klime u Citelisima, kod njih (za razliku od MAN-a i Mercedesa) nema regulacije temperature od strane vozača koja je trajno podešena na 22 stupnja (pa preko senzora prema potrebi grije ili hladi), a vozač je može samo upaliti ili ugasiti. Kod MAN-a ili Mercedesa često je ljeti temperatura podešena na najniže, a zimi na najviše, naravno u slučaju ako vozač uopće zna kako se ta temperatura podešava (a većina ne zna niti im je itko to pokazao).
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Spiker

Kako i sam kažeš, potrebno je bilježiti i pisati.
Kad se napiše, tada se i popravi.
Dakle, zašto vozač nije napisao da mu i far ne radi?
I zašto servisni mehaničar ne piše sve što treba?
Opet, samo treba pisati šta i KOLIKO je radio.
Koliko znam, lizing i Zet imaju ugovor i ti nalozi se posabno naplačuju lizingu (novci idu Zet-u).
Kad se jednom otvori radni nalog, lizing se mora očitovati i potpisati da je kvar popravljen.

Nego, jučer sam se vozio u jednoj harmoniki.
Pod je bio pun vode.
Siguran sam da to nije sa cipela putnika. Autobus curi.
Dali je to vazač zapisao?

Shole

Da li su vozači uopće dobili naputke da obavezno prijavljuju sve kvarove ?

sokre

Malo je izvan teme, ali čudi me da vozači nakon toliko godina iskustva sa klima uređajima još uvije ne znanju rukovati tim uređajem.

I još je čudnije da, ako se zna da ne znaju da se ne organizira malo predavanje oko rukovanja.


To je tako lako rješivo ...

sokre

A ova rasprava oko Citelisa je baš uzaludna.

Kako vidimo, dosta godina je već prošlo, punionica nije niti na vidiku, busevi stoje i trunu ..

Možda je netko za njih uzeo proviziju, a možda i nije. Ali 60 novih buseva ne vozi, navodnih 30-ak `nepotrebnih` starijih autobusa se bez veze bacilo ili se `prodaju`a promet se uredno odvija.

Da nije dogovorena tako smiješno mala kilometraža sve bi se odvijalo u najboljem redu.

Ovako, u vremenima kada se skuplja za plaće (ili kako se po forumu priše da nemaju za plin?!), ZET (Holding, Grad svejedno) ima najbolji vozni park ikada u povijesti u ovom dijelu svijeta.

Dakle, u ovome času CNG nije za Zagreb i neka ih se netko bilo kako riješi. Svako rješenje je bolje od ovoga, uključujući i da ih se nekome pokloni. Kada bi igdje bilo ikoga tako blesavog da im prođe ovakvo uvaljivanje.  :D

Shole

#13
Busevi nisu ZET-ovo vlasništvo da bi ih mogli prodati.  Neznam kakva je procedura kod takvih ugovora.  Ukoliko se rate ne plaćaju redovo, banka (leasing kuća) može oduzeti vozilo, ali pitanje je kome će ga prodat, pa im se onda možda ipak više isplati da im ovi neredovito plaćaju rate, pošto će ih kad tad ipak morat platit, još i s kamatama.  S osobnim autima i kamionima je drugačije jer ih uvijek možeš prodat, a kome ćeš ti prodat plavi Citelis na plin koji vjerovatno ima i masu stvari koje je ZET specijalno naručio, ili pak nije, a potencijalni kupac bi ih htio.


Darove i zahvalnice šaljite na ovo adresu:

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/28521_121035977927472_116623358368734_171962_2060548_n.jpg

Spiker

Nije to baš tako komplicirano.
Lizing je prodao autobuse i održavanje.
Za GARANCIJU posla jamči grad Zagreb. Dakle, ako Holding nema novca za lizing, Zagreb ima i nekretnina i drugih sredstava kojima jamči naplatu. Dakle, lizing je osiguran.
I, Holding je sve rate redovito isplačivao. Tu greške nije bilo.

A šta sa Citelisima, ako bi se vratili?
Kao prvo, lizingu nije u interesu povrat autobusa. Lizing želi rate. Zato su i napravili posao.
Zagreb i Holding mogu raskinut ugovor ali po koju cijenu?
Tko zna kakve su tu garancije dane i tko iza svega stoji. Zato to nije u interesu nikome u ugovoru.

A Citelise CNG je nedavno kupila Ljubljana. Nešto se pričalo i o Novom Sadu pa i Beogradu. U igri je i Rijeka, Maribor...
Ovi Citelisi su napravli proboj Iveco buseva u našu regiju.
Ali i u tim natječajima, nitko ne traži "rabljeni" Citelis CNG nego novi.

P.S. Za punionicu u APP, očekuje se natječaj do kraja godine...