Linije - prijedlozi

Autor tamlover, Prosinac 10, 2007, 14:50:24

tamlover

Eh kad smo već kod noćnih, a bilo je o njima napisano puno toga, jedna nova ideja...

LJUBLJANICA - Zagrebačka av. - G.Krkleca (lijevo) - A.Šoljana - Šižgorićeva - I.B.Mažuranić - Stenjevčica - Samoborska - Škorpikova - Aleja Bologne - Ilica - Črnomerec
ČRNOMEREC - Ilica - Vrapčanska aleja - Bolnička - Karažnik - Dolec - Škorpikova - Ljubljanska - Zagrebačka av. - LJubljanica.

*vozno vrijeme za cijeli krug po meni max 70 min, znači može ić svakih 1.10h sa svakog terminala, il npr svakih 40 min ako bi mogla voziti dva busa.

Kaj se tiče prijedloga tramvajca, mislim da vozit u Prečko koje ima noćni tramvaj znači samo gubljenje vremena. Dok neki nemaju ništa, Prečko bi imalo i noćni bus i noćni tramvaj  ::|
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

FitzTN

Tko normalan bi slao buseve u kozari bok i kozari puteve  ??? ??? ??? ???

Tomek

Inače stanice na Kozari Boku i Putevima su sređene tj. označene, čeka se vjerojatno dolazak novih autobusa jer sad mogu voziti jedino sa servisnim VW Polima budući da drugo nije na raspolaganju  ;D..

Ivan

#33
Citat: tramvajac 92  u Listopad 25, 2008, 21:14:03
Prijedlog od novog člana: neka se (barem 1 v.r.) na 115 pošalje ovako Ljubljanica - redovno do raskrižja Zagrebačka av./cesta lijevo u Petrovaradinsku ul. - desno Jarnovićeva - desno Slavenskog - Prečko-terminal - Slavenskog- I dalje redovno do Španskog
Koliko bi trajala trasa? 20 minuta a sada je navodno 12 u što ne vjerujam ali nema veze;
Razlozi za: na 114 je samo jedan v.r  što je premalo ako ide npr. u 30 a slijedeći u 10 , ima putnika prilično koji zbog redukcije idu na 115 u kojem je užasna gužva ,116 i 117
Protiv: ne znam (pomozite mi  :) )
Mislim da to ne bi funkcioniralo, uskoro će doći novi autobusi, nema potrebe tražiti privremena zbunjujuća rješenja kada bi se sve trebalo normalizirati ili i poboljšati (nadam se) u relativno kratkom roku... Linija 114 ionako nikome nije baš stvarno nužna uz sve ostale linije u blizini.

Što se tiče Kozari Boka, mislim da je u redu da i tamo vozi poštena linija, dosta dijelova tih kvartova je više od kilometra od ostalog javnog prijevoza.
Možda bi bilo dobro poslati ju usput kroz Savicu-Šance da 218 napokon opet postane normalna kružna linija, ovo kako sada vozi prije Borovja ne sliči ničemu.  ::|

tamlover

Oprosti ne kužim kako bi 218 postala normalna kružna s tim što si predložio?? Po meni bi izgubila svaki smisao. Inače vozio sam se neki dan s njom u cjelosti i izuzevši dvije stanice radi se o klasičnoj kružnoj liniji. Svaki produžetak bio bi loš za kvartove kojima je linija sada namjenjena.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Ivan

Nisam mislio na nikakvo produžavanje, nego na skraćivanje, da 218 skrene sa Velikogoričke lijevo odmah prema Borovju umjesto da ide do onog čudnog okretišta, a nova linija za Kozari Bok bi mogla proći preko stanice kraj tog okretišta i onda na Radničku, ako su ceste (Savica I, Kuševečka) dovoljno široke, a mislim da su jednosmjerne i da bi se moglo nešto izmisliti...

igor 409

Mislim da bi s dolaskom novih buseva bilo dobro liniju 210 produžiti do želj stajališta u Čulincu ili terminala u Dupcu. Trasa bi isla kao sada do Ulice Vile Velebita pa Koledinečkom, Klinom i Čulinečkom do ugibališta kraj želj stajališta Čulinec na Branimirovoj koje se sada ne koristi a moglo bi biti početno/krajnje pa dalje Branimirovom, Alejom Javora i Ulicom Platana nazad na Čulinečku. Time bi se povezalo veći dio Dubrave s vlakom a još bolje bi bilo kada bi išla Branimirovom do teminala u Dupcu čime bi autobus došao i do Interspara.

dean25

Igore,ovo je dobar prijedlog.Samo,nažalost,bus linije 210 je i skraćen do Klina prije par godina jer je malo putnika koristilo ga na trasi po Čulinečkoj do Novog Retkovca.

Ivan

Sjećam se kad je 210 vozio do N. Retkovca, stvarno je uvijek bio prazan... Iako mislim da je ideja o spajanju na vlak dobra, ZET bi o takvim stvarima trebao ljudima dijeliti informativne materijale i staviti plakate na terminalima i po kvartovima pa bi skužili, a ne da ovako i dobre ideje čekaju da ljudi spontano shvate o čemu se radi, kao npr. kad je 109 kad je počela voziti nedjeljom, autobusi su bili toliko prazni da se od Dugava do Črnomerca redovito stizalo za 20-25 minuta...

Sad mi je pala na pamet ideja :), kako je linija 209 uvijek puna do Dankovca, možda bi bilo dobro uvesti liniju Novi Retkovec - Dankovec da ju rastereti. :)

igor 409

Kol'ko se sjećam to je bilo nakon produžetka tram pruge no tada mu je početna stanica bila gdje i od 231 tako da ljudi nisu mogli na stanici Čulinečka-Platana vidjeti vozni red pa su radije do Av Dubrava išli pješice (cca 8-10 min što se događa i danas jer tko bi osim par penzića čekao 214 koji vozi svake prijestupne). Inače sjećam se da je 211 za vrijeme izgradnje pruge vozio sličnom trasom no to je bilo nešto drugo. Mislim da nije loš prijedlog ni uvođenje linije od Dankovca do Novog Retkovca uz početno-krajnju stanicu kod želj stajališta a to bi mogla biti 214 (s češćim polascima) dok bi 225 vozio cijeli dan i to od Dupca ili Koledinečke (eventualno u špicama od Sesveta) i skretao u Trnavu jer se danas te linije ionako više manje poklapaju i trasama i voznim redovima. Još kad bi se sve uskladilo s voznim redom vlakova...

Ivan

Slažem se :), logično bi bilo da onda 225 vozi cijeli dan, a možda bi onda najbolje bilo da 214 (ako baš mora voziti u Trnavu) vozi Trnava - Dankovec bez onog dijela do DIOKI-ja (koji radnim danom u špici uzima jako puno vremena jer je na semaforu sa Slavonskom uvijek ogromna kolona).

igor 409

Krivo si me shvatio. Ja sam mislio da 214 nebi išao dalje od Branimirove. Ljudi bi kad bi mu početna stanica bila na Branimirovoj kod želj. stajališta radije sjeli u bus nego hodali 10 min do Av Dubrava a onda bi bilo i dosta ljudi iz gornje Dubrave kojima bi ta linija odgovarala a tu su i srednjoškolci iz Poljoprivredne i Gimnazije kojih je također poprilično tako da mislim da bi uz pravovremeno informiranje putnika popunjenost bila dobra.

Ivan

Citat: igor 409  u Studeni 01, 2008, 09:16:20
Krivo si me shvatio. Ja sam mislio da 214 nebi išao dalje od Branimirove. Ljudi bi kad bi mu početna stanica bila na Branimirovoj kod želj. stajališta radije sjeli u bus nego hodali 10 min do Av Dubrava a onda bi bilo i dosta ljudi iz gornje Dubrave kojima bi ta linija odgovarala a tu su i srednjoškolci iz Poljoprivredne i Gimnazije kojih je također poprilično tako da mislim da bi uz pravovremeno informiranje putnika popunjenost bila dobra.
Nisam krivo shvatio, složio sam se da bi 225 trebala voziti cijeli dan, a za 214 sam dodao dio do Trnave, i dalje bi ona stajala kod Branimirove tako da nemam ništa protiv toga, samo bi se i održala i veza sa Trnavom (koju ne znam tko koristi, ali mogla bi biti korisna, sada uz Čulinečku ionako rastu nove zgrade), jer ionako ne bi oduzimala previše vremena kad od Branimirove do tamo i natrag nije potrebno više od 10-ak minuta.

dean25

#43
Evo,krenulo se sa razmišljanjima...
TRENUTNO STANJE NA TERENU JE SLJEDEĆE:
Na liniji 214 RADNIM DANOM,SUBOTOM,NEDJELJOM I BLAGDANOM prometuje 1 vozni red cjelodnevno(3 službe-3 vozača).
Na liniji 225 RADNIM DANOM prometuju 2 dvokratna vozna reda(2 službe-2 vozača).
E sada,kad bi linija 225 (recimo) prometovala cjelodnevno i pod predpostavkom 1 cjelodnevno plus 1 dvokratni,ZET bi morao davati na liniju 4 vozača na liniju 225 plus ona 3 na 214.ŠTO JE UKUPNO 7 VOZAČA.
Rješenje bi moglo biti da se napravi tzv.zamjena,tj da bi jedan vozni red linije 225 bio cjelodnevni,a 214 bi bila dvokratna.
Što kažete?

Ivan

Citat: dean25  u Studeni 02, 2008, 16:16:45
Evo,krenulo se sa razmišljanjima...
TRENUTNO STANJE NA TERENU JE SLJEDEĆE:
Na liniji 214 RADNIM DANOM,SUBOTOM,NEDJELJOM I BLAGDANOM prometuje 1 vozni red cjelodnevno(3 službe-3 vozača).
Na liniji 225 RADNIM DANOM prometuju 2 dvokratna vozna reda(2 službe-2 vozača).
E sada,kad bi linija 225 (recimo) prometovala cjelodnevno i pod predpostavkom 1 cjelodnevno plus 1 dvokratni,ZET bi morao davati na liniju 4 vozača na liniju 225 plus ona 3 na 214.ŠTO JE UKUPNO 7 VOZAČA.
Rješenje bi moglo biti da se napravi tzv.zamjena,tj da bi jedan vozni red linije 225 bio cjelodnevni,a 214 bi bila dvokratna.
Što kažete?
Meni zvuči dobro, barem zasad dok nema novih autobusa... Možda bi inače bilo dobro i da postoji okretište za 225 negdje kod tramvajskog okretišta Žitnjak, tada bi bila još učinkovitija..