Izgled foruma

Autor Tomek, Siječanj 12, 2010, 02:04:22

conecto

Možda se to može primijeniti i kod firmi koje to nisu (još) dobile, ali i u temi o proizvođačima da se pokraj svakog stavi njegov logo :)
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

Da, samo što ti neće bit vidljivi na naslovnoj strani nego tek na drugoj pošto su u podgrupama

conecto

Citat: Shole  u Siječanj 29, 2010, 11:30:28
Da, samo što ti neće bit vidljivi na naslovnoj strani nego tek na drugoj pošto su u podgrupama

Pa što onda, ako se može to napraviti ja mislim da bi bilo ljepše i preglednije. Ili je bitna samo naslovnica ??? ::| ;)
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

The_Dubster

Citat: conecto  u Siječanj 29, 2010, 14:32:03
Citat: Shole  u Siječanj 29, 2010, 11:30:28
Da, samo što ti neće bit vidljivi na naslovnoj strani nego tek na drugoj pošto su u podgrupama

Pa što onda, ako se može to napraviti ja mislim da bi bilo ljepše i preglednije. Ili je bitna samo naslovnica ??? ::| ;)

ne sudi knjizi prema koricama, bitno je ono sto je unutra...

pa sad... shvatite poruku ;)

FitzTN

Meni se ne sviđa, pa to je slikovnica, a ne forum...al samo moje misljenje  ;)

Tlimfocit

#35
ideja za 5 izvedba za 4....ako možete popravite ili stavite druge logoe od Libertasa, Samoborčeka i Globtoura.....ovi su ili mutni ili nisu pravi logoi tih firmi.....recimo globtourov logo je na bijeloj a ne na narančastoj podlozi (kao onaj u temi Globtour-vozni park) pa ako se to može prominit možda ne bi bilo loše....

amar

evo ja sam ga preuredio , pa ako moze pomoc adminu ...



tlimfocit jel ovako ?

amar

a evo jos kvalitetnije ... pozzz





@admin  slike sam uradio u velicini koja je vec na forumu, znaci samo treba postaviti ovu, iste su dimenzije, ako se odlucite za tu ... pozz

vollwy

Prilikom korištenja određenog logotipa, treba se držati knjige standarda tvrtke o kojoj se radi. Nema modifikacija samog logotipa na način kako kome odgovara. Forum je OK  ;)

manoplan

#39
Gotovo svi logotipi koje sam stavio na forum su sa službenih stranica firmi uključujući i onaj Globtourov na narančastoj podlozi.
Izuzetak je jedino Presečki čiji sam logo ''skinuo'' sa slike jednog rashodovanog TAM-a.
Što se tiče dimenzija logotipova, osoblje foruma me zamolilo da logotipovi budu standardizirani na način da su istih dimenzija ( da jedan nije kraći ili duži od drugoga na jednoj temi), što je i razumno. Međutim, kako ''standardizacija'' logotipa zahtjeva povećanje/smanjenje rezolucije, neki logo-i izgledaju malo razvučeno ili skupljeno.

Libetasov logo nije ispao dobro i to ću nastojati popraviti.

medo

#40
ovaj ti je na ulazu u zgradu i na svim reklamama samo je ovaj nekako sitan


amar



kako vam ovaj izgleda ?

sta treba izmjeniti, to sam ja odradio za forum ...

medo


vollwy

Citat: manoplan  u Siječanj 30, 2010, 16:18:04
Gotovo svi logotipi koje sam stavio na forum su sa službenih stranica firmi uključujući i onaj Globtourov na narančastoj podlozi.
Izuzetak je jedino Presečki čiji sam logo ''skinuo'' sa slike jednog rashodovanog TAM-a.
Što se tiče dimenzija logotipova, osoblje foruma me zamolilo da logotipovi budu standardizirani na način da su istih dimenzija ( da jedan nije kraći ili duži od drugoga na jednoj temi), što je i razumno. Međutim, kako ''standardizacija'' logotipa zahtjeva povećanje/smanjenje rezolucije, neki logo-i izgledaju malo razvučeno ili skupljeno.

Libetasov logo nije ispao dobro i to ću nastojati popraviti.

Jest na podlozi koja je u biti background zaglavlja. Kad klikneš na pregled logotipa dobiješ
a ovaj prijedlog logotipa je samoinicijativno napravljen od strane web dizajnera. Na kartama i na poslovnicama je logotip kao i na forumu (popis voznog parka). 8)

amar

Ma da, mi web dizajneri uzmemo sebi puno za pravo pa onda kad nas inspiracije neke uhvate, onda uradimo tako te stvari, kao sto su web dizajneri te stranice, ali eno napravio sam ja ispravku za globtour i libertas, sto mislim da su stvarno dobre ispravke ispale i evo jos jednu sam uradio, nisam mogo odoljeti da ne napravim za moju omiljenu firmu u BIH ...