Mercedes Benz Citaro G II

Autor Shole, Ožujak 18, 2009, 14:47:30

Shole

Šteta, bili su najbolji busevi za vozača u Troleju

boky1975


421

 nnee   :'(
Imate surogat koji će biti u najmanju ruku isti kao  MB Ci GII.
Od sad ćete moći usporediti "najbolje  bus123 bus123 bus123 za vozača u Troleju" s ostalima ...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Ne kužim. Prateći forum stekao sam dojam da taj autobus gotovo ništa ne valja da bi sad bio najbolji kad ga više nema buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

boky1975

Za vozača je on najudobniji od ovih što imamo.

tramvajac 92

Kolko sam ja shvatio po pisanjima Citaro ima najbolje rješen vozački prostor od svih novih gradskih buseva koje imamo priliku vidjeti u akciji od 2008 na ovamo (Citaro, Lion's City, Citelis, Urbanway).

Citelis konkretno ima usku kabinu i neka jako čudna rješenja, za Citya i Urbanwaya će bolje znati vozači.

man323

#201
Kod Lion's Citya je najveći problem što nemaš baš puno pretinaca za stvari. U Citara ih imaš koliko god želiš.
U kabini Lion's City-a imaju i visoki vozači dosta mjesta. Nekima jedino smeta MAN-ova tabla, jer je ona za razliku od VDO table, fiksna, a samo se volan može namještati po želji.
Prednost MAN ove table je to šta imaš 6 instrumenta sa informacijama o zalihi zraka za I i II kočioni krug, okretaje, brzinu, količina goriva u rezervoaru, i temperatura rashladne tekućine, i uz to ti još prikaziva u kojoj si brzini.
Kod VDO table sve moraš s botunom prelistavati, dok je u MAN-a sve na pogled dostupno.
Još jedna bitna činjenica: vozački je prostor kod Lion's City-a malo raskliman, dok u Citara nije. Pojedincima to smeta, ostalima nije.

tramvajac 92

Znači, osim malo mjesta za stvari, na MANu je sve stvar narudžbe.

VDO tabla ima i brojač okretaja ako ga tražiš, a na displayu se da izvesti da ti pokaže u kojoj je brzini (tako imaju naši stari Lion's Cityi).

421

Nisu samo stvari problem i mjesto za njihovo odlaganje.
Riječ je o ergonomiji radnog prostora > položaj  i količina prekidača koji su  nabacani na hrpu i nemaju svoj logični slijed po grupama.
Ne razumijem zašto bi prednost MAN-a bilo 6 analognih instrumenata u odnosu na prikaz na displeju putem prekidača?
Na Citaru se dužim držanjem tipke na odabranom prikazu, može zamrznuti ekran radi praćenja stanja grupiranih parametara.
Tu se vidi drugačija filozofija i doživljaj radnog prostora između MAN-a ( jednostavnost i provjerena tehnika potvrđena u praksi, kombinacija analognog i digitalnog) i MB ( razvoj tehnologije te njihova primjena u praksi prilagođena određenoj grupaciji vozila uz stalna poboljšanja,razmišljanje "manje je više" ).
Ukratko, isti cilj s više pogleda na rješavanje problema.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

lussin

Malo sam glup. Zar nije da kad vozila idu van zemlje dobivaju hrvatske izvozne, a ovi su dobili odmah austrijske? Ima li netko upućen da objasni?

Bari

Mislim da bi i oni mogli polagano tu iako su svježe neaktivni. Jedan od 10 povučenih Citara G g.br 717
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

715 u istoj ulici i na istom mjestu samo u drugom smjeru
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

421

Delta,  6.travnja 2009.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln