MAN

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:33:13

MAN truck bus

Ne znam šta je smiješno... Ljudi su uzeli photoshop i igrali se s tim da vide kako bi izgledali u njihovim bojama. I ja bi ofarbao u ZETovo kada bi znao.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver

Smješno je to što ga drugačije i neće vidit u svojim bojama   rofl Zapravo, ovako kad ga gledam s ajmo reć nečijom šemom još mi se više sviđa jer osim što je totalno razbio monotoniju kako god okreneš imaš ga u bar dvije boje...osim ako ne bude i verzija bez tog crnila... Žuto bi mu dobro stajalo al do kad bi imao crnilo... e to bi moga nagađat...pola godine ili do 9 mj  ;D

MAN truck bus

Baš je lijepo što ti znaš, da oni neće kupiti novog Citya za par godina. ::| Kao da će ga netko u RH kupit osim najvjerojatnije Dubrovnika.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver

Šalim se malo... dao Bog da da im je cili vozni park 2017-18 god i zglobni i troosovinski i obicni  pivkan  o-0

elez

Citat: MAN truck bus  u Srpanj 22, 2017, 16:36:15
Baš je lijepo što ti znaš, da oni neće kupiti novog Citya za par godina. ::| Kao da će ga netko u RH kupit osim najvjerojatnije Dubrovnika.
Evo vidim ti vec znas ko ce ga uzet. Stvarno fascinantno. Divim se tvojoj inteligenciji koju opet nepotrebno rasipas. Ovo je sve bila zezancija a ti odma krenes agresijom. Žalosno di ide ovaj svit...
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

MAN truck bus

A još žalosnije gdje ide pismenost... Pa nije to prevelika inteligencija. Samo pogledaš vozni park u Libertasu i vidiš da imaju najnovije MANove od Citya i Regia do Citya Ü. Over&Out
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

elez

Citat: MAN truck bus  u Srpanj 22, 2017, 17:30:05
A još žalosnije gdje ide pismenost...
Pismenost? Sta san krivo napisa? Jel ovo mozda forum o hrvatskom jeziku ili autobusima?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

smogovci.bbb2

http://www.autobusi.net/man-u-astani-prevozi-za-expo-2017/
MAN u Astani prevozi za Expo 2017

Pred ovogodišnju svetsku izložbu koja se održava u glavnom gradu Kazahstana, Astani, MAN je predstavio prvi niskopodni gradski autobus za Centralnu Aziju, a pogoni ga prirodni gas

Ovaj autobus ne dolazi iz Nemačke, već se pravi na nemačkoj šasiji u fabrici MAN Auto u Uzbekistanu. Autobus koristi prirodni gas kao gorivo, a dvanaestolitarski motor MAN E2876 može bez bilo kakvih modifikacija da troši i biogas, čime bi vozilo faktički postalo CO2-neutralno. Karoserija se izrađuje od aluminijuma i vozilo može da preveze do 90 putnika u različitim konfiguracijama sedišta.
Motor E2876 ispunjava EEV standard izduvne norme i isporučuje 310 konjskih snaga. S obzirom na to da Expo 2017 nosi motiv "Buduća energija: Akcija za globalnu održivost" MAN je 8. avgusta predstavio vozilo i pritom se osvrnuo na to da vozilo pogoni pouzdan i dokazan motor, a laka konstrukcija od aluminijuma doprinosi efikasnosti autobusa. U trci za ekološki čista vozila, MAN je od 2000. godine prodao više od 8000 gasnih autobusa, a 2010. uveo gradski autobus sa hibridnim pogonom. Potpuno električnog autobusa još uvek nema, ali se njegovo uvođenje predviđa za 2019. godinu.


"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Evo slike novog MANovog Lion's Citya. Izvor piše na slici.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Tomek

Meni izgleda odlično, jedino je problem gdje lijepiti garažne brojeve  ;D

Dreamwalker

Pa to nije neki problem :) S prednje strane garažne uopće ne bi lijepio jer je to podatak koji putniku uopće ništa ne znači. Mogu se nalijepiti na bok kao u Autotroleju i otraga na ovaj crni dio.
Da odmah u korijenu sasječem nepotrebne rasprave u smislu da vozač ujutro u 4 mora tražiti bus po parkingu pa mu treba naprijed gbr. - ne treba. Svaka firma koja imalo drži do sebe ima tablice po nekom redoslijedu s nerijetko kombinacijom koja u sebi ima gbr.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN truck bus

Osim ZETa. ;D Ali ga ZET neće ubrzo niti kupiti. :)evil
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

citaro

Meni osobno izgleda katastrofalno... Uopce mi ne izgleda kao novi model, vec zastarjelo.

lussin

Nevezano, ili sam ja lud ili se negdje spominjalo da će Intercity potpuno zamijeniti Regio. To bi značilo da su ovi za DB Oberbayernbus posljednji primjerci?

Lion's Driver

Pravo osvježenje a ja ga čekam u limun žutoj boji sa plavim gbr na braniku  ;D bar od 310-320