Elle Travel, Tuzla

Autor Neo, Studeni 24, 2007, 15:15:43

miky

Ono je most Dubrovnik, političko mu je ime MOST DR. FRANJA TUĐMANA, a onaj Starliner je iz Potomlja na Pelješcu, vozi za Gulliver.

Neo

Miky, ja znam da je veliki znak na njemu Most Dr. Franje Tudjmana, a da li mu je to politicko ime ili nije ja stvarno ne znam, vi iz Dubrovnika to bolje znate... ;) :) Sto se tice Starlinera jeste vozi za Gulliver i imam jos jednu sliku gdje je on na njoj ali je slikana u Mostaru na parkingu Katolickog Centra..
je zakon

erobuss

Komentari izbrisani, vraćaj se nazad na temu!  8)

bmax

vozac busa iza tebe zove se pazi sad Cesar Nikolić

Što si vozio neki maturalac ili?

Neo

Djeca iz jedne osnovne skole u okolni Lukavca na maturalac... Vidjeli smo se nekoliko puta ja i vozac tog starlinera, na HR-BH granici, na pauzi u Pocitelju, pa opet na parkingu u Mostaru, dobar je starliner lijepo ocuvan sa stojecom kuhinjom. Postat cu
slike sa tog parkinga samo da mi ih dostavi vozac od mog cityija na njegovom su digitalcu... A ove su slike sa mog IPhone pa nisu bas neki kvalitet...
je zakon

bmax

Maturalci, uh to je za poludit, kad imaš 50 dijece unutra pa sto puta cuješ pojačaj, smanji, moze video, e sad promjeni ce moze klima, spece liner je strasan radi toga, vozacu city i nije bilo baš lako.

Cezar je strasan covjek, vozio je dugo u Promet Makarska katnog neplana i pijevo bi putnicima na liniji

Neo

Evo slika koje sam obecao, nisam znao gdje da ih stavim posto imam dosta drugih autobusa, ali eto posto su i moji busevi ovdje stavit cu ih pod Elle Travel..







;) ;) ;)
je zakon

Neo

je zakon

erobuss

Neo gdje je udaren? Ja ne vidim ništa, bus izgleda odlično  :-\

Neo

Predna sajba je bila rabijena i otkinuto i razbijeno ogledalo i bio je isparan na vratima i na blatobranu i donja dio maske je bio udaren, imaju slike na udesim autobusa...

I hvala na ovome odlicno sto izglea BTW radim na novim ratkapama orginalnim od N1216 trebaju uskoro da dodju, tako da ce biti upotpunjen...
je zakon

Neo

Neko je spomenuo da mi nisu ratkape dobre...




;) ;)
je zakon

mate

Neo...sad ti to vise nitko ne smije spomenuti 8)

Bus stvarno izgleda odlicno...i vidi se da su Neoplani u formi 8)

pozdrav

Neo

Citat: mate  u Lipanj 27, 2008, 15:05:29
Neo...sad ti to vise nitko ne smije spomenuti 8)

Bus stvarno izgleda odlicno...i vidi se da su Neoplani u formi 8)

pozdrav

To Mate mora biti kao da je izasao sad iz Neoplana, sve na svom mjestu i po pravilu. ::| ::|
je zakon

mate

E,to je pravi gazda...nema sta 8)

Sve mora biti uredno i po spagi... ;D

pozdrav iz Sl.Broda...

lerotai

da je takih vise bilo nam dosta lakse i sigurnije ziviti
no sikiriki