Duće tours, Duće [ST]

Autor Alex, Travanj 12, 2008, 16:10:56

tomo

#30
ST-384-SK

ST-984-OT

nik-tours

Kad ćeš prodat plavog neoplana, uz dodatak sanos

medo

od ova dva neoplana jedan (ili možda i oba) sada nosi oznake školskog prijevoza, sanosa nema nigdje, jesu li rashodovani ili ih je jednostavno mimoilazim?

medo

može li mi netko odgovorit na pitanje? jesu li sanosi otpisani ili ih ja mimoilazim stalno?

maky

Citat: medo  u Veljača 26, 2010, 22:36:42
može li mi netko odgovorit na pitanje? jesu li sanosi otpisani ili ih ja mimoilazim stalno?
Oprosti, nisam vidio...  >:(
Ja ih isto dugo nisam vidio u pogonu, iako sam prilično siguran da sam jednog od njih vidio parkiranog gdje oni i ostavljaju svoje autobuse, bio je blistav kao i uvijek.

Koliko znam, vozili su djecu s njima prije, a neznam dal je to i dalje slučaj. Nastojat ću vidjeti... Inače, po meni je to odličan primjer kako i stari autobus uz odlično održavanje može bez problema obavljati bilo kakav prijevoz. A ako i nisu više u funkciji, šteta bi ih bilo izrezati. Ono se sigurno lako proda nekome...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Danas san proša doli i vidija jednog Sanosa uredno parkiranog u Dućama. I to u punom sjaju.  8)

Tomek


Sonja

Citat: manoplan  u Lipanj 20, 2010, 20:05:17
Cityliner je danas u Zagreb dovezao mlade nogometaše.

Kod stadiona NK Vrapče


Taj dan je bio i kod west gate-a.

mate

U Splitu, autor: tomo


elvis

#39
Citat: medo  u Siječanj 28, 2010, 09:34:11
od ova dva neoplana jedan (ili možda i oba) sada nosi oznake školskog prijevoza, sanosa nema nigdje, jesu li rashodovani ili ih je jednostavno mimoilazim?

Jedan Sanos je prodat,nisam vidio ko je novi vlasnik jer sam se zabavio oko pozicije za sto bolju sliku :(
Uslikan je u petak negdje oko Splita


markost

Legenda danas u Splitu


COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

maky

Ovoga svaki put obožavam vidjeti na cesti. Nešto tako lijepo, što vraća uspomenu na stara vremena. Svaka čast gazdi, održavanje mu je za +10!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

NP-549

#43
Ovaj će bit negdje '86. godište.  Svaka čast na održavanju.  I tablica je još uvijek prva HR

Dal možda znaš jel unutra OM355 ili je još uvijek originalni FAMOS ?  Razliku ćeš prepoznat bez problema po zvuku. Mečka ti radi "grn grn", a Fapče na minimumu "glo glo glo glo glo"

COVIK

Skoro će ljeto,pa da i ja dobijem malo boje,sunce more,plaža u Dućama :D :D :D


Uploaded with ImageShack.us
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...