budući vozači autobusa

Autor djurdica, Studeni 04, 2012, 20:27:48

mateovk4

Citat: Starliner *****  u Travanj 21, 2017, 12:37:22
Imam 20 godina i nedavno sam završio prekvalifikaciju za vozača i imam vozačku dozvolu za B kategoriju. Da li s 21 godinom mogu polagati za D bez C kategorije budući da imam početnu kvalifikaciju?



Možeš ja sam isto 20 godina,zapravo za 15-tak dana punim 21. Već sam na 19 satu vožnje. Ostale smo ostavili za tjedan kad je ispit. Isto imam prekvalifikaciju i nikaki problem. Samo prije nego kreneš budi 100 posto siguran da želiš i da možeš to. Jbg D kategorija je najjača kategorija(prije si moro imat C+E i + 24 godine da ju možeš polagati to ti sve govori)Ucrtaj si u glavi cilj i idi za njim.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lion's Driver

Ja sam sutra korak blize ili korak dalje D kategorije....drzite mi fige....sredim li "problem" odma radi telefon  ;D

Lion's Driver

#107
Prijatelji moji...moj dan "D" je dobro prošao... SPOSOBAN SAM ZA VOZAČA AUTOBUSA uz naoćale...po mišljenju specijalista oftamologije...  yahoo .....ali me opet medicina rada može poslati na dodatne pretrage u ordinaciju za strabologiju...nadam se da neće...ne znam kakva bi praksa bila rušit mišljenje specijaliste...

mate

Kolega samo naprijed...

Ja sam zasad na cekanju (radi financija), ali nedavno sam cuo da se sada i KOD 95 moze dobiti bez potrebne skole za vozaca, tj. ne trebam ići na prekvalifikaciju za KV vozaca, navodno da je donesen novi zakon radi manjka vozaca u HR

Lion's Driver

Moze...al bez KV zaboravi na D prije 24 god starosti...

mate

Odlicno, to mi je dakle cca.6000 kn manje troska, buduci sam ja 24 presao prije 4.5 godine ;)

Lion's Driver

Ae...  ;D a polozis D "za vlastite potrebe" i ides na predavanje za kod 95...on kosta kako di...al puno manje od skole

MAN truck bus

Čestitam! Želim ti da se zaposliš u Prometu Splitu! I da voziš sve i svašta,ali najviše nove bus123! byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver

Hvala Vam svima na podrsci al pomalo...triba se negdi ubost di firma placa kategoriju jer je sam sa ovakvim trenutnim poslom ne mogu priustit...  ;D a Promet Split... zanimljivo....al nista od toga...triba selit u split a placa nesigurna...al nikad se ne zna

podgora

Citat: Lion's Driver  u Svibanj 08, 2017, 20:59:56
Hvala Vam svima na podrsci al pomalo...triba se negdi ubost di firma placa kategoriju jer je sam sa ovakvim trenutnim poslom ne mogu priustit...  ;D a Promet Split... zanimljivo....al nista od toga...triba selit u split a placa nesigurna...al nikad se ne zna
Ja bi ti preporucija rad u sezoni transfere provaj u Preseckog ili u koje druge jake agencije

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

mateovk4

Danas iz prve položio D kategoriju. Predao za izradu vozačke i digitalne kartice. Sad dočekati da dođu i negdje se ubacit vozit.


Sent from my iPhone using Tapatalk

421

Citat: mateovk4  u Svibanj 15, 2017, 22:35:08
Danas iz prve položio D kategoriju. Predao za izradu vozačke i digitalne kartice. Sad dočekati da dođu i negdje se ubacit vozit.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Čestitam!
Da li si razmišljao o usklađivanju vozačke dozvole 151, 00 kn, memorijske kartice 535,00 kn i KOD-95?
Da ne bi više puta plaćao isto: u vozačkoj dozvoli mora biti upisan KOD-95, a memorijska kartica mora biti usklađena sa vozačkom dozvolom.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Lion's Driver

Cestitam...samo naprijed...a kartica vozaca...hm...ja ju koristim jos sa vozacke dok sam imao samo C kat...nisam nju mjenjao kad sam sredio CE....samo sto nosim staru vozacku kao dokaz...

mateovk4

#118
Hvala :D cod sam riješio prije nego sam položio pa kad sam došao u MUP odma sam joj i njega dao da se unese i onda dobiješ onaj karton na kojem ti je broj dozvole i sa tim kartonom možeš predat zahtjev za karticu. E da i po normalnom je 150 kn a kaže žena na šalteru da treba 20 dana da stigne,a nadodas još 50 kn i za tri dana je kod tebe .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Starliner *****

Da li kao student mogu preko studentskog ugovora sezonski voziti autobus? ???