U fazi izrade

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:37:36

C2

@Teutonic

Kakve bi ti autobuse npr volio vidjet da se rade za Omsi?

C2

Mene je recimo ljutilo još davnih dana, odnosno prvih godina Omsija što je puno autora radilo mini i midi autobuse.

Teutonic

Puno ljudi rade prigradske mape,a kad vidiš onaj dio za fotografije na glavnom forumu 95 % voze Citare.
Di je Lion`s Regio,Iveco Crossway i slični?Ja držim OMSI jer je tlaka opet sve reinstalirat,ali dok ne izađe mapa Novi Sad koju pravi kolega sa foruma balkansimulacije ne planiram ga palit ni pričat o njemu.
Kažeš da vidiš da neki turčin radi SL222,e pa koliko znam dosad još neki turčin nije nešto pošteno napravija u ovoj igri (a nisam ni ja).
Svaka čast autorima Intoura,Setre 415 UL,MB O303 i sličnih,jer da nema njih i njihovih prethodnih vozila mislin da nebi nikad ni instalira ovu igru,od koje su i sami autori odustali kad su vidili o kakvom se neoptimiziranom g**** radi.

MAN SL222

To u vezi turske izrade se slažem,sjećam se onog Neoplana što ga je Turčin napravio i nije baš ispao kako treba.Ali eto  nadam se da će SL222 biti bolje napravljen u odnosu na prijašnje modele.Također nadam se da će u igru doć gradski Classic.

josipgrgin

Pozdrav svima hoce li bit napravljen model man 890 zglobni ili ako je vec napravljen kako doc do njega ili tam zglobni 260 a 180 volio bih imati te buseve u omsi kolekciji ako treba platit nije problem

prometnik

kupi kartu spasi Promet

Teutonic

Znajući ljude,prije će ti netko napravit citara sa tvojim parama nego neki bus iz zaboravljene zemlje.Ali sritno  ;D

C2

#502
Evo jednog snimka od dodatka Luzern koji izlazi 7.12.

Još jedan Citaro, ne djeluje mi nešto posebno od dosadašnjih, neke teksture su možda bolje, još treba vidjet kakve su skripte i koliko je zahtjevan, ali ga svakako planiram isprobati.

Lion's Driver

Morat ces mozda malo dublje potegnit  u dzep jer napravit bus za omsi nije Mare daj.... E! Ljudi ako i rade bus rade ga ili iz ciste ljubavi ili ga rade jer im je bas taj bus pristupacan. Duga je to i teska procedura, zahtjeva i vremena i zivaca da sve bude tip-top. Ja sam zapoceo radit malog Higera exAP Imotski pa kad sam konacno napravio samo karoseriju posaljem prijatelju da ga vidi u igrici. On ga importa u OMSI kad iman sta vidit... Bus ko zgrada  ;D

C2

Činjenica je da svatko želi baš onakav npr Citaro kakav vozi u njegovom gradu, pa im ovi dosadašnji ne odgovaraju. Situacija je takva da je većina ljudi koji rade modele za Omsi je okružena Citarima i Lion's-ima, pa ih drugi modeli previše ne zanimaju. Vidio sam post od jednog njemačkog igrača Omsi-ja na jednom forumu da on vozi samo njemačke autobuse, da mu drugi ne trebaju. Sve je stvar ukusa, samo komentiram kako ljudi razmišljaju. Ja također volim često vozit Citare i Lion'se i volio bih da ih netko napravi kao u Kajot ili C3D kvaliteti, tome se ne protivim odnosno kada bi se pokrenuo takav projekt. Da netko radi Citaro kao što je u Aachen addon-u tome se već protivim.

MAN truck bus

Ja da znam koristit PS i Blender i ostalo napravio bih ZETove autobuse. Identične onakve kakve ima ZET. Ja dosta i volim eksperimentirat i isprobavati ostale autobuse. Npr Liazi i takva Turska i Ruska čuda.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

voznik

Evo još nešto novo od našeg @minimoto-a.  yahoo yahoo yahoo


MAN truck bus

:O :O :O :O
Odlično izgleda pošto je u fazi izrade.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

josipgrgin


Lion's Driver

A di je žuta boja?  ;D