Tipovi autobusa na linijama 2017. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor GT-R, Siječanj 05, 2017, 12:40:58

Ivan

Joj sad me vozate sa svačim ... :) I kad bi bilo pregledno i smisleno, imao bih problem da post ne smije imati preko 50.000 znakova skupa s kodovima tablice i ne stanu mi detalji poput toga, jedva sam našao način kako skraćivati a da ne napravim nered.

Ukratko ako vozi samo 1 ujutro onda ne vidim to baš kao uobičajeno. Isto kako na 118 vozi sad jedan stalni Lion's City kojem su stavili internet a na 127 se javlja jednom u tri dana, na 135 jednom tjedno vozi Citelis a dvaput mjesečno SL283 i jednom u dva mjeseca vikendom Stratos... Kako to sve staviti u pojednostavljenu tablicu? Ako netko hoće neka sve to sastavi u nekoj svojoj tablici, ali to nije pregledno.

tramvajac 92

Na 113 radnim danom ide citelis 18, subotom 12, nedjeljom obično stratos. I kaj sad?

Jedino da stvoriš još jedan post sa subotom i jedan sa nedjeljom. ;D

Shole

Ostavimo čovjeka na miru nek sam složi kako je zamislio.

545

Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 20, 2017, 22:08:11
Na 222 su uglavnom kockice a ne Citaro G. Vikendom što se zalomi a pretežno solo MB/MAN. Na 295 su u početku disponirali CC-e, sad je uglavnom ili Conecto ili solo Citaro. Možda bi to stvarno trebalo izostaviti kao i koliko vozi VR. Jer imamo zimski i ljetni VR. Isto tako ako ćemo cjepidlačiti na 228 su ujutro tri VR a napisano je da su dva hi
Na 222 su kockice a subotom Citaro G. Kakav MAN?

545

Citat: Shole  u Svibanj 21, 2017, 10:34:19
Ostavimo čovjeka na miru nek sam složi kako je zamislio.
Pošto je moderator i pametan, to mu ne bi trebalo biti problem. Na svako pitanje zna odgovor, znači da je natprosjecno pametan.

smogovci.bbb2

Citat: 545  u Svibanj 22, 2017, 10:00:53
Na 222 su kockice a subotom Citaro G. Kakav MAN?
Kad nema MB zglob/solo vozi solo MAN (ne često)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

545

Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 22, 2017, 11:02:27
Kad nema MB zglob/solo vozi solo MAN (ne često)
Otkad nema polaska u 21:20 subotom ne vozi nikakav solas. Nisi u toku.

545

Na 110 danas 3 zglobna!
135, 149, 164
To je zbilja rijetko da su 3/4 v.r., zglobna..

smogovci.bbb2

Citat: 545  u Svibanj 22, 2017, 11:05:29
Otkad nema polaska u 21:20 subotom ne vozi nikakav solas. Nisi u toku.
Na 222 vozi ono što je ostalo na raspolaganju kad se rasporede sve ostale linije. Tako da se i RD zna dogoditi da vozi solo. Nema pravila hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Uvijek ima kockica za 222. Poluispravnih čak nekad i ne ispravnih,ali koga briga za putnike. Busevi sa kočnicama koje jedva prime,neke jedva krenu iz stanice. Na 516 bez kickdowna ne kreće iz mjesta. Na rijetko kojoj retarder. Po zimi unutra -15 stupnjeva,zamagljena šajba vozač jedva nešto vidi, ali je bitno da imaju digitalne tahografe a 5% vozača stavlja kartice unutra Itd Itd... ::|
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Isto kak i na 107. U jesenskom voznom redu radnog dana se ne događa da nema barem jedne.


MAN truck bus

Da,samo si zaboravio da tamo često zna bit Citaro G II/G I! (Govorim za jutro)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

545

Citat: MAN truck bus  u Svibanj 22, 2017, 13:42:46
Uvijek ima kockica za 222. Poluispravnih čak nekad i ne ispravnih,ali koga briga za putnike. Busevi sa kočnicama koje jedva prime,neke jedva krenu iz stanice. Na 516 bez kickdowna ne kreće iz mjesta. Na rijetko kojoj retarder. Po zimi unutra -15 stupnjeva,zamagljena šajba vozač jedva nešto vidi, ali je bitno da imaju digitalne tahografe a 5% vozača stavlja kartice unutra Itd Itd... ::|
Slažem se, jer na 222 su radnim danom 3 v. r

tramvajac 92

Citat: MAN truck bus  u Svibanj 22, 2017, 13:57:47
Da,samo si zaboravio da tamo često zna bit Citaro G II/G I! (Govorim za jutro)
Nisu svi.  :P

Danas je npr. jedan City, 45x.

421

Čitam vaše gubljenje vremena u dodjeli garažnih brojeva linijama koje prometuju u ZET-u.
Jednom zasvagda: disponira se ono što je trenutačno ispravno da se zadovolji statistika jer kapacitet postaje nebitan.
Svojedobno je linija 231 imala dva VR, od kojih je jedan ostvarivao polazak za Blagušu. Igrom slučaja na taj VR bio je disponiran gbr 732.
To je bilo neuobičajeno vozilo za tu liniju.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln