Tipovi autobusa na linijama 2017. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor GT-R, Siječanj 05, 2017, 12:40:58

Ivan


STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Danas na 219 vozi 668. Valjda fali zglobnih, priprema za jesenski VR. I uvijek isto. Sad kad ima putnika pošalju solo a cijelo ljeto zglobni vozio prazan. Nisu mogli po ljeti slati solo da mogu pripremiti zglobne već ovako. Naravno, putnicima kriv vozač pivkan
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Ivan

Što je od ovoga neuobičajeno?
Za 216 sam mislio da solo Citari voze skoro svaki dan, a na 127 svako malo vozi neki MAN (kao što se i na 135 i 137 svakih par dana nađu Citelisi).

MAN truck bus

Na 216 je uvijek MAN,a citaro je neuobičajen.


MAN u ❤️

(@Ivan sad sam se sjetio jedne Thompsonove Oj Ivane pobrati me mio jesi li skoro na 216 bio? ;D)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Diermeech

63 na 133  >hammer< 

Ali zato 162 na 168 i neki city na 159.   russian_roulette

Ivan

Naravno, dašta, zglobni na 168 i klima do daske, potroši goriva kao da vozi do Marsa, a putnika nema ni da napune Stratosa (koji bi i realno mogao voziti jer ga je lako zamijeniti u svakoj smjeni u Prečkom)...

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

CONECTO430

Idem samo jednu stanicu :D

Ivan

G.b.9 na 159.

Prekjučer sam vidio nekog školskog na Savskom mostu oko 12 h ali nisam vidio što točno vozi.

Diermeech

9 više nije neuobičajan za 159, relativno često vozi na njoj. Taj školski koji si vidio prekjučer je vozio na 133, na druga 2 VR su vozili gbr. 9 i gbr. 700.

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Ivan

Citat: Diermeech  u Rujan 08, 2017, 17:37:17
9 više nije neuobičajan za 159, relativno često vozi na njoj. Taj školski koji si vidio prekjučer je vozio na 133, na druga 2 VR su vozili gbr. 9 i gbr. 700.
Hm, da, otkad su SL-ovi u VG očito 9 vozi 159, iako su njega još mogli i prvoga poslati.

Super ovo prekjučer, 133 kao najopterećenija i jedna od dvije najkraće linije sa Savskog mosta ima prigradske autobuse dok treba zglobne ili bar standardne solo, dok se u privremenoj za Blato i 159 na pola polazaka vozi 0-5 ljudi, u špici možda 15-ak, a manjak stajaćeg mjesta se ne skoro nikad osjeti ni na 160 ili 163 koje su punokrvne prigradske linije... Smiješno.