MAN Lion's City G CNG

Autor man323, Travanj 19, 2017, 10:47:17

man323

Otvaram novu temu kako ne bi pretrpali temu "Nabavke novih autobusa". Ovdje pišite, raspravljajte i uploadajte slike vezano uz nove plinske Lion's Citye.
Došlo ih je 4. Autotrolej ih je naručio sa ZF - mjenjačom, odabarali su VDO tablu umjesto standardne MAN table i imaju videonadzor.
Pokreće ih E2876 LUH sa zapremninom od 12.861 ccm³, koji posjeduje okretni moment od 1250 Nm i njegova izlazna snaga iznosi 228 kW / 310 KS pri 2000 okr./min.
Garažni brojevi i registracije:
#821 ----- RI-9101-A
#822 ----- RI-9102-A
#823 ----- RI-9103-A
#824 ----- RI-9104-A
Kao kod Autotroleja poznato, naručeni su sa 4 vratima. Sva su vrata niskopodna.



Bocko

Nitko nije odgovorio, imaju li zaslone za najavu stanica, radio za putnike te žmiga li gumb vratiju vozaču gdje se putnik najavio tj stisnuo STOP?

shef

Sve ćemo to vidjeti kad krenu. Na fotografijama se vidi displej za najavu...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bocko

Evo slika np-a
Citat: NP-549  u Travanj 17, 2017, 12:44:25
Za razliku od novih Conecta  #730-739,  MAN-ovi imaju poprilično mjesta u prednjem dijelu autobusa






Dok bi se u prikolici već mogla i gužvica stvarat zbog nepotrebnih duplih sjedala preko puta trećih vratiju



Klasični City-jev zadnji kraj i škale za na galeriju




Garažne brojeve su dobili  #821-824, a tablice redom  Ri-9101-A  pa do 9104.



NP-549

Po plin za paradu

545

Citat: NP-549  u Travanj 23, 2017, 20:04:08
Po plin za paradu
Puno sreće i dugo vozili na linijama Autotrolej-a.

Bog Vas Blagoslovio Lavići!

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


421

MAN + ZF baš nije uobičajna pojava.
Naročito u CNG izvedbi.
Majstore HELP u objašnjenju!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln


mivano

Konačno sat u gradskom autobusu. 8-8
Ono što me se dojmilo je i stop koji se nalazi na displaju za najavu stanica. Puno je ljepši nego Iveco. Pravo osvježenje.

545

Citat: mivano  u Travanj 28, 2017, 22:02:56
Konačno sat u gradskom autobusu. 8-8
Ono što me se dojmilo je i stop koji se nalazi na displaju za najavu stanica. Puno je ljepši nego Iveco. Pravo osvježenje.
Potpisujem sve napisano. MAN je kralj medju vozilima.
Što više Lavova to bolje! Ne samo u Rijeci, nego i općenito u voznim parkovima u Hrvatskoj.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


421

#10
Po tvojim reakcijama, ispada da si se u prvom životu vozio samo u jednoj vrsti  bus123. good_boy
Ako nisi, proširi horizonte; a ako jesi to je tvoje pravo na odabir the best.
Citat: mivano  u Travanj 28, 2017, 22:02:56
Konačno sat u gradskom autobusu.
To je opcija, ali nije dobar za vozača. Bit će više meketanja oko neusklađenosti s polascima ako postoji kašnjenje s razlogom...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Bocko

Postoji li opcija da i u plinskom Ivecu koji ima zaslone za najavu i ispis nekog teksta isto bude sat?

Ivan

Ima li možda podataka o potrošnji u usporedbi s Ivecom, pošto MAN i dalje stavlja velike stare E28 motore?


:P
btw ubijte me za offtopic i prigovaranje ali ne znam gdje ponoviti,  očito me niste skužili kad sam pisao o popisu voznog parka bez nekog rezimiranog sadržaja, davno sam prigovorio ali moram opet, kad su pomiješana sva sadašnja i bivša vozila sa stotinama slika zaista je nemoguće efikasno se poslužiti time ako želiš samo pogledati recimo koja su vozila i dalje u prometu (a i ako želiš vidjeti recimo koliko je O317 postojalo, za razliku od nas u Zg imate potpunije podatke a opet je muka prebrojati).
nhf za prigovor.
:)

Shole

Podaci će bit dostupni kad se malo razrade MAN-ovi.  Nikad nemožeš odmah na novom vidit stvarnu potrošnju jer imaju drugačije modove rada prvih par tisuća.

Što se tiče popisa voznog parka,  da slažem se, uhvatit ću se toga jedan dan

kico101

http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=21706.0

Ivane, moram priznati da te doista ne razumijem. Postoji popis aktivnog voznog parka po gbr, neaktivnog voznog parka po gbr, popis po markama vozila, avimaster. Stvarno mi vise nije jasno sto bi trebalo vise. Plavi brojevi aktivna vozila, crveni neaktivna.
Prepustam nekom drugom da ovo radi, jer vidim da sve ovo radim bezveze.
NHF.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.