MAN Lion's City G

Autor man323, Srpanj 16, 2017, 23:28:18

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

Zanimljivo je da "šaljivdžija" barata argumentima koje je podastro u svojim napisima, a  "Iz osobnog iskustva dajem prednost conectu." iako bez argumenata, tek riječi.
No, najbolje je da se osobno osvjedočiš na licu mjesta, u realnim uvjetima što je za tebe ono što zagovaraš.
MTB je dobio "zadatak" koji je nepristrano izvršio.
G model ima istu verziju kao i solo ,tek je razlika u položaju prekidača "0" > umjesto dnevnog svjetla u faru,pale se LEDice - bez pozicija sprijeda i straga i gabaritnih svjetala sprijeda i straga i nema rasvjete pri otvaranju/zatvaranju vrata iznad njih.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

dominik,

#512
Slažem se da bi bilo najbolje da sam pogledam, jedino je problem to izvesti kada uglavnom svi vozači pale kratka po danu. Pod argumentima mislim na to što sam primijetio tokom cijele godine neovisno bilo ljeto ili zima, a to je conecto potvrdio, no moguće je isto i da si ti u pravu, iako se na zadnjoj slici vidi da svijetle gabaritna svijetla.
Pohvale MAN truck busu na trudu i slikama.

MAN truck bus

Dođi sljedeću nedelju na 231, vozač će koristiti dnevna svjetla pa ćeš vidjeti.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN19464

Jednog dana završit će misterij dnevna svjetla i bit će mo svi sretni.

dominik,

#515
Citat: MAN truck bus  u Studeni 19, 2017, 12:05:59
Dođi sljedeću nedelju na 231, vozač će koristiti dnevna svjetla pa ćeš vidjeti.
Na žalost to nije na mojem terenu odnosno malo mi je daleko.
Citat: MAN19464  u Studeni 19, 2017, 12:07:18
Jednog dana završit će misterij dnevna svjetla i bit će mo svi sretni.
Nadam se i ja, no ne bi bilo loše pročitati i tvoja saznanja o tome ako nije problem.

MAN19464

Nezanimaju me dnevna svjetla, meni to netreba, ako je zakonska obveza paliti kratka svjetla, ja ih upalim i nebrinem se oko toga.

dominik,

Opet ponavljam dnevna ili kratka. Upravo je jedan od razloga ugradnje da vozači ne moraju brinuti o svjetlima po danu jer se dnevna sama pale te je vozilo uočljivo drugima u prometu , naravno tu je i faktor uštede. No nema veze, većina vozača niti ne zna što su dnevna svjetla i čemu služe.

822DoDo

A nije nas čak ni briga  :-X
Das Beste oder nichts. MB

dominik,

#519
To sve govori o profesionalnosti na poslu, na sreću ima pojedinaca koje je briga za neke stvari i žele i znaju optimalno i racionalno upravljati vozilom, ali su nažalost manjina.

smogovci.bbb2

Citat: 822DoDo  u Studeni 19, 2017, 19:21:36
A nije nas čak ni briga  :-X
Dobro je dok ste na sisi Gradskog proračuna i dok je klaun na vlasti. Ali nakon njega lagano ćete via Deutchland, samo hoće li vas tamo primiti good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

822DoDo

Nemoj ti niš brinuti, bumo mi dugo na sisi gradskog proračuna
Das Beste oder nichts. MB

smogovci.bbb2

Ne brinem. Svemu jednom dođe kraj, kad tad good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Citat: dominik,  u Studeni 19, 2017, 20:05:05
To sve govori o profesionalnosti na poslu, na sreću ima pojedinaca koje je briga za neke stvari i žele i znaju optimalno i racionalno upravljati vozilom, ali su nažalost manjina.
Citat: MAN truck bus  u Studeni 19, 2017, 12:05:59
Dođi sljedeću nedelju na 231, vozač će koristiti dnevna svjetla pa ćeš vidjeti.
Isti vozač i dnevna svjetla. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

marin

Citat: dominik,  u Studeni 19, 2017, 11:50:59
Slažem se da bi bilo najbolje da sam pogledam, jedino je problem to izvesti kada uglavnom svi vozači pale kratka po danu. Pod argumentima mislim na to što sam primijetio tokom cijele godine neovisno bilo ljeto ili zima, a to je conecto potvrdio, no moguće je isto i da si ti u pravu, iako se na zadnjoj slici vidi da svijetle gabaritna svijetla.
Pohvale MAN truck busu na trudu i slikama.
421 je u pravu, testirano više puta i već odavno prožvakano, staneš se busom čak najbolje po noći da gledaš u neki bijeli beton il nešto tak, prekidač na 0 ima vidljivo slabiji intenzitet nego na kratkim svjetlima, valjda se na 0 ne upale pozicije ili što već, to ne znam, ali brzom izmjenom prekidača iz položaja "0" u položaj kratkih, vidi se razlika, onaj položaj između je valjda samo pozicija, tog se više ne sjećam. Razlika nije ogromna, ali je vidljiva. Na "0" komotno možeš po noći vozit, onda znaš.