Displejevi na autobusima

Autor Shole, Kolovoz 25, 2008, 14:52:13

tramvaj1910

Nebitno što se display vrti nego je na novima ispravno uneseno jer je unešeno u tvornici, znači, na prednjem treba pisati npr " 1A PILE" a na bočnom "1A MOKOŠICA_PILE" tako piše samo na citibusevima i cityima, i na nijednom drugom, sve je krivo programirano, počevši od svih lion's classica do zadnjeg citya iz prethodne serije g.b159.

MAN SL222

novi city
imaju broj linije s lijeve strane

tramvaj1910

Da, tako su naručeni, a sad zamisli da si ti recimo...prvi put u Dubrovniku i nemaš pojma o brojevima linija a znaš da moraš doć naaaa recimo babin kuk, a vozač pored toga nije okrenuo pravac na displayu i sa strane piše da ide na babin kuk a osprijeda na pile? Ić ćeš na pamet ili ćeš ipak pitat vozača? ja se nikad ne bunim kad me pitaju, pa u pravu su potpuno.

tramvaj1910

A znaš koliko traje ta promjena? Niti 5 minuta po autobusu, ali kad u remizi većinu boli....neka stvar za sve, bitno je pričat ležat pod odrinom i komentirat koju bi "razbuco"a koju ne bi.

MAN SL222

malo sam offtopic,ali zašto u sl222 nikad u one prozore linije ne stave sve table?

staypp83

#50
Na 2A je u 90% slucajeva do P.Lapad izgaaen display, tek ga dole pale..
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

staypp83

#51
150, linija 6


"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

MAN SL222

Danas sam vidio da neki classic,vjerojatno 101,ima poteskoca s prednjim displejem.

MAN SU220

Citat: MAN SL222  u Srpanj 01, 2013, 20:35:37
Danas sam vidio da neki classic,vjerojatno 101,ima poteskoca s prednjim displejem.


MAN SU220


staypp83

#55
34 vozi na 1A a ima display:

Display sa strane ne "klizi", vec samo ovako stoji, na lijevom displayu stoji br. 1, dok naprijed stoji 1A MOKOŠICA.

101

33 ne rade displayevi nazad i sa lijeve strane:

(Nije nesto, ali neka je samo radi displaya)
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

staypp83

"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein