Damy Tours, Sarajevo

Autor stipe15, Kolovoz 25, 2008, 22:45:39

HARE TOURS

Ovu scaniu je zeba kupio bio na sajmu,predobar bus,ali mu je banka uzela,125 hiljada eura je cjena

elvis

Zar nije 165 000? Nije valjda da je pojeftinila toliko?

HARE TOURS

Ja znam da su meni trazili 125 hiljada eura prije mjesec ,a one bissove scanie su bili po 65 hiljada eu.ali su one u zaista losem stanju,

elvis

Prije malo vise od mjesec dana cijena joj je bila kao i u ovom oglasu 165 000,za BISS-TOURS-ove ne znam,ali sam vidio prosle sedmice da je samo jedna na parkingu,jel ona druga prodata ili joj nesto rade u garazi ne znam

HARE TOURS

ma ja neznam ko je mogo kupiti onu bissov,katastrofa su busevi ???

doBUS

Citat: HARE TOURS  u Siječanj 24, 2010, 21:29:20
Ja znam da su meni trazili 125 hiljada eura prije mjesec ,a one bissove scanie su bili po 65 hiljada eu.ali su one u zaista losem stanju,

Na ovim slikama izgldaju kao da su juce izasle iz fabrike
http://www.scania.ba/ba/used_vehicle.wlgt

HARE TOURS

ma to su stare slike,prople su bas ove skanie moj elvise.

karington

Prije svega pozdrav svima, kad smo kod Zebe, zna li neko zasto je prestao sa linijom Gorazde-Sarajevo

HARE TOURS

Nije imao putnika dovoljno,a naravno svi vise vole da se voze sa gorazde prevozom zato sto je domaci njihov.A dosta mu je opao posao nakon onog sa damirom sto se desilo.  :(

busfan

Sta je sa linije za Svedsku? Jesu li im oduzeli koncesiju

HARE TOURS

Nisu mu oduzeli,zamrznuta je do daljneg.

max


aaaaa

Citat: max  u Veljača 12, 2010, 23:54:21
Citat: HARE TOURS  u Veljača 12, 2010, 13:19:35
Nisu mu oduzeli,zamrznuta je do daljneg.
Sto to znaci.???


to znaci da niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno sto ce reci da je linija zamrznuta do okoncanja istrage odnosno sudskog postupka u vezi sa pronadjenim narkoticima

HARE TOURS

Nije spao na nju samo,i dalje ima isti broj vozila,opet su poceli da radi pomalo,krenulo ih je malo. ;)

The_Dubster

nadam se da će krenut i tema onda sa njihovim busevima