Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

sniff

ZG-2831-GD je redovna svaki dan u 16:30 za Šibenik, vjerojatno kreće u 7:20 iz Šibenika.

189 se slabo održava izvana, fale joj ratkape, uvijena je i oguljena na nekim mjestima.

zlepur1

Opet si sve pobrka.Iz Šibenika kreće u 0630.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

sniff


sniff

Opet ja. Proljeće je stiglo, stiže li išta novoga od prigradskih/međugradskih buseva ?

MAN truck bus

Zanima me šta Samoborček šalje na izlete? Idem 24.05 na Krk, prošle godine je bila Setra gbr 195, a pošto su došle nove 515. Hoće li ove godine vozit 415? Kako to Samoborček određuje? Unaprijed hvala!  byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Autobuse.  ;D
Šalje ono što je slobodno, tj. nije predviđeno za liniju ili izlet, a najviše ovisi o broju putnika. Za pretpostaviti je da će biti 35 ili više putnika, pa otpadaju minibusevi. Možda te pogodi Trendliner. (omiljeni autobus kolege sniffa)  ;D

MAN truck bus

Kolega a ja mislio da šalju avione ;D . Zanima me kakve su udobnosti Trendliner?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

hochdecker

Nije baš tako strašan trendliner. Ali ako je sniffu to dno dna, onda bi trebao probati BMC u raznim izvedbama i onda komentirati. To se zove prava strahota, a da ne govorimo još o MAN classicima / comfortima i inim sranjima koje oni naprave i kakva sjedala uguraju u to...

Na kraju krajeva, teško da ćeš baš trendlinera pogoditi za taj izlet... Doći će najvjerojatnije S319UL ili 315UL  :)

sniff

Dobar je trendy na Zagreb-Samobor, probaj se vozit njime na Šibenik-Zagreb. Sjedala tvrđa ne mogu biti, naslon je uzak, ima malo mjesta za noge i prtljagu. Znam za BMCe, vozio sam se u Čzm 589 na Žabno-Virovitica-Žabno... ::|

tramvajac 92

Prije biram BMC nego ISUZU.

Ali BMC Belde  ::| sva sreća što ih nema puno.

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

hochdecker

Ljubičasta S319UL dobila gbr 196.

FitzTN

Danas je GB 183 crko ujutro oko 7:00 na L155, na Jankomiru kod terminala u smjeru ZG, a nekako je uspio crknut i danas popodne oko 16:30 na istoj liniji u kontra smjeru na stanici Marohnićeva (SRCE).

Čini se da su neki problemi s hlađenjem, al ne kužim kako je ostatak dana uspio provesti ispravan ako je riknuo ujutro i popodne :D.

Bio je i neki problem s GB 165 koji je oko 5:30 otišao s linije na zamjenu u garažu.

sniff

#883
Lutao sam internetom i naišao na ovu Setru S 315 UL, g.br. 115, ZG-5204-GA koja nam bježi skoro godinu dana. Vjerojatno vozi linije oko Jastrebarskog i sl. Shema joj je ista kao 116-ici, no ova ima ravan prednji kraj.

Tomek