Čačković Turs, Brčko

Autor busfan, Studeni 22, 2008, 10:02:20

busfan

Čačković Turs d.o.o.
Brčko distrikt, Palanka bb
tel. +387 61 568653




Janja-Wien

busfan

Evo ga dok je ima originalne radkape, meni je ljepse izgledao ;)

Mercedes

dobro uzdržava autobus, stvarno šteta što posjeduje samo ovog neoplana

kilometar

Čačković Turs dobro održava svoja vozila!!!

busfan

Ima samo ovog Starlinera koliko ja znam. Vozi jednom sedmicno liniju za Wien

busfan

Ipak ima novosti od ovog prevoznika ;)  Euroliner u istoj semi kao i Starliner, koliko sam vidio ko nov je ;)
Ima nove bh tablice, pretpostavljam skoro uvezen

kilometar

Što se tiče ove linije za Beč preko koga Čačković vozi tu liniju?!!Inače,lijep dizajn busa,fino složene boje......

busfan

#7
Citat: kilometar  u Listopad 17, 2009, 10:55:29
Što se tiče ove linije za Beč preko koga Čačković vozi tu liniju?!!Inače,lijep dizajn busa,fino složene boje......

Cini mi se da oni imaju svoju dozvolu u registru. Ne znam kako je sada otkako su nabavili Eurolinera, ali cuo sam da su prije vozili samo petkom iz Wiena i nedeljom iz Janje
Inace cuo sam da Starliner unutra i nije bas tako dobro ocuvan, ja se nisam vozio pa ne mogu potvrditi :-\

Nisam bas siguran da je njihov dizajn, mislim da je Star dosao takav(mislim da jedan prevoznik u CH ima takav dizajn), mada je ovaj ako se dobro sjecam bio na at zoll tablicama. Da li je i Euroliner uzet od istog prevoznika ili im se svidio dizajn pa ga prefarbali ???

kilometar

Da,da i ja sam vidio negdje u Austriji ovakav dizajn.Hvala za info.....

Mercedes

Evo eurolinera

elvis

Jel imaju dva Eurolinera ili je prelakiran onaj koji je bio u istoj shemi kao Starliner ?

busfan

Citat: elvis  u Studeni 05, 2009, 21:33:38
Jel imaju dva Eurolinera ili je prelakiran onaj koji je bio u istoj shemi kao Starliner ?
Izvinjavam se, vjerovatno sam ja pogrijesio da je u istoj semi. Tad sam ga vidio na brzinu :-\

PROFA

Danas sam ovaj bus vidio solidno izgleda i boja sija dobro sredjen i ide iz WIEN-BRCKO nisam vidio jos neka sela valjda svraca!

tomo

#13
Citat: PROFA  u Studeni 06, 2009, 18:56:44
Danas sam ovaj bus vidio solidno izgleda i boja sija dobro sredjen i ide iz WIEN-BRCKO nisam vidio jos neka sela valjda svraca!

Ma bus izgleda predivno, i to u pravoj bosansko-zelenoj boji  ;) Moram priznat da su im ove nove tablice totalno cool .... djeluju pravo europski, svaka čast, živjela naša Bosna i Hercegovina!!!! (mislim na naše bosansko-hercegovačke prijatelje da me ne bi netko krivo shvatio.... ipak imam i ja te krvi pa makar i po daljnjem rodu.... ali tamo se uvik osjećam kao doma :-)  )

emir likic

ma dobar autobus kod cackovica.......svaka cast.......neka je sa srecom ...Cacak ;)