Pućo, Ružić [ŠI]

Autor Tomek, Prosinac 13, 2008, 20:38:26

Tomek

Pućo d.o.o.
Ružić, Puće 2
tel. 099/452-339




TAM 260 A 119 T koji je prije bio u vlasništvu Sunčanog Hvara
http://i205.photobucket.com/albums/bb124/zgheart/album1/IMG_1951.jpg
Tablice Ši-167-AO

borelee

Prijevoznik iz okolice Drniša.Uglavnom se bavi prijevozom školaraca i radnika...

setra_zakon

nedavno je kupio i dubravu mislim, a ima mb 303

Tomek

#3
U Kninu u subotu parkiran ovaj MBO303RHD, taj je promjenio podosta vlasnika uključujući i AP Liku i Zri i Co Tours

ŠI-847-EB iz 1987
http://i959.photobucket.com/albums/ae71/autobusi99/IMG_2337.jpg

unesic.bus

Vidio sam jučer u Drnišu da Pućo ima crvenog MB Tourizma, ostali mu budu parkirani u  Drnišu (kod autobusnog kolodvora), u Kljacima (kod ambulante), bude nekada i u Siveriću ( uz D-33), te u Kninu na benzinskoj Lukoil ili u onoj ulici nasuprot Lidla.

Tomek

#5

maky

Jučer sam uhvatio ovog ljepotana:


Mislim da ovu baku dosada nismo imali, a kraj nje je bio parkiran povišeni MB Tourismo (vidi se malo na slici) za kojeg sam mislio da ga već imamo, a ispada da nemamo i sad bi se pojeo što nisam i njega fotkao...  >:(

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

mate

#7
U nedjelju u Zagrebu

MB O303 iz 1989., ex Omega bus Čavle, ex N.M. Kostrena, ex Aler tours Kostrena... (RI-695-IB)

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

#9
Na njuškalu osim bijelog O303, Dubrava koju smo imali i ovaj "novitet" iz 1984., kod nas prvi put: ŠI-580-ES





Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Paško

O303 je 99,9% ex Boban:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Pasta93

Evo još jednog kojeg do sada nismo imali na forumu....... Mercedes Sprinter...... ŠI-206-EN



good_boy
"The best fighter is never angry."
― Lao Tzu

Tomek

Novost kod Puće je ovaj Euroliner K

A evo i klasika, ulovljen jučer kraj Drniša

actros


5AR