Konjic bus

Autor autobusi.org, Prosinac 09, 2007, 09:50:27

elvis

evo jedne legende koja je vec 10 godina u Konjic-busu,vozac ga i danas pazi kao malo dijete,htio sam sacekati da ga opere pa da ga uslikam,ali nisam imao vremena...

elvis

danas u njihovoj bazi ova Setra

elvis

evo jedne prinove u voznom parku Konjic-busa,TAM 80,vozilo koje treba obavljati jednu liniju između dva sela kod Konjica povezana sumskim makadamskim putem

elvis

#18
slikano prije mjesec dana,u fazi zavrsnih radova,uskoro cu uslikati i prvoobnovljenog,jer sam postavio samo sliku bez lajsni i ostalih stvarcica

mb0404

Sto ofarbase branike u crno,i ova zadnja svjetla mogli su naci neko rijesenje ako nista da su stavili sa novijeg TAZ-a ili neke 404

elvis

branici su otprije bili crni,a za stopke su govorili da ce traziti original od 0303,navodno da ih ima u Turskoj kupiti

ist

Citat: elvis  u Siječanj 22, 2009, 22:33:39
evo jedne prinove u voznom parku Konjic-busa,TAM 80,vozilo koje treba obavljati jednu liniju između dva sela kod Konjica povezana sumskim makadamskim putem

Prinova???? Koje je ovo uopće godište i kako može biti licenciran za linijski prijevoz putnika

elvis

#22
godiste 91.,ali komplet je renoviran,sasija pjeskarena pa lakirana,motor nov,limarija sredjena,sjedista presvucena,unutra tapacirunzi uradjeni nanovo,covjek ga sredio da prevozi radnike u svoju firmu,ali propao mu posao,pa prodao kombija,...a ne radi liniju nego ugovoreni prevoz,nisam dobro napisao iznad

mb0404

Citat: elvis  u Travanj 26, 2009, 13:40:58
branici su otprije bili crni,a za stopke su govorili da ce traziti original od 0303,navodno da ih ima u Turskoj kupiti
I ja cu se svakavih cuda naslusat i nagledat.Cuj stopke iz Turske,pa mozel proc ijedna reparacija nekog kvalitetnog vozila da na njemu nema jeftinih kopija?Sta im je smetalo da stave od 404 samo malo urede rupe od ovih svjetala i to je to,svejedno mislim da bi brnaicima dobro doslo jedno peglanje i farbanje naravno :D

elvis

#24
branici su ispeglani i ofarbani opet u crno,a ko jos stavlja stopke 3 puta skuplje od potrebnih pa radi lokalne linije???
a stopke takve imaju na jednom 0303 od transturista i nista im ne fali

I sta ti tu ima cudno molim te,svaka firma danas gleda gdje moze ustediti marku,a oni bi se trebali rasipati za stopke koje im ionako nista ne znace jer su i ove zdrave,a i branik trebali su stavit od tourisma,daj ne budi smjesan,i stavi neki pametan prijedlog ako imas

elvis

to je firma koja se bavi iskljucivo lokalnim linijama,a za dalje relacije i sminku zaduzena je Bregava-trans,mozda nisi procitao ali to su firme od jednog covjeka,sto znaci da drugi i bolji busevi idu na dalje relacije,takva politika preduzeca...da je htio ganjati ugled za KB,0404 bi ostala u toj firmi,i vjerovatno bi jedan MAN (od 3 Bregavina) zavrsio u istoj

nisam ni poredio TT i KB,nego samo uzeo za primjer stopke koje sam vidio na njihovom busu,isto tako da sam ih vido na bilo kom drugom busu taj bih uzeo za primjer

kontas sad? ???

mb0404

Pohakakontam sto bi rekli sjasi kurta da uzjasi murta.Pa iako je lokalno treba bi bit sto bolje a ne sto jeftinije,al izgleda kod nas vlada kvantitet uodnosu na kvalitet,bolje 10 Tamica ili Zastava rerni nego 3 cestita autobusa

elvis

sad si nadmasio sam sebe u svojoj gluposti,bolje stopke od ispravne stopke nema,nece te na tehnickom servisu pitat od cega je nego ce ti  gledat jel ispravna,al ti si ocigledno jos uvijek derle koje ne konta neke stvari,pa bih te zamolio da svoja sranja preneses u neku temu prikladnu za to

elvis

a TAM-a imaju jednog jer im se ne isplati kupiti bolje vozilo i spremiiti ga tu gdje on ide,ili mozda da kupe novog sprintera pa da ga spreme u shumu??? mozda je to ipak pametnije,pricas mi ovdje nesto a prije par mjeseci nisi znao kako izgleda inst.tabla od mb0404,mijesas kruske i jabuke

elvis

danas sam bio malo u KB-u...