Noćne linije 101,102,103

Autor shef, Travanj 20, 2009, 07:45:34

thomcro

Pozdrav by thomcro


echo

Izbor autobusa za noćne linije interesantan je i u aspektu galame: Po noći kada je sve tiho, SU240 čuje se dvije minute prije i dvije poslije - odzvanja i odzvanja...

thomcro

Jutros je g. Blečić bio u DJH i govorio o noćnim linijama. Između ostalog je kazao da je 102-ka ujutro dvije vožnje bila dobro popunjena!
Pozdrav by thomcro


mivano

Citat: echo  u Travanj 26, 2009, 22:47:42
Izbor autobusa za noćne linije interesantan je i u aspektu galame: Po noći kada je sve tiho, SU240 čuje se dvije minute prije i dvije poslije - odzvanja i odzvanja...
to je radi obavještavanja onih koji još nisu čuli za noćne linije ;D
i da ne bi koga pogazili, čut će da nešto ide u gluho doba noći i maknut se s ceste

ikar

Od ovog vikenda na liniji 102 voze monotrali. Jučer je jedan bus bio 499, drugi nisam vidio.

thomcro

Ajd ovako jedno pitanje: koliko buseva vozi na jednoj liniji? Noćas oko 1-1.05 sam čul da je prošal gore za Drenovu a malo iza toga, čini mi se da je drugi prošal dole za grad. Je moguće da su dva na liniji?
Pozdrav by thomcro


ikar

Dva busa su na svim linijama! Intervali su 30-45 minuta.

thomcro

Onda se nisam prevaril, onda je sigurno to bil bus za u grad.
Pozdrav by thomcro


shef

Probajte naći negdje vozni red za skinuti i isprintati. Nema, nula bodova! Ili ja možda slabo vidim?  8)
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mivano

sa trojevog weba nestali vozni redovi noćnih linija :o :o :o
hoćemo vozne redove natrag

ikar

>Gradske linije>ispod liste linija postoji "Preuzimanje voznih redova noćnih linija"

mivano

Citat: ikar  u Svibanj 06, 2009, 11:00:04
>Gradske linije>ispod liste linija postoji "Preuzimanje voznih redova noćnih linija"
točno, bio sam površan

thomcro

Imam ja skinuto ako kome treba.
Pozdrav by thomcro


kico101

Nisam mislio da ću ovo morati reći, ali pogriješio sam kada sam rekao da noćne linije neće izdržati niti do izbora, a kamo li do jeseni. Današnji Novi List piše da projekt ( koji je još uvijek u eksperimentalnoj fazi ) ide dalje. E, sad. Dolazim do jedne nedoumice. Da li da ovo smatram dobrim ili lošim potezom? Ako se odlučim za to da je dobar, reći ću: da, konačno roditelji mladih mogu malo odahnuti i da se njihova djeca sigurno mogu vratiti kućama, a isto tako s besplatnim prijevozom olakšan je posao vozačima, izbjegnuti ekscesi, napadi na vozače i oštećenja vozila. Ako kažem da je produženje besplatnih noćnih vožnji loš potez, reći ću da se radi o najobičnijoj diskriminaciji nas ostalih koji se vozimo u normalna vremena, jer mi nismo ekscesni, plaćamo karte ( uglavnom ) i ne tražimo kruha preko pogače. Gdje su sada razne sekcije mladih HDZ, SDP, HNS i slični, pa da ih pitam malo o pravima i pravednosti. Sada šute. Očekivano i licemjerno. Što Vi mislite?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

echo

Ovu rečenicu bi trebalo uokviriti i izložiti u muzeju:
Citat: kico101  u Rujan 14, 2009, 10:11:00
s besplatnim prijevozom olakšan je posao vozačima, izbjegnuti ekscesi, napadi na vozače i oštećenja vozila.
Mislim da je loš potez sve dok su noćne vožnje besplatne i dok se kreše broj polazaka u dnevnim linijama. Trebalo bi biti upravo suprotno - radi noćne smjene, nadnice za strah, troškova osiguranja, itd, noćne vožnje bi trebale biti skuplje od dnevnih. Kad se poveća broj vožnji po danu i noćne se budu naplaćivale, onda OK