TAZ-Dubrava 1420 / 1426 / 1427

Autor conecto, Travanj 29, 2009, 11:17:22

conecto

TAZ-Dubrava 14xx pojavila se 1980. Jedan od prvih prototipova Dubrava 1420 prikazan na Beogradskom sajmu 1980. Motor je FAP-FAMOS od 200 KS i već se tada isticalo da je u njega ugrađeno 90% (tada) domaćih dijelova.
Na slici je jedno od malobrojnih vozila iz prve serije - farovi su bez kromiranih okvira, maglenke su ugrađivane s donje strane odbojnika, brisači su gledali na istu stranu, retrovizori i nosači kao kod Mercedesa O-303, prednja vrata bez donjeg stakla... Žmigavci i kompletna stražnja svjetla su Saturnusovi kao na tadašnjim TAM-ovima (žmigavci sprijeda i straga su bili dvostruki) i u toj izvedbi su Dubrave vrlo rijetke - proizvedeno je prvih vjerojatno manje od 10 komada. Visoke turističke pretenzije ukazuju zatamnjeni vjetrobran s gornje strane i zavjese u putničkom prostoru na podizanje - vrlo moderni detalji u ono vrijeme.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#1
Ubrzo je redizajniran prednji branik i maglenke su ugrađene pokraj novih kvadratnih žmigavaca, a jednaka su i stražnja svjetla. I brisači stoje kak treba. Već nakon dvije godine Dubrava kreće u izvoz i dobija donje staklo na prednjim vratima i farove s kromiranim rubom. Uz FAP-ove počinju se ugrađivati Mercedesovi motori 260 KS, a na izbor je kasnije bio i motor Steyr (vrlo rijetko, jedna takva je bila u Zagrebačkim transportima).
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

man750

conecto zaboravio si i verzije D1419 i D1427, prva je bila sa Deutz motorom, druga sa famosovim ,obje sa 260Ks.
Ova verzija D1419 je bila dosta zastupljena u Autotransu(g.br 668-672,691-698,nabavljani ranih osamdesetih)
Sjecam se te sa steyr motorom. U ZGT je imala g.br.238.
Devedeseteh su se pojavile i verzije D1428(APP g.br.B-1 i CROATIA-ZADAR LINE g.br.1-4) i D1429(Autotrans g.br 918,940-942)
a D1426 je dozivjela redizajn u stilu novog modela D1438V(Autotrans g.br.996, 997, 1002, 1003, 1022, 1023)
A u drugoj polovici osamdesetih model D1420 je doživio redizajn. Bio je neznatno kraci nego raniji istoimeni model.izmedju ostalih bilo ih je i u ZGT(kasnije CROATIA-ZADAR LINE)  g.br 439, 440, 441, 447, 448, 449 i 450.
napomena:D1426,D1427,D1428 i D1429 imale su i V(povisenu) verziju, a S verzija je bila nepovisena ali sa vratima ispred zadnje osovine

133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

conecto

Ja sam se uz prigodne tvorničke fotografije ovog puta uhvatio samog početka proizvodnje i napisao što znam o tome. Nisam mogao vjerovati da u temi o TAZ-u nije bilo D 14, a toliko toga o kasnijim redizajniranim modelima ili onim gradskim kojih je u odnosu na ove bilo na kapaljku.

Svaka nadopuna nečeg što fali (ili netko zna više) je poželjna.
Volio bih u ovom dijelu podforuma da se svi uključe s dobrim fotkama i informacijama, ali samo s faktima (poput tehničkih podataka ili prisutnosti određenog modela u firmama i sl.) za koje su sigurni i bez ikakvih komentara u stilu "Meni je ovaj lijep..." ili "ovaj mi se ne sviđa...", ili "ovaj mi je drag"... i sl. Za takve rasprave postoji drugi dio foruma.

Moj je prijedlog stoga definiranje posebnih pravila za ovaj podforum u tom smjeru, povremeno sređivanje podatka i fotografija po nekakvom redu od strane moderatora i brisanje neprikladnih postova koji nisu u tim granicama (uključujući i ovaj, posebno nakon definiranja i objave posebnih pravila)... Neka ovaj podforum postane svojevrsan katalog informacija koje svi zajedno uspijemo prikupiti za razne modele


Sad još nekoliko pitanja:
Da li je stvarno bila oznaka D 1419 za model s motorom 260 KS?
Bila je ta oznaka i za modele iz kasnih 80-ih na šasijama TAM 190 A 11 s federima. Sjećam se kad je negdje 1988. ili 89. (u svakom slučaju poslije prvih Neoplana) desetak došlo u ZG Transporte i tad sam ih prvi put vidio. Oni jesu kraći od ostalih Dubrava 14, pa ne znam da li su to ti kraći na koje si mislio u postu?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

troosovinac

DUBRAVA 1427 je imala FAP-ov motor od 200ks i turbinu koja joj je davala 70ks zato je oznaka 1427 i imala je europa diferencijal. Bivši JAT ih je imao puno,a posli je jedna bila u 4 gardijskoj brigadi.
bela lađa

Shole

#5
Dubrave D1419 su bile originalno sa TAM motorom od 190 konja, a u neke se po narudžbi (Autotrans) stavljao također TAM-ov motor od 260 KS, ali su zadržale oznaku 1419 jer je 1426 bio Mercedesov motor, a 1427 Famos   (doduše mogli su dat barem 1425).   
Ove druge koje spominješ na TAM šasijama imaju drugačiji prednji i stražnji prevjes i raspored prozora.  Ima ih i 190a109 i 190a110, i oznaka u dokumetima im je TAZ 190a109  (110), i nigdje se kod takvih ne spominje oznaka D14xx



EDIT:  a nikakvog texta o D14 do sad nije bilo samo iz razloga što nisam znao odakle počet i čega se prvog uhvatit jer ima masa toga.  Oćeš li od prospekata, slika, podataka pa do popisa tih silnih Dubrava iz domaćih prijevozničkih poduzeća

Shole

JEste sigurni da ej ovo 1420?  Po meni, ovo je Deutz unutra?

man750

Po karoseriji jest D1420 i to redizajnirani model iz druge polovice osamdesetih, a sto se tice Deutza cini mi se da je unutra vodom hladjeni motor, a i nepostojanje otvora za zrak govori tome u prilog.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Shole

Da, nisam uopće išao za tim.  Ali je činjenica da je ovo "V" motor, a stvarno mi nije poznato dal ima FAMOS ili MB ovakve motore.  Možda je to Steyr

Tomek

Koliko znam Steyr je ugrađivao Mercedes motore i u zadnju seriju autobusa sredinom 90-ih Volvo.

steyr1985

Slažem se sa Tomekom.   Steyri iz 80-ih su imali Mercedesove motore 260 ili 280 ks  pa po ovoj slici ja isto mislim da bi mogao biti mercedes 260.

Shole

Citat: conecto  u Travanj 29, 2009, 11:24:14
... a na izbor je kasnije bio i motor Steyr (vrlo rijetko, jedna takva je bila u Zagrebačkim transportima).

Znači za Dubrave je na izbor bio motor Steyr, a sam Steyr je u svoje buseve ugrađivao Mercedesov motor  ??? ??? ???

Koliko je meni poznato, svi Mercedesovi motori u ovakvim i sličnim busevima su redni 6 cilindraši, a ovo je "V" motor !!!

elvis

evo jedan V sa 260 konja,e sad moze li se naci slicnosti sa ovim u Dubravi?

Shole


elvis