zanimanje:vozac autobusa

Autor davor, Prosinac 29, 2007, 18:13:03

davor

imate li kakvih saznanja o uvjetima rada u pojedinim privatnim firmama i mogucnostima za dobivanje posla?
npr. mestrovic prijevoz, presecki, samoborcek, itd.

kuba

A.P. Lika traži nove vozače pa se javi njima.

Eurobus av120

koliko znam, i Presečki ima manjka vozača pa probaj kod njih...

davor

hvala, probat cu.
mislio sam da bi u ovoj temi opcenito mogli razglabati o uvjetima u pojedinim firmama.
npr., da li su place redovne, postuju li se uvjeti koje nalaze struka itd. :-\ ???

busfan

A kakvo je stanje da pokrenes svoj biznis sa jednim ili dva autobusa? Da li ima posla u HR?

ivog

Citat: busfan  u Siječanj 24, 2008, 07:53:19
A kakvo je stanje da pokrenes svoj biznis sa jednim ili dva autobusa? Da li ima posla u HR?

Ovisi na kaj se misliš orjentirati i koju regiju...

Dal će to biti turistički prijevoz, linijski ili nešto treće...

Turistički prijevoz se uvijek traži, treba samo bit uporan i sklopiti ugovor s nekom agencijom, kod linijskog prometa, sumnjam da bi netko uzeo prijevoznika s malim brojem buseva, iznimno ugovoreni prijevoz radnika i učenika..

Pa eto..

busfan

Mene najvise zanima medjunarodni prevoz prema DE i CH ali posto to nigdje ne ide, moze i turisticki. Samo nek se vozi ;)

ivog

Citat: busfan  u Siječanj 25, 2008, 20:27:23
Mene najvise zanima medjunarodni prevoz prema DE i CH ali posto to nigdje ne ide, moze i turisticki. Samo nek se vozi ;)

Uh, da bi sam išao voziti prema ovim državama, neznam, gotovo svi prijevoznici su se pograbili za veće gradove, tak da baš i nema tu previše mogućnosti, neznam dal bi koji prijevoznik ulazil u kakvu kooperaciju...
Mislim da kao mali prijevoznik, najbolje se je okrenut turističkom prijevozu, te osluškivat dal je negdje natječaj za kakvu liniju pa se javit..

busfan

Problem je i sto je sve manje putnika na medjunarodnim linijama :(
Ali dobro je sto u HR ima posla u turistickom prevozu, ovde u Bosni nema posla ni u turistickom ni u medjugradskim linijama, samo dobra medjunarodna linija.
A te linije su zauzete, znaci novi prevoznik skoro da nema sanse da uspije u poslu.

erobuss

Citat: busfan  u Siječanj 30, 2008, 18:11:58
Problem je i sto je sve manje putnika na medjunarodnim linijama :(
Ali dobro je sto u HR ima posla u turistickom prevozu, ovde u Bosni nema posla ni u turistickom ni u medjugradskim linijama, samo dobra medjunarodna linija.
A te linije su zauzete, znaci novi prevoznik skoro da nema sanse da uspije u poslu.

Ovo je off topic, ispričavam se...

Povratna karta Germanwingsa na relaciji Split - Koln iznosi oko 60-ak €, a u Njemačku stigneš za 1,45 h, dok autobusom klapaš 20 sati i platiš 100 € više.

Kad je u pitanju pokretanje posla posla ima i biti će, posebno u mjestima kojima je turizam u punom procvatu.  ;)

busfan

Sorry zaboravio sam za Medjugorje, to je izuzetak ;)  Mislim da nije problem samo u tim jeftinim avio-prevoznicima mislim da se dosta gastarbajtera vratilo kuci, a ovi mladji slabije dolaze ili dolaze autom.


trazim vozaca D

Hitno potreban vozac autobusa iz Tuzle

goranxxx

Pozdrav svima, jel neko zna kakvi su uvjeti rada u mestrovic prijevozu, placa i radno vrijeme te gdje im je tocno garaza
SETRA 417 HDH