PU-MA Tours, Kastav [RI]

Autor shef, Lipanj 24, 2009, 11:54:42

shef

Obrt za prijevoz putnika PU-MA Tours vl. Senočka Puhalović-Simonišek
Kastav, Spinčići 132
tel. 051/274-811
www.pu-ma.hr


Osim MB Tourismo, imaju Travega, Sprintere i Irizara Century nove generacije:

Ako me sjećanje ne vara, njihov prvi bus je bio MAN FRH362 obojan paintbrush tehnikom (kao Klanatransovi kamioni), poslije prodan negdje u Zadar.

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate


shef

Travego u Rijeci, u društvu Jan De Jongovog Eosa:



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

Dva Sprintera, duži...



i kraći benzinac 214



te Scania Irizar




shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

#5
KREPAT MA NE MOLAT !

adf

Uskrs 2010. u Budimpešti.





Ovak kraj njega je Starliner SHDHL od Div 4. Isto je bio u Budimpešti za uskrs.

Tomek

I večeras se Irizar vratio u Zagreb


zlikowszky

Citat: shef  u Lipanj 24, 2009, 11:54:42
Ako me sjećanje ne vara, njihov prvi bus je bio MAN FRH362 obojan paintbrush tehnikom (kao Klanatransovi kamioni), poslije prodan negdje u Zadar.

Ne znam za Zadar, ali znam da je zadnji vlasnik Meštrović, Bistra...Sad je crveni i neregistrirani...
Inače, točno je da je bio bojan airbrushem a sličnost s Klanatransovim kamionima je u tome što je slikarije radio isti majstor...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Koliko ja znam, Meštrović je tog MAN-a kupio direktno od PU-MA toursa s tim da je taj MAN i danas živ, ali stoji bez registracija.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

kampanjac

Citat: Tomek  u Travanj 07, 2010, 08:27:18
Koliko ja znam, Meštrović je tog MAN-a kupio direktno od PU-MA toursa s tim da je taj MAN i danas živ, ali stoji bez registracija.
jel može slika tog MAN-a...?

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek