Big Sim (Halilović), Kalesija

Autor mate, Listopad 29, 2009, 15:18:53

mate

Big Sim d.o.o.
Kalesija, Oslobodilaca bb
tel. +387 35 630532




Vec neko vrijeme vidam Ford Transit ovog prijevoznika, danas sam ga i uslikao, samo ne znam koju tocno on liniju vozi, odlucio sam otvorit ovdje temu posto vozilo ima BiH tablice...jedino sto sam nasao o ovom prijevozniku je ova adresa iz Belgije...


mate

#1



Nisam nigdje nasao temu, pa otvaram novu temu, BMC na liniji Srebrenica - Augsburg...slika mi je losije ispala zbog losih vremenskih uvjeta


busfan

Katastrofa, sa ovim da voze tu liniju  >:( Jel bilo sta putnika? Ne znam da li jos voze, ali jedno vrijeme su odrzavali liniju od Drinatransa Zvornik-München
Imaju jos Irizar Century, S216HDS i starog Citylinera. Prodavali su ova zadnja dva

mate

I mene je iznenadilo prvo sam mislio da je rijec o nekoj posebnoj voznji, ali kad sam vidio tablu...Sto se tice putnika, mislim da ima nekih 15ak-20 ljudi

busfan

Citat: mate  u Siječanj 21, 2010, 15:41:05
I mene je iznenadilo prvo sam mislio da je rijec o nekoj posebnoj voznji, ali kad sam vidio tablu...Sto se tice putnika, mislim da ima nekih 15ak-20 ljudi

Pa i nije tako lose, ja sam mislio da ima 4-5 putnika, pa ajd i da posalje ovo... :-\

amar

a mogu mislit kako je njima bilo u tom autobusu tako dugu relaciju izdrzati :S ...

busfan

Koliko vidim u registru to je linija od firme Srebrenicaexpres, zna li neko nesto o njima?

elvis

#7
Srebrenicaexpres ne postoji vec vise od godinu dana,u zadnje dane svog postojanja dolazili su u Sarajevo na redovnoj liniji iz Srebrenice sa MB 0303 koji je bio katastrofalan,samo sam se pitao kad ce se taj posloziti na jednu hrpu trulezi

A 216 HDS je prodat u Sarajevo,novi vlasnik FIMF 2001

Halilović je imao i jednog Transita sa 15 sjedista,2003.god. koji je takodje bio na prodaju

asmir.s

Taj mini bus je vlasnistvo  jedne firme iz KALESIJE a taj prevoznik ima linije za Njemacku  ,Sloveniju  i ja mislim da su sad otvorili liniju za Luksembourg  vlasnik firme je HALILOVIC.S

busfan

Citat: asmir.s  u Veljača 08, 2010, 13:23:52
Taj mini bus je vlasnistvo  jedne firme iz KALESIJE a taj prevoznik ima linije za Njemacku  ,Sloveniju  i ja mislim da su sad otvorili liniju za Luksembourg  vlasnik firme je HALILOVIC.S
Jel firma Big-Sim, znas li da li jos vozi Zvornik-München? Mate ih je slika na liniji Srebrenica-Augsburg

asmir.s

jeste to je ta firma a vozi jos uvjek iz ZVORNIKA za MÜNCHEN

busfan

Znas li mozda kako radi ta linija, kad su je krenuli viziti(pretpostavljam da su je preuzeli od Optima-Tours), par puta sam vidio 216HDS i Citylinera prazne, po 2-3 putnika. Znas li kako sad radi?

asmir.s

pa neznam cuo sam da sad dobro posluju jer kupili su i par autobusa a

imaju i nekih novih linija

busfan

Novost kod Halilovica EOS u extra dobrom stanju, na liniji Zvornik-Munchen.

busfan

Citat: elvis  u Siječanj 21, 2010, 17:59:07

Halilović je imao i jednog Transita sa 15 sjedista,2003.god. koji je takodje bio na prodaju
Imaju ga jos u srijedu sam ga vidio iz Zvornika za Munchen, vjerovatno neka kombinacija sa ovom linijom iz Srebrenice