Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

josipgrgin

Kakva je situacija u Prometu dobro da busevi i voze , nije dovoljno sto ih divljaci unistavaju iznutra vec su i vanjski izgled i motor u losem stanju tako da ovi busevi nece jos dugo ovako.Nije ni cudo kad se neki zapali ili stane na srid ceste.
Pogledajte ove novije buseve , neki izgledaju gore nego sg220.

XDonald

Na #227 su na drukciji nacin obojali poklopac hladnjaka, a tako izgleda i na #225 (slika):
#271 je na 3.vratima postao bezručkaš kao sta je odavno vec i #270.

Paško

Moralo se dogoditi prije ili kasnije: #285 bez stražnjeg displeja.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

josipgrgin

A jel ko zna sto je sa G.B.65 ne vidin ga parkiranog na starom mjestu?
Jel to znaci da se popravlja ili????

XDonald

Zapocelo je paljenje klime. Naravno ne pale jos u svim busevima, zasad primjetio da radi u #268 i 271 (na 18ki), #263 (na 5ici), #264 (na 25), #259 i 307 (na 3ci). U jos nijednom troosovincu koliko vidin nije upaljena.

#268 je dobio nagibni dio prozora nazad, a na #273 fale ratkape kod 2. i kod 3.vrata na kotacima vec dosta vrimena.

XDonald


man323

Citat: XDonald  u Svibanj 16, 2017, 15:15:57
Zapocelo je paljenje klime. Naravno ne pale jos u svim busevima, zasad primjetio da radi u #268 i 271 (na 18ki), #263 (na 5ici), #264 (na 25), #259 i 307 (na 3ci). U jos nijednom troosovincu koliko vidin nije upaljena.

#268 je dobio nagibni dio prozora nazad, a na #273 fale ratkape kod 2. i kod 3.vrata na kotacima vec dosta vrimena.

Koliko je meni poznato, mehaničari su dobili naredbu da srede sve klima-uređaje na autobusima da budu spremni za nadolazeće ljeto.
Kod City-a prve serije će imati posla, pogotovo kod troosovinaca jer su prošla ljeta slabo hladili.

man323

#1282
#184 ima problema sa zadnjim krajem jer užasno škripi.

XDonald

Citat: man313  u Svibanj 19, 2017, 20:01:20
Koliko je meni poznato, mehaničari su dobili naredbu da srede sve klima-uređaje na autobusima da budu spremni za nadolazeće ljeto.
Kod City-a prve serije će imati posla, pogotovo kod troosovinaca jer su prošla ljeta slabo hladili.


elez

#222 osta bez zadnje desne ratkape  :-\
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

elez

#1285
Zna li netko zasto #198 i #214 imaju različite klime? Jel jedna tvornička  a druga nadrogradnja  ??? ???
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Slika pri dolasku:



#198 je imao klimu tvornički i razlikuje se po mnogo toga od ostalih (prvo ti u oči upadaju vrata). #214 i 215 su klime naknadno dobili u Rijeci.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Ahaaaa sad mi je jasno, hvala na odgovoru  hi
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Kolega garažer

Citat: amfan  u Lipanj 16, 2017, 19:50:01
Slika pri dolasku:



Na ovoj slici su #196 i #197 a oni nemaju klimu
PROMET Split

elez

Jesu sređene klime na busevima? Vozio sam se u #232 i klima puše al topli zrak
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...