Romano, Kanfanar [PU]

Autor autobusi.org, Ožujak 23, 2008, 20:51:45

autobusi.org

Autobusni prijevoz "Romano"
Kanfanar, Istarska 1
tel. 052/825-113
www.apromano.hr



Romano je tvrtka za autobusni prijevoz iz Kanfanara osnovana unutar putničke agencije Futura travel.
Vozni park možete pogledati na http://www.futura-travel.hr/ponuda_prijevoz.html
Zanimljivo je da se tamo nalaze neki (očito ex.)autobusi Jozić-prom d.o.o. tj. Zagreb-bus-a.


5AR



narcis

U Rapcu ispred hotela "Mimosa"


"AUTOTRANS" Brzo - Udobno - Sigurno


5AR


5AR


mate


neoplan fahrer

Navodno da je neki od njihovih buseva sinoć imao sudar u crnoj gori... ???
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

miky

Ja sam isto čuo, ali da je taj bus prodan u Zagreb i da je taj novi vlasnik dobio šlepera u zadnji kraj te da je ispao motor i getribe...

shef

Nakon dugo vremena vidio Setru. Za razliku od slike koju imamo, sada ima tablice PU-493-MU.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

willi

hvala na super slikama samo mala obavjest svi romanovi busevi došli su iz njemačke direktno iz auwerterove tvornice a 0505euro star je najbolji bus ikad napravljen vjerujte ja ga vozim! inaće sad u voznom parku imamo 6 buseva a to su Reno Master 15mj,Club star 20 mj,Setra315HDH 50 mj,Eurostar0404 50mj 12m.,Eurostar0404 60mj 14m.,i Eurostar0505 44mj 12m.-naša krstarica.

tomo

Vidim da ovog za sada još uvijek nemamo na forumu... danas u Osijeku ispred hotela Mursa, reg.oznake PU-617-GB





Tomek

Danas sam ostao bez dana -- naime u Zagrebu se ukazao O505 Eurostar -- jedini u Hrvatskoj(jel netko zna koliko ih je uopće proizvedeno??).. Prekrasan je, nažalost nisam ga stigao fotkati, nadam se da netko drugi bude...

Tomek

Jel mi netko može reći gdje je nestao O303SHD Eurostar koji se nalazi na web stranicama Futura travela?