Autobusi - razno (2)

Autor Portos, Prosinac 17, 2012, 08:24:27

plavi ZET-ov bus volim

Samo malo, pa zar ne postoji tipka na komandnoj ploči (ili kakogod da se to zove) kod vozača koja je u funkciji dozvole, tj. regulacije mogućnosti otvaranja 3. i 4. vrata bilo s vanjske, bilo s unutarnje strane busa? ???
Nije li onda bilo pametnije dati naputak vozačima da ne dozvoljavaju otvaranje zadnjih vrata ukoliko nema putnika na izlazu iz busa, nego u potpunosti onemogućiti taj sustav? Zanima me kako su to na kraju napravili (jer pričalo se ovdje o nekom prerezivanju žica) i je li postupak reverzibilan.

A i stvarno su – da ne kažem što – ako misle da će ovo značajno pridonijeti cilju "prikupljanja većeg prihoda od naših putnika za izvršenu uslugu prijevoza". Dok god je putnika kod 3. i 4. vrata ona će se otvarati na stanici i moći će se ući bez da se plati karta. Putnika je na zadnjim vratima maltene uvijek, zahvaljujući naravno redukcijama ::|, zbog kojih su busevi većinom puni, ako ne i prepuni, tako da od ovog "sabotiranja" vrata može nastati jedino kaos i zbunjena lica putnika. (Penzići će pomisliti da postaju dementni.)

Zna li tko je li ova novina obznanjena putnicima putem ZET-ovog radija?
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

Tomek

Pa tako i tako je to samo na zglobnim Citarima.
A ulaz je lijepo napisan na svakom autobusu samo na 1. vratima tako da se nema što dodatno objašnjavati ;)

tramvajac 92

A kaj je sa solo Citarima? I oni na isti način imaju otvaranje 3. vrata.

221

Citat: plavi ZET-ov bus volim  u Veljača 05, 2013, 01:48:48
Samo malo, pa zar ne postoji tipka na komandnoj ploči (ili kakogod da se to zove) kod vozača koja je u funkciji dozvole, tj. regulacije mogućnosti otvaranja 3. i 4. vrata bilo s vanjske, bilo s unutarnje strane busa? ???
Nije li onda bilo pametnije dati naputak vozačima da ne dozvoljavaju otvaranje zadnjih vrata ukoliko nema putnika na izlazu iz busa, nego u potpunosti onemogućiti taj sustav? Zanima me kako su to na kraju napravili (jer pričalo se ovdje o nekom prerezivanju žica) i je li postupak reverzibilan.

Tipka postoji i ona automatski daje privolu s vanjske i unutrašnje strane busa. Sustav nije onemogućen jer dozvoljava otvaranje iznutra ali ne i izvana. Za žice sam se ja šalio, vjerojatnije su napravili ono što je napisao kolega 421 a to je da su isključili kontakte.

sokre

Uvijek se nešto novo uvodi i nikada ništa ne daje rezultate.

Kada konačno iscrpe sve ideje (još da uvedu oružanu pratnju kontrola karata u svakom vozilu), valjda će shvatiti da je stvarni problem negdje drugdje.


To je slično kada sam išao u školu - sve sam pokušao i radio da izbjegnem učenje. Ništa nije pomoglo, na kraju sam ipak morao sjesti i naučiti. Ili odustati. Tako će i oni morati ..

822DoDo

#50
Danas sam se vozio u 476 i vidio sam kako su riješili onu rupu na blatobranu na desnom pogonskom kotaču...zalijepili su rupu sa pik trakom koja se razmočila i sad je opet rupa...mislim stvarno...

Edit:
I u 461 ista stvar..Evo i slike:
Das Beste oder nichts. MB

marin

Sramota, novi bus! Zanima me samo šta stoji na toj rupi i daj oni to namjeravaju vratit kak je bilo i zasto je to skinuto.

822DoDo

Na toj rupi je nekakav gumeni poklopac. A ja ne vjerujem da se to samo od sebe potrgalo, sumnjam na naše "dobre" putnike zato jer se to dogodilo u 3 busa koji su već dva tjedna više-manje na istoj liniji.
Das Beste oder nichts. MB

Westin

Citat: 822DoDo  u Veljača 06, 2013, 16:13:31
Na toj rupi je nekakav gumeni poklopac. A ja ne vjerujem da se to samo od sebe potrgalo, sumnjam na naše "dobre" putnike zato jer se to dogodilo u 3 busa koji su već dva tjedna više-manje na istoj liniji.
= vandalizam

sokre

Bus se dosta prlja kroz tu rupu.

Malo me čudi kako je to tvornički riješeno. Obično nema takvih rupa po vozilima, ili bar tako dostupnih.


Moglo bi i nešto `tvrđe` uletiti kroz tu rupu ..

421

Citat: marin  u Veljača 06, 2013, 15:22:38
Sramota, novi bus! Zanima me samo šta stoji na toj rupi i daj oni to namjeravaju vratit kak je bilo i zasto je to skinuto.
Dva su razloga zašto je poklopac skinut: vandalizam od strane putnika ili priprema za teglenje u garažu.
Naime, kako  bus123  bus123 imaju automatske getribe potrebno je  bus123 raskočiti što se čini kroz navedenu rupu pokrivenu plastičnim poklopcem te skinuti poluosovine kako bi se šlepanje u garažu na popravak učinilo kako treba. Moguće je da nakon servisiranja u radionici  poklopci nisu vraćeni na mjesto.
Aljkav posao se uvijek prepozna...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Miho-x

#56
Citat: plavi ZET-ov bus volim  u Veljača 05, 2013, 01:48:48
Samo malo, pa zar ne postoji tipka na komandnoj ploči (ili kakogod da se to zove) kod vozača koja je u funkciji dozvole, tj. regulacije mogućnosti otvaranja 3. i 4. vrata bilo s vanjske, bilo s unutarnje strane busa? ???
Nije li onda bilo pametnije dati naputak vozačima da ne dozvoljavaju otvaranje zadnjih vrata ukoliko nema putnika na izlazu iz busa, nego u potpunosti onemogućiti taj sustav? Zanima me kako su to na kraju napravili (jer pričalo se ovdje o nekom prerezivanju žica) i je li postupak reverzibilan.

A i stvarno su – da ne kažem što – ako misle da će ovo značajno pridonijeti cilju "prikupljanja većeg prihoda od naših putnika za izvršenu uslugu prijevoza". Dok god je putnika kod 3. i 4. vrata ona će se otvarati na stanici i moći će se ući bez da se plati karta. Putnika je na zadnjim vratima maltene uvijek, zahvaljujući naravno redukcijama ::|, zbog kojih su busevi većinom puni, ako ne i prepuni, tako da od ovog "sabotiranja" vrata može nastati jedino kaos i zbunjena lica putnika. (Penzići će pomisliti da postaju dementni.)

Zna li tko je li ova novina obznanjena putnicima putem ZET-ovog radija?

Evo origimalne obavijesti
koja je  podijeljena vozačima autobusa
u svaku kolnu knjigu  po jedna pisana obavijest.

mudra vožnja je partnerstvo za preživljavanje
zato kontroliraj se ili ćeš postati žrtva

tramvajac 92

Onaj tko je pisao ovu obavjest (vjerojatno tajnik/ca upravitelja), je po meni trebao pogledati negdje u papire o kojem tipu  bus123 se radi (MAN NL 313L). Ni ostatak obavjesti nije baš u duhu jezika (a kako je to službena obavijest trebala bi biti).
Što se tiče ideje o blokiranju 3. i 4.vrata, pa neka gospodin upravitelj proba tako voziti neku dobro opterećenu liniju.

Ivan

#58
U APP je na starim NL-ovima bilo isto takvih rupa kad bi nestao gumeni poklopac pa su kasnije improvizirali i sve rupe prekrili pločicom vlastite izrade, ali to se samo ponekad događalo, Dubrava sad izgleda užasno nesposobno kad se svaki dan ponavlja problem koji jako prlja bus i putnike, a krpa se praktički samo papirom. >hammer< Mogli su bar naći nekakvu smislenu ljepljivu traku.

NP-549

S obzirom koliko plaćaju leasing treba da odma isti dan bude montirana druga guma, original MAN-ova