Reklame na autobusima

Autor maky, Kolovoz 20, 2008, 22:09:12

RegioBus

I #188 ima istu reklamu ko i #191

Kolega garažer

#190 od danas nosi reklamu za T-com
PROMET Split

XDonald


Paško

Sa #194 skinuta prastara reklama za Brodomerkur! Aleluja! Jedno 11-12 godina je stajala. :o ::| Naravno, odmah je dobio novu - Felix hrana za mačke.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

Citat: amfan  u Svibanj 25, 2017, 21:04:56
Sa #194 skinuta prastara reklama za Brodomerkur! Aleluja! Jedno 11-12 godina je stajala. :o ::| Naravno, odmah je dobio novu - Felix hrana za mačke.
Kolega jesi li siguran da je stara skinuta? Prije bi reka da je ova nova stavljena priko stare😕. Ko zna, možda ja griješin.

Paško

Ne znam, vidio sam ga samo izdaleka, ali nadam se da više nitko nije toliko balav da bi jednu reklamu lijepo preko druge. To nismo imali više godina, valjda ni nećemo sada opet.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

roko

Nasao na fb stranici Hrvatski cestovni promet #194.

RegioBus

Citat: amfan  u Svibanj 25, 2017, 22:34:55
Ne znam, vidio sam ga samo izdaleka, ali nadam se da više nitko nije toliko balav da bi jednu reklamu lijepo preko druge. To nismo imali više godina, valjda ni nećemo sada opet.
Ipak je stavljena nova priko stare...

buszakon

Nakon 10-12 g. reklamu više niti ne možeš skinit... Jedino sve pobrusit i ofarbat autobus nanovo. Ovako se barem sakriju reklame da se ne voze badava... :)

Paško

#489
Da, to mi i je palo na pamet. Lijepa je to analogija za firmu i grad. Pusti nešto da trune i propada desetljeće i onda ga prekrij folijom da izvana na nešto liči. U usporedbi za koje sve stvari ljude u Prometu nije briga, jedna reklama je teška trivijala koja okupira pozornost samo nekih zatucanih forumskih piskarala. Nek na tom valu slobodno do kraja propadnu i #203, 204, 205 i mnogi drugi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

man323

#490
Nema niti smisla voditi bilo kakve rasprave o autobusima. Iz čiste namjere kao interes oko autobusa da, ali svako zapažnje pišemo jedino kako bi ljude u krugu foruma informirali o stanju.
Možda ima tu nekih ljudi iz Prometa koji čitaju - možda (pritom ne mislim na vozače) ali realno gledajući te iste nije briga hoće li bus biti dotjeran ili će izgledati kao da je došao iz sirijske ratne zone. Bitno da im sjedne plaća, a za dobrobit koga briga.
Da se barem iti malo uloži u to održavanje i probudi svijest o brizi o voznom parku bili bi već na korak dalje, a ovakvim stavovima čelnih ljudi idemo samo unazad. Pljačka se, otvaraju se nova radnja mjesta tipa zamjenik zamjenika direktora i onda dođe još tajnica tajnice direktora i pri tome su rashodi radi nečijih interesa veći.
Da skratim, problem je pohlepa nekolicine ljudi u čelnim strukturama i nebriga Grada i okolnih Općina

elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

XDonald

#300 ima novu reklamu za Mall of Split:

roko

#266 ima movu reklamu za admiral.

XDonald

Admiral #266