Unutrašnjost autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 22:19:31

XDonald

#264. Nebi zna kako nazvat ovaj "poremecaj"  >hammer<

XDonald

Kakvi li se primitivni neodgojeni debili samo voze buson ...  >hammer<

Paško

#296
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Ajme majko. Pa da je bar aktivirat kamere i pokusat nac te kretene bilo bi super. Nadam se da ce to ocistit isto ko sta ociste i nove Citare.

Dalje, prve 2 slike su iz #267 a druge 2 su iz #272. Po mom misljenju su oni skupa sa #266 najunisteniji Citari iznutra.

josipgrgin


XDonald

Prva je iz O405 #178 ili 180 , nisan vidio gbr al nekidan je vozio na 11. A druga je iz #271, malo je starija, u misec dana se nije izbrisalo.

XDonald

#220 ...   glavauzid

elez

Za gospu blazenu, ko je ovo uspio?!? Mora da je jak neki lik  glavauzid
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Ivan

Pa prozor može puknuti ili se mehanizam možda raspao, sumnjam da ga je netko ovako "stručno" vandalizirao nego je vjerojatno maknuto u garaži, da ga je netko išao razvaliti prije bi razbio dolje veliki prozor. Bolje je pitanje kome je palo na pamet da takav bus pusti u promet (ovih dana kad ima kiše pogotovo), no nekako se više ničemu ne čudim s obzirom na sve ostalo što se vidi u Splitu.

Paško

#193, malo olakšanje za vruće ljetne dane:
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

I u #268 ista stvar  >hammer<

Bayern

GB 242 Hitno bi trebalo zatvoriti ove rupe da sjedala nebi ostala i bez spužve

Poslano sa mog B3-A20 koristeći Tapatalk


XDonald

#507
#169 - zakrpa na zakrpi, par kielovih sjedala (jednom pukla rucka) i par iz SG313
#190 takoder zakrpa na zakrpi i istrosena harmonika
#185 je pukao dio sredisnje krovne oplate, a na drugom mistu je zalijepljen trakom

ManNLNG

Najbolje bi dosli Fainsina sjedala bez materijala,trajat ce do rashoda cijelog autobusa.To je najefikasnija metoda protiv huligana te najjeftinija! ;)
EUROBUS AV120

vozilo SSC

#509
Neki dan se vozim u busu, kad dvojica mulaca (biće tek krenili u srednju školu) pale upaljačem stražnji dio sjedala dok ih nisam upozorio te rekao da prestanu. I što reći na to, uništavaju iz dosade, zabave, sve polazi od kućnog odgoja. Samo danas više nema kućnog odgoja, kad sam ja bio njihove dobi ne da mi nije padalo tako što na pamet već sam se bojao svoje sjene u busu, jer mislim kd bi me netko od starijih vidio bi me samo odalamio.