Linije razno + tipovi autobusa na linijama

Autor Servis, Veljača 11, 2014, 19:35:52

TAM

Evo da se i ja malo prikuljučin:
Danas na kolodvoru u 14:00
-Eurobus AV120 (ŠI 234-EL) za Kraljice-Mirlović-Unešić
-Setra (ŠI 490-DM) za Zaton-Raslina
-TAM 260 A 119 (ŠI 338-BE) za Vodice-Čista Velika
-Steyr (ŠI 792-CP) za Rogoznica-Ražanj
-Volvo 9900 (ŠI 460-DM) za Primošten
-TAM 260 A 116 P (ŠI 459-CM) za Grebaštica-Brnjača
-Volvo Steyr (ŠI 148-CP) za Boraju
-TAM 260 A 116 (ŠI 457-CM) za Vodice-Pirovac
-TAM 260 A 116 (ŠI 456-CM) za Skradin-Sonković
-Eurobus AV120 (ŠI 685-FC) za Lozovac-Skradin
-Volvo 8700 (ŠI 668-EG) za Bilice
Dani ponosa i slave!
    

bagatin22

Jutros na liniji 5 za Meterize ATP-ov bus. Je li ovo nesto novotobzirom da je 5icu vozio Kornatiturs???

Teutonic

Citat: TAM  u Veljača 14, 2014, 14:58:24
Evo da se i ja malo prikuljučin:
Danas na kolodvoru u 14:00
-Eurobus AV120 (ŠI 234-EL) za Kraljice-Mirlović-Unešić
-Setra (ŠI 490-DM) za Zaton-Raslina
-TAM 260 A 119 (ŠI 338-BE) za Vodice-Čista Velika
-Steyr (ŠI 792-CP) za Rogoznica-Ražanj
-Volvo 9900 (ŠI 460-DM) za Primošten
-TAM 260 A 116 P (ŠI 459-CM) za Grebaštica-Brnjača
-Volvo Steyr (ŠI 148-CP) za Boraju
-TAM 260 A 116 (ŠI 457-CM) za Vodice-Pirovac
-TAM 260 A 116 (ŠI 456-CM) za Skradin-Sonković
-Eurobus AV120 (ŠI 685-FC) za Lozovac-Skradin
-Volvo 8700 (ŠI 668-EG) za Bilice
Koja setra je to za Raslinu,jel to ona S319 pa ako je oni su retardirani  buljimir  >hammer<
Pretpostavljam da je za Tribunj vozio Man Eurobus koji je vozio na toj liniji u 12:15
Lozovac-Skradin misliš Skradin-Dubravice-Rupe

TAM

#18
Je to je Setra S319 GT-HD (ŠI 490-DM) To je jedina Setra koju trenutno imaju. Lozovac-Skradin-Dubravice-Laškovice-Rupe nisam ništa krivo napisao. Tako se najavljuje i tako piše na autobusu.
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Bolesnici,šta nisu neki gradski bus poslali nego i tu setru uništavaju.
U vezi Skradina-da,no ima 2 busa koja idu kroz Skradin kao što si rekao ali valja istaknuti da vozi dalje od Skradina,osim toga ne znam zašto piše Laškovica,jer to je zaseok Rupa,no vjerojatno zato jer su dalje iza pa da se naglasi,mislim da također ide i u Bratiškovce jer znam jednu osobu koja je iz Bratiškovaca i ide na taj bus.

sibencan

ATP je ljetos očito našao neki bliži put iz Stublja za Šibenik. Umjesto da ide normalnom cestom okolo za Vrulje, skreće iza Stublja lijevo i vozi "bilim putem" kroz nirvanu  ;D Kad sam se vozio sa Aabenrom (693CS) sam mislio da će se raspasti na putu.
1997 - 2017

zlepur1

To je očito đačka linija koja vozi kroz zaselak Bure.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

sibencan

Citat: zlepur1  u Veljača 16, 2014, 14:36:37
To je očito đačka linija koja vozi kroz zaselak Bure.



Nije đačka nego Šibenik-Stubalj-Vrulje.
1997 - 2017

Teutonic

Danas Man Lions Classic u 19:15 za Srima-Tribunj,a Volvo 8700 za Tribunj-Murter u 18:00.
Danas sam oko 12:50 u smjeru Vodice-Šibenik vidio bijelu Avtomontažu koja je stala kod skretanja za Benkovac na lijevoj strani,neznam jel kvar,autobus je bio prazan i nikog nije bilo oko njega hmm.

bagatin22

Zna li netko od vas ode koga iz ATP-a ili ostala 2 prijevoznika?Ako da volio bih ih upitati zasto ATP gotovo nikad ne stavlja oznake brojeva linija na kojima voze (izuzetak su linija 4 i 7 koje koliko toliko imaju oznaku broja linije)

Isto pitanje vrijedi i za 'Krku' i Kornatitours' .I jedni i drugi imaju mogucnost na displayima staviti oznaku broja linije,kako s prednje tako i sa straznje strane autobusa.Zasto to ne ucine,ne vidim u cemu je problem?

Tuzno je sto realno svi ovi navedeni prijevoznici imaju jako malu kulturu o pojmu kakav bi gradski prijevoz trebao izgledati,a isto vrijedi i za Grad koji kao da zatvara oci nad svim.

zlepur1

Odgovor je vrlo jednostavan, Krka Prometu jedan privatnik uređuje autobuse i postavija je par linija na displej bez brojeva, ATP Šibenik situacija je mislim jasna je na svom zalasku i očito ih nije briga. >hammer<
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

zlepur1

Stvarno setra svaki dan vozi liniju Zaton-Raslina što definitivno znači da je stigao početak kraja jednoj nekad uglednoj firmi na ovim prostorima. Vidljiv je nedostatak autobusa , a i ovo malo šta vozi je u jadnom stanju. :-X buljimir
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

bagatin22

Danas u 14.45 na liniji br.1 ATP vozi umjesto Krke?

TAM

Pražen je opet dao ATP-u autobus u najam i to najnoviji Iliade i što genijalci urade pošalju ga za Tribunj.  buljimir Pa je su li oni normalni. Neka ga pošalju na međugradske linije. Bolje da su njega poslali za Split nego Temsu (ŠI 210-DD). Ona je  za takve, ali su je uništili i više nije do Splita, a kamoli do Zagreba. Neka nju šalju za Tribunj. I još nešto gospoda se  predomislila i uzeli su crvenog Volva (ŠI 0034-MP) sada im opet odgovara. Njima ni Bog ne može udovoljiti. Bijeli Volvo 9900 (ŠI 490-DM) je vraćen na međugradske linije.
Dani ponosa i slave!
    

zlepur1

Danas sam bija kod njihove garaže, dugačak je popis autobusa koji ne voze.90% voznog parka teški raspad.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.