Croatia Bus Zagreb - rasprava, linije, razno

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:12:34

tramvajac 92

Citat: jadrantrans vrgorac  u Ožujak 25, 2014, 19:29:13
Nova ili katna?

Nova, tamnoplava ako smo kolega i ja isti  bus123 vidjeli, boja je slična ko na Higeru.

Tlimfocit

Nadao sam se da nisu bili toliko drljavi da na novu Motu stave tamnoplavu, a na staru svijetlo plavu boju.
Ali, ako sam dobro vidio, jesu, bili su drljavi.  >hammer<

jadrantrans vrgorac

Bitno je da su vozači dobili naputak da ne smiju jest luk ili ti u Dalmaciji Kapulu ako su u službi, te da se ne smiju osjetit po znoju! Samo se pitam di će se u Zagrebu u 7. i 8. mjesecu tuširat nakon šta ukrcaju prtljagu a prije polaska npr. za Dubrovnik da bi u Splitu bili svježi i mirisni?

jadrantrans vrgorac

Evo neka kolega tomo  stavi svoju sliku sa Facebook-a pa da vidite!  :)

Maverick

Nisam očekivao da će stavljat Croatia bus logo na svoje buseve  thumbs,možda i bude ono što je netko odma nakon preuzimanja pisao,da će se Panorama bus s vremenom ugasit,a ostati Croatia bus u HR a Globtuor u BiH.
JA SAM ZA

Pozega


bole2610

Dali netko zna šta se desilo carrus-u šta stoji na odmorištu Dobra u smjeru juga? fali mu prvi desni kraj!

markost

Zabija se u zaštitnu ogradu. Vozač vjerojatno zaspa. Srićom nema ozlijeđenih. Dobro je prošlo šta se sve moglo dogodit.

frukec


maky

Citat: markost  u Travanj 01, 2014, 17:22:41
Zabija se u zaštitnu ogradu. Vozač vjerojatno zaspa. Srićom nema ozlijeđenih. Dobro je prošlo šta se sve moglo dogodit.
Čudno, oni nikad dosad nisu izrabljivali vozače. Pa tko to nije u stanju vozit 22 od 24 sata dnevno?!
Pa se ti vozi s njima...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

bonaparte12

POLAKO I SIGURNO

zlikowszky

Citat: bonaparte12  u Travanj 03, 2014, 16:54:51
Maky molim te ne lupetaj. Moze se svakom dogoditi.
Naravno da se može. Pogotovo onima koji su umorni za volanom...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

frankfurt99

 Liniju za Desinić već dva dana vozi kombi sa 8 sjedećih mjesta,a ostali ostaju po stanicama.

Tomek

Jučer ujutro u Slanom viđen Sideral sa reklamom Dubrovnik Split sa izgorjelim stražnjim krajem.

fakincic

Citat: frankfurt99  u Travanj 17, 2014, 17:51:02
Liniju za Desinić već dva dana vozi kombi sa 8 sjedećih mjesta,a ostali ostaju po stanicama.

Znači i ljudi ujutro na Straža (7.30) - Pregrada - Zagreb buju sutra ko budale čekali po stanicama.
A taman su se naviknuli na translinera koji je poslije onog Joze mjesecima držao tu liniju (ZG - Desinić / Straža - ZG).

Podsjeća me na neka vremena prije 15+ godina kad se otkazivala ljeti Straža u 18 sati, a u 17.30 je iđšao bus za Legrad sa dva putnika. Vi starij ise toga sjećate.