Prigradski prijevoz – fotografije

Autor tamlover, Kolovoz 08, 2008, 14:05:35

peron24

Lani pristigla Setra S315 H, zatim Eurobus AV 120 u raspadajućem stanju i Graf Stift

415 ul

Uh,ovaj Volvo je katastrofa,uzas

Avtomontaža

Citat: 415 ul  u Studeni 02, 2017, 15:48:33
Uh,ovaj Volvo je katastrofa,uzas
Ni ŠI-221-ET(AV 120) nije u puno boljem stanju.

peron24

Setra S319 GT-HD ponovno u pogonu. Nisu se mogli odreći takvog giganta. Tek joj je 18 godina. ŠI-984-GR

peron24

#319
Volvo 8700 se još dobro drži, često vozi za Murter
Volvo 9900 je godinama bio perjanica ATP-a, danas vozi za Skradin i Laškovicu
Graf Stift je jedan od 3 preostala busa koje je ATP kupio dok je bio samostalna firma, (još voze 2 Eurobusa AV 120)


Dreamwalker

#320
Sivi Volvo 9900 je 2003. godište, Euro 3 motor.
No, zar su i Volvo i ova dugačka Setra toliko loši da ne bi mogli potegnuti do Zagreba ili nekog drugog grada umjesto prigradskih MANova i Crosswaya? Voze za Skradin koji je obična županijska linija. Šteta takvih autobusa.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Teutonic

ATP nema toliko međugradskih linija u vansezoni,sad su ostala 2 autobusa za Zadar-Split (smjene u 6:45 i 7:00) te mislim 3 autobusa za Zagreb (sa Čazmatransom su neke linije izmjenjene,tako Čazmatrans vozi ŠI-ZGB 1:30 a ATP vozi u 17:00 iz Zagreba,bar je tako nedavno bilo).

Znači maksimalno 6-7 autobusa;od čega 3 Citylinera,Crossway koji je na Zadar-Split koliko sam vidio,Evadys,1 Ilijada (plava je u lokalu koliko znam) te 2 Domina,i još par autobusa.Setra koja bi zbog kapaciteta bila idealna za školske jutarnje linije za Tribunj i Murter ne vozi dalje od Rasline,jer bi imala poteškoće kroz uske ulice u Sovlju ili kroz Betinu.Volvo je imao nesreću prije nekoliko mjeseci,i sad kad je sređen prebačen je na lokal.
Na slici ga vozi vozač koji inače duži Setru BJ-863 GI,tako da vjerojatno neka promjena sa duženjem vozila.Osobno mislim da je bolje da vozi za Skradin nego da stalno mijenja ruke na XY linijama,jer je Setra koju su on i kolega dužili bila u jako dobrom stanju kad sam se vozio u njoj nekoliko mjeseci unazad,šta se nebi moglo reći za neke ostale.

peron24

Za početak Volvo 8700 LE koji vikendom potegne i do Murtera.
Nakon toga malo slika snimljenih na području garaže. ATP-ova garaža se nalazi pokraj gradskog trgovačkog centra Dalmare i nakon 2003 ATP-ov se prostor značajno smanjio zbog smanjivanja obima same firme. Kada se izbliza pogleda sam komplex spremišta, radionica, pumpne stanice imam osjećaj kao da se nalazim negdje u 1980-tim godinama na nekom derutnom tvorničkom postrojenju u Sovjetskom savezu ili DDR-u. Oronule građevine, prozori izrešetani mecima iz Domovinskog rata 1991 i 1993, visoki korov, potrgane bodljikave žice, pumpa sa cjenikom u dinarima itd. Sva sreća što ih cvijetnjak razdvaja od parkirališta ispred dućana Plodine.
Setra S315H, Irisbus Evadys na face teretmanu i kockica na pauzi

zlepur1

#323
Kolega mislim da ipak malo pretjeruješ u samom opisu firme.Garaže su svuda iste, a da vidiš neke u drugim firmama iznenadija bi se i to u negativnom smislu.Šta se tiče visokog korova svaki dan sam tamo ali nisam primjetija da ga ima baš toliko.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

BareVD

volvo vozi murter svako jutro u 5.45 iz sibenka, 6.45 sa murtera, korova nema toliko jer se svako toliko cisti...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


Teutonic

Volvo vozi svaki dan Murter,i to radnim danom 5:45 11:30 14:15,subotom 5:45 i nedjeljom 14:15,osim Murtera vozi najviše Tribunj te pretežito linije na zapadu županije te je uvik  jako čist i uredan jer ga vozi najbolji vozač u firmi.

peron24

MAN ex Krka ex IVB Innsbruck ljetos na redovnoj liniji za Knin, Volvo Eurobus na školskoj liniji Šubićevac-Dubrava-Danilo Biranj, plavi Iliade na lokalnoj liniji za Zaton i Raslinu i Temsa Safari

sibencan

Setra S 319 GT-HD (#1005), Bova Futura FHD (#1013), Kockica (#1029), Temsa Eurosafari STD (#1018) i sivi Volvo 9900 (#1003)
1997 - 2017

sibencan

Setre S 315 H (#939, ŠI 891-GP), Volvo 9900 (#1004), Iveco Indbus Maximo (#1065)
1997 - 2017

Teutonic

26.2.2018,ŠI-359 GT
Okolica Šibenika,izvor:Facebook