Fotografije iz ZET-ove prošlosti

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 08:48:07

smogovci.bbb2

Citat: t4  u Lipanj 30, 2017, 13:48:52
Baš se sjećam ovakvog SG 220, znao je vozit s glavnog kolodvora na 220 ili 219 (dok su bile u APP), imao je tak žutu harmoniku sa narančastim obrubima... bilo mi je fora vidjeti tako dvobojnu harmoniku.
To je bio g. br. 267 (a i 278 ali sa trojim vratima). Gotovo su uvijek bili na 219
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

545

Takvi su bili i 271,277,279,286 (sa troja vrata) i 293,294. Toliko se sjećam unazad 29 godina.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

CONECTO430

88 na 281 dok je išao do Žitnjaka

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

CONECTO430

773 na 222
691 na 33

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

Dreamwalker

#635
Samo da pitam u vezi zadnjeg posta, što je to tako neponovljivo više u tim slikama? Jasno mi je za 88-icu da je prodan u Poljsku pa je to slika iz prošlosti, ali ove dvije slike se mogu u teoriji već sutra napraviti i to u puno boljoj kvaliteti. Znam da su promijenili garažu, ali tek su se razradili i daleko su od rashoda, a ako se punionica u Dubravi napravi, opet mogu doć u Dubravu. Može se dogoditi i da APP preuzme linije 222 i 33, a može se dogoditi i neka posudba iz APP-a u APD.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

CONECTO430

222 je 100% neponovljiv jer je na okretištu kod Dioki-a, a sad hoće li se vratiti ili ne to je veliko pitanje. Ako smeta brišite ja sam našao te fotke u galeriji.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

tamlover

Gluposti. Baciš pogled na temu i jednostavno shvatiš kakve slike spadaju ovamo. Ostale čuvaš pa ih objavi za dvajst godina.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

CONECTO430

Obrišite slobodno onda

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

Ivan

Ne znam, meni su u redu slike iz bliže prošlosti...

ManNLNG

EUROBUS AV120

tramvajac 92

Meni je fora vidjeti slike s noćnih linija. Mislim da ih imamo manje od 10 sve skupa.

STIB

#642
Ne sjećam se da smo imali ovu sliku:


Kakav je to autobus na slici?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

akzg22

Po svjetlima bi to trebala biti Alfa Romeo 1000 AU,karoserist: Goša, Smederevska Palanka. Zanimljivo je da je u Italiji taj autobus prodavan kao Alfa Romeo 910 koja je prometovala Rimom i još nekim gradovima i koja imala slabiji motor od Gošine Alfa Romeo 1000 AU na slici ali dizajn je od firme Aerfer, Napulj.

Ivan

A koja je lokacija na slici? Moram priznati da jednostavno ne prepoznajem. :-[