Panturist - novosti o voznom parku

Autor Servis, Svibanj 23, 2008, 15:43:43

tomo

Znači dobro sam vidio.... Mate, prepoznao sam to "dupe" izdaleka, zato sam i napisao Coach...  ;D

mate

Ipak jesu Lions Coach jutros jedan slikan u SB, slika ce bit kasnije;)

Krpan

Danas u Glasu Slavonije (str.27) piše kako je Panturist kupio 4 Irisbusa koji su trebali obavljati javni prijevoz u Đakovu. Ti autobusi stoje već više od godinu dana i kupljeni su na trećoj dražbi.

Krpan

Danas su dva Irisbusa dobila tablice OS-349-IS i OS-350-IS.

Tomek

U Euroline u Zagrebu stigla konačno 4 Intoura za Panturist

ist

Danas u Vjesniku piše da je jučer u Panturistu "svečano obilježena investicija nabavke 12 novih autobusa marke Mercedes, Iveco i MAN vrijednih dva milijuna eura", te da se radi o najvećoj investiciji u putnički promet ove godine u Hrvatskoj

goran666

evo jedne slike da se vidi sta je došlo


Tomek

#37
Opa, pa to je 1 Tourismo, 4 Intoura, 4 Proxysa, i još jedan Lion's Coach i to redizajnirani. Vjerojatno je to onaj koji je prije par dana vozio po ZGB-u sa proba tablicama.. Jel moguće da je Tourismo toliko niži od Lion's Coacha?
Inače neki od ovih autobusa su već neko vrijeme u prometu.



mate

Viden i treci MAN, ima registracije OS-812-IS...

Tomek

Panturist kupio MB Tourismo ex AM Turist.
AM Turist nije bio zadovoljan s njime pa ga je rješio.

shef

Evo ih konačno i službeno:

http://panturist.hr/news/ulaganje-u-niskopodna-vozila-s-visokim-ekoloskim-standardom/

2004. su godište.

A stigli su i novi MAN-ovi Lion's Coach ali o njima kad stigne i sličica.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

Visokim ekološkim normama na odnosu njihovih bivših Translinera i Sanosa ili zato jer su zelene boje?

shef

Evo konačno sa njihovog Twittera jedan od novih LC:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic