Raznolike spekulacije oko novih autobusa (numeracija, raspoređivanje po pogonima i linijama...)

Autor Ivan, Listopad 10, 2008, 12:24:05

Ivan

Pa, neće Irisbusi tako kasno doći, prema službenim najavama u ožujku, tako da ne znam baš ima li smisla raditi ovo pola-pola sa ostalima, ionako možda ni oni ne dođu svi do ožujka... Ako ih i bude više i ako budu dodatni trebali Dubravi, mislim da je jednostavnije privremeno ih posuditi sa podsusedskim brojevima nego renumerirati poslije mjesec dana...

kriticar

Citat: STIB  u Prosinac 10, 2008, 19:10:27
Citat: STIB  u Prosinac 10, 2008, 19:07:29
Hoće li se dolaskom novih 10 Citara G rashodovati rabljeni MB koji još voze na linijama 215 i 217? Ili će oni (stari) na neke druge linije, ako da, na koje?
Ovo sam napisao u temi o Rashodima, a ovdje pitam: Gdje bi se novi zglobni Citari mogli najprije pojaviti? Na 215 i 217?
Do sada su novi zglobni uglavnom išli na linije sa Glavnog kolodvora(219,220,221), pa lako moguće da tako bude i ovaj put
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

STIB

Citat: kriticar  u Prosinac 13, 2008, 16:49:09Do sada su novi zglobni uglavnom išli na linije sa Glavnog kolodvora(219,220,221), pa lako moguće da tako bude i ovaj put
Onda bi se oni malo stariji (530-541) mogli pojaviti na 215 i 217  ;)
Jednom je već jedan bio...
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Portos

Citat: STIB  u Prosinac 13, 2008, 18:09:39
Citat: kriticar  u Prosinac 13, 2008, 16:49:09Do sada su novi zglobni uglavnom išli na linije sa Glavnog kolodvora(219,220,221), pa lako moguće da tako bude i ovaj put
Onda bi se oni malo stariji (530-541) mogli pojaviti na 215 i 217  ;)
Jednom je već jedan bio...
Budući je u planu da APD dobije 40 zglobnih Irisbusa pogonjenih plinom za linije kroz Novi Zagreb, na starozagrebačkim linijama na kojima voze zglobni autobusi vozit će niskopodni MB O405GN (25 kom.), te 12 postojećih MB Citaro 530G kao i 10-ak Citara koji tek dolaze. U svakom slučaju svi stari MB O305G idu bilo u prodaju, donaciju ili kasaciju da li odmah po dolasku novih ili po isteku njihove registracije.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Ivan

Citat: Portos  u Prosinac 13, 2008, 19:39:11
Citat: STIB  u Prosinac 13, 2008, 18:09:39
Citat: kriticar  u Prosinac 13, 2008, 16:49:09Do sada su novi zglobni uglavnom išli na linije sa Glavnog kolodvora(219,220,221), pa lako moguće da tako bude i ovaj put
Onda bi se oni malo stariji (530-541) mogli pojaviti na 215 i 217  ;)
Jednom je već jedan bio...
Budući je u planu da APD dobije 40 zglobnih Irisbusa pogonjenih plinom za linije kroz Novi Zagreb, na starozagrebačkim linijama na kojima voze zglobni autobusi vozit će niskopodni MB O405GN (25 kom.), te 12 postojećih MB Citaro 530G kao i 10-ak Citara koji tek dolaze. U svakom slučaju svi stari MB O305G idu bilo u prodaju, donaciju ili kasaciju da li odmah po dolasku novih ili po isteku njihove registracije.
Ne znam baš, ovako bi bilo je previše pojednostavljeno. I ne znam otkud to da će voziti samo za Novi Zagreb, da i stave sve novozagrebačke linije Citelise, za 219, 220, 221 i 234 je potrebno 15 autobusa (ili eventualno za 222 još 4), dakle mislim da nema smisla sada raditi takve pojednostavljene sheme jer nije baš logično. Mislim da bi ih moglo biti svuda, pa ipak će zauzimati pola voznog parka... Ne znam zašto ne bi vozili i na 215 i 217 jednom kada vozni park naraste (ono što sam napisao prije da vjerojatno neće maknuti 305 od tamo dok god ih ima je druga stvar, kada bude ovako velikih viškova i kad svi autobusi potrebni za grad budu niskopodni i 80% klimatizirani mislim da će raspoređivanje postati ravnomjernije i "pravednije")...

igor 409

Na početku će 99% puniti 219, 220 i 221 nakon toga bi na red mogli doći 234, 218, 231, 206, 210, 222, 107? (APP) pa tek onda 212, 268, 269, 215 i 217. Po meni ih dnevno više od 3/4 nebi ni trebalo ići u promet. Pametnije bi bilo da se više poradi na redovnom održavanju pa da izdrže dulje na cesti.

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Liniju 107 iduće godine ponovno preuzima APP..
Novi će ići sigurno na novu Bandićevu liniju za ovo novo naselje kod Sesveta koje se gradi.. Koliko znam 4 komada će tamo voziti...
Prvih 10 komada vjerojatno ide u APD ako se ništa ne promjeni.. Onda nakon Nove Godine će i APP dobiti svoje, makar možda se i u zadnji tren nešto promjeni..
Sad kad dođu novi po meni bi trebalo na generalne obnove poslati sve iz 99. i 96./97. tj. najstarije autobuse u voznom parku jer oni stariji će izgleda u prodaju ili otpis...

Shole

Redovito održavanje i čuvanje u garaži nisu jedno te isto.   Najveći problem ZET-a uz slabo održavanje je neznanje!  To se posebno odnosi na ljude koji pišu raspored smjena i tablice (toplomjere).  Ajde molim vas nek mi neko objasni zašto je takav problem da se slože ekipe sa 3 ili 4 vozača i da voze non-stop jedna te ista kola.  Sad, dal će vozit i istu liniju ilić e se kola rotirat to je druga stvar.  3 čovjeka kad imaju svoja kola i kad ih svaki dan samo oni voze to je najbolje održavanje.  Oni će se pobrinut za sve uočene nedostatke na busu kad to uoče i riješit će to sa ekipom u garaži.  A kad svaki dan voziš drugi bus i drugu liniju živo ti se j**** kakav ćeš bus ostavit onome koji ga sutra vozi jer nije briga ni onog koji će tebi ostavit bus

Tomek

Do prije 2 godine je većina vozača u APP imala pokupovane linije koje su vozili te se neki vozili svakog dana i isti autobus.. Dolaskom nove uprave to je naročito zabranjeno zato da svi voze sve autobuse i linije, da se ne bi dogodilo da netko cijele dane vozi zglobni bus sa ručnim mjenjačem dok kolega vozi solo automatik na nekoj liniji s 5 polazaka dnevno... No, i dan danas se nađe par vozača sa jačim vezama koji nekako stalno voze liniju 136  :D, čudnog li čuda, dok drugi šaraju svaki tjedan drugdje...
Slažem se s ovim da postoji tim za svaki bus, ali tek onda kad stignu sad novi autobusi jer će onda svi biti automatici pa neće biti primjedbi vozača na 'popularne' među vozačima John Deer-ovima, zvane među putnicima drvenjak ili kostolomac punog imena SG220 Avtomontaža sa ručnim mjenjačem..

Shole

Čuj, zna se kako to ide.  Onaj koji je 25 godina u firmi vozi NG313, a onaj koji je došao na zadnjem natječaju vozi najstariji solo.  Onda dobije s vremenom noviji solo,  pa onda za 2,3 godine ako oće prijeđe na zglobni (bolja plaća) ali naravno opet istim načinom.  Najprije SG220, pa NG272 pa onda s vremenom nešto bolje.

Tomek

To bi ilo najpoštenije kod takve podjele, no ima starijih vozača koji jako loše voze i čovjeku dođe suza na oko kad vidi kak voze novi Lion's City u krivoj brzini te jadnog muče, cukaju i ubijaju..
Ovo je prilično pošteno kad svi sve voze i do prije dvije godine dok je u AP Dubrava bila druga garnitura šefova autobusi su u Dubravi bili jako dobro održavani...
S ovim novim autobusima mjenja se i način održavanja jer su kupljeni na leasing i održavati će ih MAN Importer, Euroline i Benussi  :D, a po ugovoru ako 48 sati vozilo mora provesti na servisu ZET mora dobiti zamjensko vozilo.. Tako trenutno umjesto školskog Marbusa Viveo je u ZET-u ful opremljeni bijeli Regio.. Baš me zanima koliko će zastupnici morati imati rezervnih vozila da bi ispoštovali ugovor, jer će biti čak 214 novih, a kvarovi kod današnjih autobusa su nešto uobičajno tako da očekujem raznobojne rezerve  ;D

Shole

Čudan mi je taj leasing.  Ako je to tako dobro, zašto nitko do sada nije tako kupovao vozila

Tomek

Većina naših turističkih prijevoznika kupuje ili na kredu ili na leasing, a ZET je dosad nabavio ili nabavlja svih 140 tramvaja na leasing, 8 MAN-ova SL283, 8 Conecta, 1 Conecto H i 1 MAN SU 313 iz 2005., 28 školskih autobusa 2007./8. i sada oovih 214 novih...
Inače leasing je zadnjih 3-4 godine napravio pravi boom i većina naših većih firmi sa dostavnjacima ili poslovnim autima je nabavila velike flote putem leasinga... Manoplan bi mogao znati više o tome...

Shole