Fotografije iz ZET-ove prošlosti

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 08:48:07

Paško

#615
Našao na zeljeznice.net, postavio Garfield. MAN 750, s lijeve strane je skopski O302 Niš ekspresa:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

FAP 5GVF-ST iz Autokaroserije Zagreb, početak šezdesetih, g.b. 102?:



Ova iz Samobora je nastala najkasnije 1972. jer lijevo je Samobortrans, a desno ZET:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Citat: amfan  u Veljača 03, 2017, 22:21:01
Očekujte još od Alaina :)

Kao što sam i napisao, photo by Alain Mugica. Gospodin mi je ove vrhunske slike poslao uz prijateljsku dozvolu objavljivanja na forumu. Sve bi slike trebale biti 1995. godište. Ispravci, doživljaji o ovim busevima i slično su dobrodošli.
Počnimo s jednim SL 200, još uvijek u njemačkoj reklami, #70:



Domaći solaš, MAN SU 220 - ovaj je vajlda #423:



Ovaj #171:



a ovaj sigurno #185:


Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Photo by Alain Mugica.
Par tramvaja za one koje zanimaju (stavit ću i na zeljeznice.net), #164 i 329. Na prvoj slici vidimo u pozadini i par TAM-ova i MAN-ova.





Vratimo se na autobuse - Avtomontažin MAN SG 220 #294 koji je ostao živ do 2008. godine:



Magirusi su bili rijetkost u Hrvatskoj. Evo ZET-ovog 260 SH 110, #152. U pozadini su Ikarusi.



A još rjeđa bila je prigradska varijanta tog autobusa, Magirus-Deutz 230 L 117. Jedan jedini u ZET-ovom voznom parku bio je #140:



To bi bilo to za ovu "dostavu" starih slika. Ima ih sigurno još, ali za njih ćemo se morati strpjeti do nekog drugog puta. Zasad je i ovo dovoljno.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tomek

#619
Da se malo nadovežem sa svojim sjećanjima, s ovim Magirusom gbr 152 sam se vozio jedne subote na na 121 Karažnik, bio je nevjerojatno udoban i luksuzan prema dotadašnjim MAN SU 220 Avtomontaža i Ikarusima koji su vozili tu liniju... Magirusi inače nisu baš često bili na 121, tako da je ovo više bilo slučajno..
Ovog gbr 70 se pak sjećam jedne večeri na 121, s ovom shemom bojanja je baš bio wow, ostali SL200 koji su tada vozili su bili crveni 61-63,65-68, tamno plavi 64 i bijeli sa šarama 69, tako da je ovaj bio veliko iznenađenje kad sam ga prvi put vidio.. Dosta brzo je nažalost prefarban.. Isto i ti Sl200 su se činili da su novi (osim dizajna), luksuz nemjerljiv sa autobusima koje je ZET imao dotad ( a i očuvanost), jedino mi je bilo zanimljivo da su unutra bili dosta manji od TAM260A116 koji su im kao bili konkurencija..
MAN-ova SU 220 se sjećam iz 90ih, prema Ikarusima su bili odlični, al već tada ih je bilo u raznim stanjima (ipak su imali više od 10 godina) te su neki bili dobri dok su neki rondali i zvučali kao lavovi (makar opet ne tako glasno ko Ikače)..

Dreamwalker

Odlične slike. Bio sam jako mali dok je ovo slikano pa se nekih autobusa ni ne sjećam. Izgleda nekih lokacija se u magli sjećam. Do koje godine su Ikarusi vozili u ZET-u? U voznom parku nisam naišao na tu informaciju. Imao sam osjećaj da su rashodovani puno prije 1995. s obzirom na kvalitetu kojom se nisu mogli pohvaliti.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Tomek

Već sam pisao u ovoj temi, zadnji Ikarus u ZET-u je bio rashodovan u kasno ljeto 1996. IK115B -- gbr 95

Ivan

Odlične slike. :) Samo na starim slikama nikad nema dovoljno TAM-ova, ako se mene pita. ;D

Potvrđujem opet i ja da sam viđao solo Ikaruse u ljeto '96., sve slabije se sjećam ali mislim da su bili živi još i brojevi 96 i/ili 97.

Portos

Citat: amfan  u Svibanj 30, 2017, 21:32:39

Vratimo se na autobuse - Avtomontažin MAN SG 220 #294 koji je ostao živ do 2008. godine:


I neorginalna žuta harmonika sa nekog rashodovanog SG 240

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Dreamwalker

#625
Iako su sve slike vrlo interesantne, ova zadnja je vrlo interesantna zbog garažnog broja. Može li netko od starijih napisati što je bilo s tim 423, jer ako je ovo slika iz 1994./95. (ili čak 1997. s obzirom na šifru slike 02-97a), onda je to slikano ili pred kraj karijere, ili je autobus u vrlo kratko vrijeme promijenio matičnu garažu. Da podsjetim, 423 je već 1999. dobio Mercedes O405 N2, a ima određeni rok kad se gbr može reaktivirati.

EDIT: A i još jedna zanimljivost, ako su godine nastajanja točne je font gbr.-a na tramvajima 429 i 411. Ako su godine točne, to znači da je bio dosta dug period kod kojeg je mijenjan postepeno font.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Shole

MAN SU220  #423 je iz 1980. iz serije 418-443.  Ako je slika iz 02/97. onda je vjerovatno rashodovan samo koji mjesec nakon ovog fotografiranja, jer korištenje garažnog broja o kojem govoriš je blokirano 2 godine.   405N su došli za vojne igre koje su bile u kolovozu 1999.  Znači mogli su doć u lipnju ili srpnju

421

#627
Još jedan detalj je zanimljiv, ali oku manje vidljiv: grb grada Zagreba.
Naime, na APP SU 220 gbr 171 i 185 iznad prednjih kotača nalazio se garažni broj i grb grada Zagreba koji je izliven u aluminiju.
APD 423 slikan sprijeda to nema ,ali onaj slikan s nasipa ima, tako da nedvojbeno ispada da potonji nije 423 kao što se pretpostavlja.
I, 423 nije mijenjao stanište - stalno je bio u APD. Određenog vremena za renumeraciju nije bilo, već je dolaskom novog šefa prometa (sadašnjeg rukovoditelja) numeracija počela po tipovima vozila. 400-solo, 500-zglobni > shema.
Obično su sajam Jakuševec vozila dva  bus123.
Što se tramvaja tiče, na gbr 411 je vidljiv prelazak na novu shemu s grbom-naljepnicom i starim garažnim brojem koji ostali tramvaji (uključivo i MOJ 421) to već imaju.
Razlog tomu su i novopridošli niskopodni  bus123 te objedinjavanje i smanjenje troškova za postavu.
Na 294 je također vidljivo ograničenje brzine 50 koje se počelo ukidati dolaskom solo Citara koji to nisu imali.
U prilogu je originalni aluminijski grb s kojeg je skinuta zvijezda na vrhu, koju naljepnice nemaju.
Još jedan detalj: prednji žmigavci.
Na desnim vratašcima gbr 423 se vidi sanirana okrugla rupa gdje je inače bio originalni okrugli žmigavac poput onih na stražnjoj strani gbr 294.
Razlog tomu je objedinjavanje nabave jer su žmigavci isti na katicama, ČKD i MAN SU 220 i MAN SG 240.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Paško

Lako je moguće da je onaj slikan s nasipa #429. Teško je pročitati i s povećane slike, ali prva dva broja se čine 4 i 2. Možda je to i isti autobus, ali u par godina su mu skinuli grb. Godine su proizvoljno napisane.
Žmigavci su na SU 220 do 1980. godine bili po njemačkoj shemi, sa strane, a onda su ih prebacili iznad farova. Od SG 220 iz Avtomontaže samo je prototip (koji je završio u LPP-u, a u ZET-u bio na probi) imao njemačke prednje žmigavce, a svi ostali su imali okrugle.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

t4

Baš se sjećam ovakvog SG 220, znao je vozit s glavnog kolodvora na 220 ili 219 (dok su bile u APP), imao je tak žutu harmoniku sa narančastim obrubima... bilo mi je fora vidjeti tako dvobojnu harmoniku.
Nekako je ovako izgledao, na brzinu sam ovo u paintu sklepao, jest da nije slika, al ak baš bude smetalo, obrišite post :)