AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

Tlimfocit

Čestitke na prinovama. :)
Sramota da su kupili midi Siderala prije Globtoura  :)evil

penzic

Crveni Irisbus Magelys, garažni broj 220 jučer ujutro išel za Rab. Na žalost, nisam imal fotić pri ruci da ga slikam. Kaj nijedan novi Irisbus nema TV-a, ili ih ja ne vidim?

tomekk

I ja sam ga vidio, al nisam slikao- VŽ 290-KT.Unutra sjedala potpuno kožna, no došao je s 55 pa su 2 izvadili, a kaže vozač da će još 2.Ima full opremu s 3 monitora koja su preklopna pa zato nisi skužio  ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92

Bijeli je jako udoban za vozit se..
Di je treći monitor? Jedan je naprijed, drugi kod 2.vrata a treći?

tomekk

Magelys HD gb 219, vide se 2, a 3. je naprjed:


Bijeli je Magelys PRO, znači malo drugačiji model.Razlikuje se po nekim sitnicama te po slabijoj opremi i čini mi se da ih ima samo 2.
Nije da je neudoban, ali malo je premalen razmak među sjedalima...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Westin

Malo kasnim (14.06 ) vž 740 jp je u Zadru imao kvar tako da se nije mogao pomaknuti .Ostao je stajati na skretanju za magistralu .

actros

jutros sam vidija oba magelys-a na povratku iz Splita (Du-St-Zd-Vž)&(St-Zd-Vž) i moram priznati da mi ovaj noviji HD izgleda lijepše od ovog PRO, i to ponajviše zbog stražnje tablice  :o

Paško

Ne pristaju im baš ove reklame
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

bre

jučer popodne u Čakovcu oko 16h viđena prinova- prekrasni bijeli Domino.

tomekk

Zadnjih par dana sve više se priča o prodaji varaždinskog autobusnog kolodvora kao i objekti (radione, praona, uprava) te zemljište u Gospodarskoj...

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/219697/Prodaje-se-autobusni-kolodvor-u-Varazdinu.html#.UHx_sm8xqQk
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

9398

Citat: Tomek  u Siječanj 30, 2012, 12:49:11
Vojni prijevoz u Petrinji


Od koga je kupljen ovaj autobus? Zna li ko čija je ovo kolor šema sa petlom?

tomekk

National Tours čini mi se iz Francuske.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

219 (Irisbus Magelys HD) prosvjetlio prije Božića  ;D Na polasku za  Poreč u 13:30 ostao je na peronu na AK Varaždin s svim mogućim upaljenim lampicama i greškama...Nedavno kad sam se vozio s njim također je imao problema, a koliko čujem niti drugi nisu ništa bolji...Izgleda da svi puštaju vodu, mjenjači su im koma itd itd...Iz putničkog aspekta jako udobni, štoviše odlični autobusi, a s tehničke strane užas...Bio sam neki dan s gazdom Loritansa i kaže da oko mehanike s King Longom nema problema pa sad ako neko kaže da je King Long smeće, nek proba Irisbusa   ;)
Brioni sa svojim isto imaju veselje, a o stručnosti mehaničara u ovlaštenom servisu uopće da ne pričam  >hammer<
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Grof

Očito Irisbus daje dobre provizije.

ivog

Nedugo sam se vozil s "630"..

Koma živa iznutra..
Strgano, zamazano..

Loše, jako loše..  :(