AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tomekk

#105
Citat: dialogos  u Veljača 26, 2009, 12:52:48
U toj godini su stigli rabljeni V 9900 i nekoliko MAN SU313 u cijeloj AP grupi

Šta volvači 9900 nisu stigli 2007. ak se ne varam ??? man SU313 došli su samo u at šibenik, u varaždinu imamo SU263, a 4 SU313 su zovkovi kupljeni od zet-a.

usput, danas je debelo kasnio autobus iz splita s dolaskom u novi marof u 6:00 (mislim da je to 489 koji je popodne oko 2 bio sam parkiran sa stražnje strane)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Samo je jedan MAN SU 313 došao u ATP Šibenik,imate dečki tablice voznog parka pa pogledajte  ;)

grga

Citat: tomekk  u Veljača 26, 2009, 15:55:12
Citat: dialogos  u Veljača 26, 2009, 12:52:48
U toj godini su stigli rabljeni V 9900 i nekoliko MAN SU313 u cijeloj AP grupi

Šta volvači 9900 nisu stigli 2007. ak se ne varam ??? man SU313 došli su samo u at šibenik, u varaždinu imamo SU263, a 4 SU313 su zovkovi kupljeni od zet-a.

usput, danas je debelo kasnio autobus iz splita s dolaskom u novi marof u 6:00 (mislim da je to 489 koji je popodne oko 2 bio sam parkiran sa stražnje strane)

    istina taj je bus nočas osto u kvaru,pa je iz Zagreba za VŽ krenuo direkno po auto cesti.

dialogos


tomekk

prodaja čakovečkog autobusnog koldvora lidl-u za 2, 5 milijuna eura?!
http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/varazdin_i_medjimurje/3251331/index.do
jel trgovački lanac vidi profit u prijevozu putnika il se nešto drugo krije iza toga ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

dialogos

tako je i u Sibeniku, teren kod garaza od ATP Šibenik AP Vž prodao Lidlu. Izgleda da je to epidemija.

tomekk

danas sam se imao prilike vozit i s g.b. 487 :D izvana standardno obnovljen kao i ostali, a što se tiče svega ostalog izgleda da sam očekivao previše :-\
sjedala nisu kompletno pretapecirana nego samo sjedišta, no ipak realno gledajući nije bilo ni potrebe.sve u svemu zadovoljavajuće, a izgleda da je sudar uništio dosta na prednjem djelu jer je mjenjana i kompletna plastika oko volana tj. cijela ploča.bus je danas otišao za zg u 13:00 a ima polazak za vž u 15:45.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

buSHunter795

Vidio sam Setru 215HD ZG 2299-M gb 160 ex. Pakšec turist i ex. AP Varaždina.
Stoji u dvorištu ispred ZETove busne stanice u Dobrodolu-prije Kašine
ima ružićast natpis SESVETE sa strane.   ;)

dado1979

Djelatnici AP-a dobili uskrsne pakete,za svaku pohvalu,al kad je to došlo do Zovka bilo je panike,navodno ga je stečajni upravitelj najuril iz firme,po najnovijim podacima kad se plate sve obveze svaki mjesec ostaje 1.000.000.00(milijun) kuna zarade.Gdje je sad taj USKOK da provjeri dosadašnje rukovodstvo?? >:(Pravni nasljednici koji su prodali AP Zovku još nisu dobili ni lipe :D,ipak ima neko iznad svih nas,a navodno se steže obruć oko herr Zovka,onaj pravosudni,bilo je i vrijeme.

dado1979

Pokušal je dobit paket prek reda pa su ga najurili ;D

tomekk

Danas na liniji VŽ-ČK ujutro u 6:25 Vincekov starliner!!!Jel možda Vincek u tome opet nanjušio kakvu priliku za dobru zaradu ili je to samo nešto privremeno ili nešto treće?U Varaždinu je izgleda sad manjak autobusa jer su 486 i 489 završili u Koprivnici, a čini mi se da su i croatiini translineri isparili (ili voze linije na kojima ih ja ne susrećem)??? ???
Bilo kako bilo događaju se neke nelogične stvari kao npr da 551 vozi cijeli tjedan lokalnu liniju Podrute-Vž, a to nikako nije dobro jer ga uništavaju "jako dobri školarci".Isto tako, danas u 13:00 nisu otišla za Zg 2 autobusa kako je to uobičajeno za petak nego samo jedan, a umjesto u 13:35 linija do Novog Marofa imala je  polazak u 13:15 prema vozačevim riječima zbog neke p...zda..ije :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

dado1979

Neznam pojedinosti al Lacković Vincek pa čak i Plantak voze za AP kad imaju slobodne buseve,da si malo popune kad nemaju posla.

Kočijaš

Citat: dado1979  u Travanj 28, 2009, 11:46:05
Neznam pojedinosti al Lacković Vincek pa čak i Plantak voze za AP kad imaju slobodne buseve,da si malo popune kad nemaju posla.
A kad to nemaju posla......?????Pitanje je dali im za taj posao plaćaju???!!!
travego  :-)