budući vozači autobusa

Autor djurdica, Studeni 04, 2012, 20:27:48

Lion's Driver

Imas li zanimanje "vozac motornog vozila" ... kod95... D kategoriju... ne znam kakva bi to praksa bila zaposlit vozača samo s D kat bez popratnih stvari

Starliner *****

Imam prekvalifikaciju za vozača, a D kategoriju ubrzo

Lion's Driver

Polozi D... upisi u vozacku kod95 i ne triba ti nikakav student servis... ako si prekv zavrsio prije 2009 morat ces i kod platit a ako si poslje 2009 zatrazi besplatan je 5 god

Adriatic Pearl

#123
Traži se vozač D kategorije za vožnju minibusa, ako ima ko molimo u private da se javi. Hvala 8-8


Shole

Plati kako treba pa nećeš morat tražit

Adriatic Pearl

#125
a Vi znate ocito koliko se placa pa i jel kako treba ili ne ??

Lion's Driver

Ne nego je kolega mislio na to da dobre firme ne traze vozace nego vozaci njih... malo nepotreban komentar s tim se slazem... i da... falili ste temu...ima tamo posao ponuda/potraznja  >hammer<

Adriatic Pearl

Ispričavam se na pogrešnoj temi, relativno sam nov ovdje ali komentar je totalno nepotreban jer spominje plačanje koje ja nisam naveo nigdje a i kolega nema pojma o jacini firmi i ne treba ni imat pojma.

Ipak je malo nezgodno kad je vec sezona krenula nac vozaca pa sam se zato i obratio vamo.

hvala na razumijevanju.

Shole

Ne odnosi se to na tebe osobno i na tvoju firmu, nego na svih. I u mojoj firmi je u 2 godine otišlo valjda 100 ljudi pa kad su plaću digli za 1000 kuna sad više nemoš upast.  A u te dvije godine uzimali sve i svašta,  i školovali ljude i nudili odma ugovore za stalno i .......
Digli plaću i odma je sve OK

Lion's Driver

Ljudi...pitanje...zna li itko koliko kosta polaganje D kat kod Zabca u Metkovicu?  umnik2

podgora

Citat: Lion's Driver  u Lipanj 25, 2017, 11:00:25
Ljudi...pitanje...zna li itko koliko kosta polaganje D kat kod Zabca u Metkovicu?  umnik2
9.000

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Lion's Driver

Opa...pa i nije tako skupo kako sam mislio...gledajući po Splitu di je i po 12 000 kn... hvala puno na odgovoru...  yahoo

Cos

Citat: mate  u Svibanj 08, 2017, 15:28:07
Kolega samo naprijed...

Ja sam zasad na cekanju (radi financija), ali nedavno sam cuo da se sada i KOD 95 moze dobiti bez potrebne skole za vozaca, tj. ne trebam ići na prekvalifikaciju za KV vozaca, navodno da je donesen novi zakon radi manjka vozaca u HR
Ima netko da potvrdi/objasni ovo oko stjecanja kod 95 bez prekvalifikacije?  Meni je u jednoj autoškoli rečeno da nemogu dobiti kod 95 ako ne napravim prekvalifikaciju?? Vrijedi li to samo za one koji su položili prije 2009. ili je moguće dobiti kod 95 i ako krenem sad u polaganje bez da radim prekvalifikaciju?
Hvala unaprijed na informacijama, raspitujem se okolo prije negoli uopće krenem u te vode, al to je kupus s informacijama samo takav :)

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk


Cos

Nemoguće da nitko nezna ili nema volje malo pojasniti kako stvari stoje? :)

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk


Tomek

Sezona je, dečki su na cesti, malo strpljenja ;)