Autobusi - razno (2)

Autor Portos, Prosinac 17, 2012, 08:24:27

MAN19464

Citat: tramvajac 92  u Veljača 07, 2013, 10:48:47
Onaj tko je pisao ovu obavjest (vjerojatno tajnik/ca upravitelja), je po meni trebao pogledati negdje u papire o kojem tipu  bus123 se radi (MAN NL 313L). Ni ostatak obavjesti nije baš u duhu jezika (a kako je to službena obavijest trebala bi biti).
Što se tiče ideje o blokiranju 3. i 4.vrata, pa neka gospodin upravitelj proba tako voziti neku dobro opterećenu liniju.
opet će putnici iznutra otvarati vrata i kad nema nikoga za izlaz da bi prije putnici ušli i da bus prije krene sa stanice, pa tako sad rade na mercedesima O405N.
uzalud su se trudili sa iskapčanjem vanske tipke.

plavi ZET-ov bus volim

Pa točno to! (To sam pokušavala reći u prošlom postu.) Prije se znalo desiti da putnici iznutra otvaraju vrata zbunjolama izvana koji nisu znali gdje stisnuti ili su stiskali ventil od vrata ili što već. Prosocijalno ponašanje. good_boy

Citat: Tomek  u Veljača 05, 2013, 10:01:00
Pa tako i tako je to samo na zglobnim Citarima.
A ulaz je lijepo napisan na svakom autobusu samo na 1. vratima tako da se nema što dodatno objašnjavati ;)

Zašto su onda naručili autobuse s mogućnošću takvog otvaranja vrata? Zašto onda koriste taj sistem otvaranja vrata već zadnjih nekoliko godina, taman da se ljudi naviknu na njega? Trebali su onda te tipke staviti kod prvih, a ne kod zadnjih vrata. Kužiš, kontradiktorni su i upravo zato bi bilo OK informirati putnike.
"Cijenjeni putnici, podsjećamo Vas da je ulaz u autobuse isključivo na prva vrata, ali kod trećih i četvrtih imate tipkice koje vam omogućavaju da si Vi sami otvorite vrata i uđete u bus, ali, zapamtite, ulaz je samo na prva vrata." ::|Ovako će opet vozač biti kriv za sve, jer "kreten mu ne želi otvoriti vrata".
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

Miho-x

Kako je reagirala Udruga  Sindikata Vozača i Prometnih Radnika
na stalne  žalbe vozača na putnike koji se žele nasilno i besplatno voziti ??


Citat:I ako je sindikat zahtijevao i održao niz sastanaka na temu postupanja vozača autobusa i kontrolora karata prema putnicima koji ne žele platiti kartu niti dati osobne podatke kontroloru, još uvijek se ništa nije promijenilo. Vozačima i kontrolorima se stalno nameću nove obveze a ni jedan od preduvjeta koji su sindikati tražili ,kako bi isti mogli ispuniti navedene odluke Uprave,nisu ispunjeni. Sindikat vozača i prometnih radnika traži da se jasno definira kako treba postupiti vozač autobusa ako putnik na ulazu u autobus neće pokazati voznu kartu i pravo vožnje želi ostvariti nasilno, te način postupanja kontrolora kada u vozilu ZET-a zatekne putnika bez valjane karte a isti ne omogući identifikaciju. Također mora se riješiti problem naplate kaznene karte za osobe stranog državljanstva, nakon ukidanja kazneni karata kontrolorima. Problema je mnogo i tražimo da se krene sustavno rješavati iste. Na temu davanja većih ovlasti za kontrolore karata upućen je dopis Gradonačelniku grada Zagreba u kojem se traži sastanak predstavnika ovog sindikata kako bi zajedno s Upravom zeta, ZG holdinga i Gradskom Upravom ovaj problem napokon riješili.
mudra vožnja je partnerstvo za preživljavanje
zato kontroliraj se ili ćeš postati žrtva

Majstor

Izlaziti ćetek kada im vozač tipkom na armaturnoj ploči
to omogući / najava vrata / a to može učiniti kad hoce
Samo mi sudite pošteno !

marin

Evo detalj na tipkalu od gbr. 178. Baš me zanima kolko će ta traka preživjet (u minutama) i zašto je stavljena?

Miho-x

Citat: Majstor  u Veljača 08, 2013, 16:49:08
Izlaziti ćetek kada im vozač tipkom na armaturnoj ploči
to omogući / najava vrata / a to može učiniti kad hoce

Evo nismo dugo čekali
kolege su poduzeli konkretne akcije
pa je tako upućen:

DOPIS  IZVRŠNOM DIREKTORU ZA AUTOBUSNU TEHNIKU

Tomislav Batina, Sl.br. 3151
Povjerenik zaštite na radu APP

Zoran Vidović, Sl.br. 2139
Povjerenik zaštite na radu TPD

Znak: 09/B-V/ZNR- 13
Zagreb, 11. veljače 2013. godine

Izvršni direktor za autobusnu tehniku g. S. Smolčić, dipl. ing.


Predmet:
-Vraćanje funkcije tipkala na trećim i četvrtim vratima u prijašnji režim rada
- Popravak grijača vanjskih ogledala u kojima ne radi grijanje istih

Poštovani,

ovom prigodom još jednom Vam se obraćamo zamolbom
da se i osobno uvjerite u opravdanost naših zahtjeva
glede vraćanja u prvobitnu funkciju tipkala na svim vratima
koja su blokirana s vanjske strane a
koja uvelike otežavaju rad vozača autobusa,
naročito pri uvjetima velikih gužvi,
kada se stvara dodatna napetost i nervoza,
kako kod korisnika naših usluga, tako i kod vozačkog osoblja.
U ovakovom režimu rada stvara se ogroman pritisak na vozače autobusa
koji bivaju izloženi velikom stresu, što direktno utječe na sigurnost u prometu.

Neispravnost grijača vanjskih ogledala
također smatramo potencijalnom opasnošću.
Budući prilikom iznenadnih temperaturnih promjena,
(naročito kod otvaranja prvih vrata)
te strujanja toplog zraka iz autobusa
dolazi do zamagljenja desnog retrovizora,
time siguran nadzor izlaza i ulaza putnika nije moguć.
Izuzetno je nespretno i teško izlaziti na svakoj stanici
i ručno brisati krpom ili maramicom vanjsko desno i lijevo ogledalo.

U iščekivanju Vaše brze reakcije
u rješavanju našeg zahtjeva upućujemo Vam
srdačan pozdrav!

Za koordinaciju zajedničkog zahtjeva:
Povjerenik ZNR PTD
Zoran Vidović

O tome obavijest:
- g. I. Miličević, dipl.ing.
- SVPR ZET- Zagreb
- oglasna ploča,
- pismohrana osobno

mudra vožnja je partnerstvo za preživljavanje
zato kontroliraj se ili ćeš postati žrtva

Westin

Danas oko 17:10 u Lučkom viđeni gbr.206 i 184 vjerovatno sa servisa .
Tko sad servisira Citare ?

221


marin

Danas na 136 sam se vozio u 221, ali dok je još snijega bilo na cesti, oko 8:30 sam išao prema Črnomercu i on ima tako loše gume (pretpostavljam jedne od lošijih na svim Citarima i nema nijedne zimske) da nije na ravnom mogao stat, tamo kad smo krenuli sa Vrapčanske bila je gužva pa smo migoljili do Črnomerca, a vozač je putem pokušavao zakočit ali kolko god on malo stisko kočnicu ili bus nosi u rizol ili ne stisne dovoljno jako pa bus još uvijek ide tako da ako je htio potpuno zakočit morao je koristit Staničnu kočnicu jer ona koči na zadnje dvije osovine pa ne zanosi prema desno. Strašno. A da ne pričam kad je skretao u podvožnjak, kak onda tek nije mogo zakočit,( ne znam zašto im se ne uključuje ABS više puta nego samo klizi ), ako je htio zakočit u tom slučaju, morao ga je išaltat iz D u N, što je i napravio jer inače odoše bus!

822DoDo

U 460 poklopac dobro rijesen
Das Beste oder nichts. MB

221

Marin ga je uslikao, ali za one koji nisu primjetili, 175 nam više nije bijeli, skinuta mu je reklama.

221

Pitanje za majstore ili one koji znaju: kako otkrivate greške/kvarove koji se primjete ili čuju samo za vrijeme vožnje?

Znači, razna škripanja, lupanja, cviljenja i ostale zvučne pojave. Konkretno nekim zglobnim Citarima I. gen., već GODINAMA škripi ili cvili zglob. Pa nije vrag da je to tako teško podmazati?!

marin

Kad smo vec kod kvarova, dal netko zna sta se to desava na citarima u podsusedu pa na svakom drugom svijetli "smetnje na rucnoj kocnici" a na 188 cijelo vrijeme svijetli " smetnje na zglobnom sistemu. Ja sam 99% siguran da je ovo za rucnu zbog snijega koji se podvuko ispod jer to prije nije bilo. Neki od onih koje sam ja vidio su 185, 186, 194, 198 I 209. A ako ih ugasis pocnu pistat ko ludi jer valjda kompjutor misli da slabije drzi rucna.

822DoDo

#73
I u dubravskim novim Citarima ima dosta tih smetnji za rucnu.. I vidim da ih dosta pise da im curi nafta po motoru.
Vidio sam da je napokon dosao na red 672 za slaganje nakon sudara
Zanimljivost jedna...jel vidio itko 322 na nekoj liniji iz Dubrave? Ovaj papir je iz Dubrave, znaci da je i bus bio tu
Das Beste oder nichts. MB

marin

Otkud ti taj papir? Di si ga uslikao?